z

Lublin

Czwarta kolejka Grand Prix zBiegiemNatury w Lublinie

03.01.2014

Czwarta kolejka Grand Prix zBiegiemNatury w Lublinie

W sobotę w lubelskim Lesie Dąbrowa odbędą się czwarte już zawody w ramach naszego ogólnopolskiego cyklu. Elektroniczne zapisy do sobotniej imprezy trwają do końca dnia w środę.

Formularz zapisów dostępny jest TUTAJ. Jeśli ktoś nie zdąży zarejestrować się we wspomnianych terminie, może to zrobić również w dniu biegu w biurze zawodów.

Zwycięzcą poprzednich zawodów, które odbyły się 21.12 został Dawid Wysokiński. Wśród pań równych sobie ponownie nie miała Joanna Wasilewska. Wynik Dawida to 17:26. Z kolei Joanna poprawiła swój dotychczasowy rekord trasy w Lesie Dąbrowa o 12 sekund. Wynosi on aktualnie 19:29.

Na półmetku zmagań (cykl składa się z sześciu biegów) liderem Grand Prix Lublin zBiegiemNatury jest Kamil Młynarz – zwycięzca dwóch pierwszych biegów. Wśród pań prowadzi wspomniana Joanna Wasilewska, była zawodniczka Znicza Biłgoraj, czterokrotna medalistka Mistrzostw Polski na dystansie 800 metrów.

Udział w imprezie mogą wziąć nie tylko dorośli, którzy startują na dystansie 5 km, ale również dzieci i młodzież. Dla nich przygotowaliśmy znany już cykl „Dzieciaki zBiegiemNatury”, do którego zapisy odbywają się zawsze w dniu biegu.

Plan minutowy zawodów:

08:30 – otwarcie biura zawodów biegu głównego, biegów dziecięco-młodzieżowych oraz marszu Nordic Walking; biuro zawodów będzie zlokalizowane w okolicy mety biegu;

09:30 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;

09:45 – start biegu dzieci kategoria D2;

10:00 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

10:30 – zamknięcie biura zawodów, koniec przyjmowania zgłoszeń;

10:45 – wspólna rozgrzewka;

11:00 – start biegu głównego Grand Prix zBiegiemNatury;

ok. godz. 11:16 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;

11:45 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Do zobaczenia! :)

Partnerem lubelskiej edycji zawodów jest Miasto Lublin. Biegi odbywają się na terenie lasów należących do Nadleśnictwa Świdnik.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni