Aktualności

Poczuj się, jak zawodowiec!
21.12.2012

Poczuj się, jak zawodowiec!

Myślałeś kiedyś o tym, by wystartować w imprezie, w której będą brać udział najlepsi zawodnicy świata? Będzie taka okazja 24 marca 2013 roku. W bydgoskim Myślęcinku (gdzie organizujemy zawody i spotkania zBiegiemNatury) w dzień Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych odbędą się otwarte mistrzostwa, w których wystartować może każdy!

Świąteczne Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury
19.12.2012

Świąteczne Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury

Sobotni bieg cyklu Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury zakończy 2 kolejkę naszych zawodów. Jednocześnie będzie to prawdopodobnie ostania okazja na spotkanie się w biegowym gronie i złożenie sobie świątecznych życzeń.

Emocji nie brakowało!
17.12.2012

Emocji nie brakowało!

Kolejne spotkania i zawody za nami są. Mimo coraz bardziej wymagających warunków atmosferycznych, pogoda ducha nie opuszcza naszych uczestników i osób startujących w zawodach. Po weekendzie z tak dużą porcją emocji, łatwiej zaczynać tydzień!

Olsztyn kocha biegać!
16.12.2012

Olsztyn kocha biegać!

Widzieliśmy to na każdym kroku podczas kolejnej imprezy z cyklu Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury! Uśmiechnięte twarze w biurze zawodów, przy depozycie, podczas rozgrzewki, na starcie biegu i już po przebiegnięciu mety :) To jest to co nas napędza! Do zobaczenia podczas kolejnej odsłony Grand Prix - 13 stycznia. Zapisy trwają!

Trasa Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury dla każdego!
15.12.2012

Trasa Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury dla każdego!

Od 12 do 60 lat mieli uczestnicy zawodów Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury! Co oznacza, że trasa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, mimo, że najbardziej wymagająca ze wszystkich z cyklu zBN, jest dla każdego!

Marathonfilm, czyli jak połączyć dwie pasje
14.12.2012

Marathonfilm, czyli jak połączyć dwie pasje

Ta historia rozpoczęła się całkiem niedawno. Dokładnie 30 września 2012 r. - podczas Maratonu Warszawskiego. Filmowiec, dokumentalista i przede wszystkim biegacz, unieruchomiony przez kontuzję nogi, postanowił uczestniczyć w biegu mimo wszystko, tylko że … z kamerą w ręku. Tak połączył swoje dwie pasje: sportową i zawodową - bieganie i film. W ten sposób powstał projekt Marathonfilm.

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie
13.12.2012

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie

Już w ten weekend po raz drugi będziemy biegać nad Jeziorem Długim. czym wyróżnia się nasza olsztyńska trasa? Przede wszystkim finiszem na moście łączącym brzegi jeziora. Zapisy elektroniczne są już zakończone, ale rejestracja będzie możliwa także w dniu imprezy.

W sobotę widzimy się w Trójmieście
11.12.2012

W sobotę widzimy się w Trójmieście

Podczas pierwszych zawodów Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury była okazja, by stanąć na starcie z prawdziwymi zawodowcami - mistrzynią świata w kickboxingu i boksie zawodowym - Iwoną Guzowską oraz mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w wioślarstwie - Adamem Korolem. Tym razem będzie okazja sprawdzić formę najlepszego polskiego biegacza-amatora - Łukasza Gurfinkiela.

Zimowy weekend za nami
09.12.2012

Zimowy weekend za nami

No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy! Może nie uwierzycie, ale naprawdę się cieszymy! ;) Każdy, kto nie rezygnuje z ruchu na świeżym powietrzu, gdy za oknem śnieg, a termometr pokazuje mniej niż zero stopni, wie dlaczego. A kto nie wierzy, niech spróbuje, by się przekonać, jak wiele przyjemności i satysfakcji daje uprawianie sportu w zimowych warunkach. Może zachęcą Was uczestnicy ostatnich spotkań i zawodów zBiegiemNatury? ;-)

Tak hartowaliśmy się we Wrocławiu
08.12.2012

Tak hartowaliśmy się we Wrocławiu

W iście zimowej aurze odbyły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Wcześnie rano, kiedy zaczynaliśmy przygotowania do biegu termometry pokazywały – 15 stopni. Mróz trochę zelżał, wyszło piękne słońce i … na starcie stanęło ponad 200 uczestników!

Edukatorzy leśni na START!
07.12.2012

Edukatorzy leśni na START!

Przedstawiciele środowiska edukatorów przyrodniczo-leśnych i współtwórcy akcji zBiegiemNatury mieli okazję do poznania się podczas imprezy biegowej „Edukatorzy leśni na START!”, zorganizowanej 6 grudnia w Rogowie w ramach XVII konferencji Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa - CZAS W LAS! Miejsce konferencji było nieprzypadkowe. To właśnie w Rogowie od ponad 20 lat organizowany jest Bieg Leśnika.

Pierwszy miesiąc za nami
06.12.2012

Pierwszy miesiąc za nami

Mija miesiąc od inauguracji akcji zBiegiemNatury. Za nami kolejne spotkania z trenerami i kolejne ciekawostki dotyczące treningu biegowego. W sobotę odbyły się także drugie zawody w ramach Grand Prix Poznań zBiegiemNatury.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni