Warszawa

"Wiosenne" przedświąteczne Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury

22.12.2013

"Wiosenne" przedświąteczne Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury

Takiej aury w drugiej połowie grudnia się nie spodziewaliśmy! Piękne słońce i kilka na stopni na plusie nie zbudowały może bożonarodzeniowej atmosfery, ale na pewno pozwoliły biegaczom czerpać przyjemność z każdego metra naszej 5-kilometrowej trasy :)

Zwycięzcą 3. biegu z cyklu Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury został ponownie Rafał Rusiniak. Tym razem jego wynik to 17:17. Wśród pań triumfowała Joanna Cibicka z czasem 21:00.

Wśród wbiegających na metę pań spotkaliśmy Agnieszkę Dasiak, która biega dopiero od czerwca. Startowała już w kilku warszawskich biegach. – Stałam się kolekcjonerką medali – powiedziała z uśmiechem Agnieszka. – Medal Grand Prix zBiegiemNatury to mój kolejny cel. Opuściłam na razie jedne zawody zBiegiemNatury, ale zrobię wszystko, by pobiec w minimum czterech biegach, aby medal za cykl trafił na moją szyję.

W ostatnich przedświątecznych zawodach zBiegiemNatury nie mogło zabraknąć biegów dzieci i młodzieży. Młodsi biegacze, dopingowani przez rodziców rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych, na czterech dystansach – od 300 metrów do 3 kilometrów.

Kolejne zawody w Warszawie odbędą się 12. stycznia. Do zobaczenia! :)

A jeszcze dziś ok. godz. 21:00 na wydarzeniu Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury na Facebooku odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą karnety do klubu fitness Holmes Place.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni