z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 KUCHARCZYK JAN Przedszkole nr 25, Poznań 2014 M 00:01:28
2 215 JANEK DORIAN 2013 M 00:01:30
3 206 STEFANOWICZ MARIA Przedszkole Nr 77 Koraliki 2013 K 00:01:33
4 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:33
5 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:33
6 203 KONARCZAK ANTONIA 2013 K 00:01:34
7 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:35
8 16 BARON ŁUKASZ Przedszkole 127 2013 M 00:01:35
9 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:37
10 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:38
11 208 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:39
12 28 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:01:39
13 27 WRONIKOWSKA ANIELA 2013 K 00:01:40
14 26 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa 2013 M 00:01:42
15 55 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:42
16 204 LUPA MICHAŁ 2013 M 00:01:47
17 11 LEC-MAJER BORYS Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 M 00:01:48
18 60 RYBARCZYK WOJTEK 2014 M 00:01:51
19 48 MIKOŁAJCZAK GABRIEL Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 M 00:01:52
20 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:58
21 43 BEHRENDT KINGA Przedszkole nr 118 2013 K 00:01:59
22 34 ANIOŁEK ALEKSANDRA Przedszkole 144 / Mud Goats 2014 K 00:02:00
23 13 MARCINIAK STANISŁAW 2014 M 00:02:01
24 39 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:04
25 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:02:06
26 14 LIBERA ZUZANNA Lucky LUZers 2013 K 00:02:07
27 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:02:08
28 220 RÓŻAŃSKI DOMINIK 2014 M 00:02:08
29 211 MATELA PIOTR Przedszkole nr 6 Swarzędzkie Pszczółki 2013 M 00:02:09
30 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:12
31 219 CICHOWLAS ANNA Przedszkole 44 Poznań 2015 K 00:02:13
32 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:14
33 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:17
34 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:18
35 212 ŁASZCZ MAGDALENA MALI ODKRYWCY 2013 K 00:02:23
36 216 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:24
37 41 KACZMARCZYK IGA Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2015 K 00:02:24
38 207 OLESZAK LENA Bajkowa Kraina - Tulce 2013 K 00:02:27
39 56 KUDLIŃSKA FINGER LAURA 2014 K 00:02:28
40 49 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy-Biegamy Kids 2015 M 00:02:33
41 57 SIBILSKA HANIA ProRunning Promotion 2015 K 00:02:35
42 12 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:02:51
43 214 KOGUT NATALIA Przedszkole Nr. 104 Poznań 2014 K 00:02:52
44 35 STĘPNIAK ANTONI Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:02:56
45 51 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:02:57
46 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:01
47 23 BASIŃSKI TOMASZ Z mchu i paproci 2015 M 00:03:05
48 218 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:07
49 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:03:12
50 217 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:03:18
51 54 MACHNICKI FRANCISZEK Przedszkole 2015 M 00:03:18
52 201 KAMIŃSKA ELŻBIETA 2016 K 00:03:19
53 205 WOJNOWSKA LENA 2013 K 00:03:20
54 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:03:20
55 40 MELLER AMELIA 2015 K 00:03:21
56 210 MICH ANTONI Wspólne Gniazdko 2015 M 00:03:25
57 22 BASIŃSKI JULIAN Jacek i Agatka 2016 M 00:03:28
58 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:03:29
59 10 LEWTAK IGOR 2016 M 00:03:35
60 213 KOSICKA POLA 2015 K 00:03:35
61 46 CZARNOCIŃSKI BARTEK 2016 M 00:03:41
62 1 MIERZEJEWSKA KAJA żłobek zielona żabka 2016 K 00:03:56
63 3 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:57
64 209 ADAEZE MBA 2016 K 00:04:01
65 29 BINKOWSKI NIKODEM Biniu Team 2016 M 00:04:22
66 15 BARON ADAM Żłobek Calineczka 2016 M 00:04:51
67 52 WAWRZYNIAK EMILIA Brak 2016 K 00:05:06
68 202 KAMIŃSKI ADAM 2014 M 00:05:18
69 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:05:29
70 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:06:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:05
2 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:07
3 209 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:08
4 13 JANIAK ANTEK GKS Dopiewo 2011 M 00:01:10
5 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:11
6 215 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:11
7 210 MANSKOWSKA LENA SP 70 Poznań 2011 K 00:01:13
8 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:14
9 45 SZÓSTAK IGOR Piątkowo na Biegowo/SP-62 Poznań 2011 M 00:01:14
10 2 DI MARINO SAMUELE 2011 M 00:01:15
11 202 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:16
12 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:16
13 208 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:18
14 211 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:19
15 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:20
16 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:21
17 206 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:01:22
18 18 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:22
19 207 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:23
20 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:23
21 203 SIKORSKI JAN KMC 2012 M 00:01:24
22 1 CORDON LABUDA JAN 2012 M 00:01:24
23 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:25
24 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:25
25 7 BANASZEWSKA MAJA 2011 K 00:01:26
26 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:27
27 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:27
28 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:28
29 0 00:01:28
30 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:28
31 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:29
32 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:29
33 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:29
34 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:30
35 220 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:30
36 39 LIMA KLAPCZYŃSKA KAROLINA SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2012 K 00:01:30
37 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:30
38 34 ŁAŹNIAK LILIANNA Przedszkole nr. 71 2012 K 00:01:31
39 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:31
40 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:31
41 219 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:33
42 212 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:35
43 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:35
44 217 MATELA JAKUB SP nr 5 w Swarzędzu 2012 M 00:01:37
45 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:37
46 216 WOJNOWSKA LENA SP Biedrusko 2012 K 00:01:37
47 218 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH Przedszkole Mały Olimpijczyk 2012 M 00:01:37
48 205 MAREK ANNA 2012 K 00:01:39
49 201 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:39
50 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:01:40
51 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:40
52 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:41
53 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:41
54 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:42
55 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:43
56 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:43
57 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:44
58 23 OLSZANOWSKA NATALIA SP 74 Poznań 2011 K 00:01:44
59 213 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:53
60 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:02:35

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:13
2 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:24
3 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:27
4 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:29
5 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:33
6 43 MELLER JAN Tech-Race 2009 M 00:02:34
7 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:34
8 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:35
9 40 LIMA KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2009 M 00:02:36
10 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:37
11 161 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:37
12 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:02:38
13 155 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:39
14 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:40
15 153 LISIECKA TOSIA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:02:42
16 159 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:42
17 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:44
18 154 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:44
19 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:45
20 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:46
21 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:47
22 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:48
23 2 ZAGÓRSKI MARCEL SP70 2009 M 00:02:52
24 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:53
25 3 ZAGÓRSKI MIŁOSZ SP70 2010 M 00:02:55
26 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:02:56
27 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:02
28 157 ŁASZCZ STANISŁAW AKADEMIA PITAGORASA 2010 M 00:03:02
29 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:03:04
30 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:04
31 45 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:03:05
32 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:03:06
33 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:06
34 162 RABSCH ANTONINA PSS Poznań 2009 K 00:03:08
35 14 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:03:08
36 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:09
37 152 LISIECKA POLA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:03:10
38 158 ŁOŻYŃSKA HANNA SP 70 2009 K 00:03:11
39 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:11
40 151 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:14
41 156 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:18
42 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:20
43 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:23
44 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:26
45 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:26
46 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:31
47 50 SZYMCZAK ANIELA UKS LUSOWO 2009 K 00:03:32
48 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:33
49 160 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:35
50 29 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:36
51 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:03
2 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:17
3 115 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:20
4 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:26
5 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:33
6 104 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:34
7 110 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:39
8 113 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:40
9 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:45
10 111 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:46
11 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:48
12 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:48
13 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:05:49
14 200 00:05:51
15 105 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:05:52
16 10 ADAMCZEWSKA BIANKA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:05:54
17 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:05:55
18 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:56
19 107 JUSKOWIAK MARCIN COGITO POZNAŃ 2008 M 00:06:05
20 116 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:07
21 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:08
22 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:09
23 109 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:15
24 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:15
25 118 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:19
26 103 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:21
27 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:22
28 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:06:22
29 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:23
30 117 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:24
31 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:06:25
32 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:06:25
33 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:06:25
34 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:26
35 27 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:06:28
36 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:31
37 36 ŁĄCZKA MATEUSZ SP 18 2008 M 00:06:36
38 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:06:38
39 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:06:39
40 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:06:40
41 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:06:41
42 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:06:42
43 101 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:46
44 63 TUROWSKA MICHALINA 2007 K 00:06:47
45 102 KAMIŃSKI NIKODEM 2008 M 00:06:49
46 2 BANASZEWSKI WIKTOR 2008 M 00:06:52
47 41 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:54
48 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:07:00
49 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:07:01
50 112 NIEPOROWSKA WIKTORIA SP 34 2008 K 00:07:03
51 19 GÓRECKI IGNACY Sp1 Poznań 2007 M 00:07:04
52 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:06
53 7 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:07
54 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:07
55 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:17
56 108 METELSKA OLIWIA UKS Lusowo 2007 K 00:07:18
57 114 POŚLEDNIK TYMOTEUSZ 37 BKiK 2008 M 00:07:21
58 8 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:07:25
59 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:07:30
60 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:07:41
61 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:07:42
62 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:07:43
63 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:07:47
64 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:07:55
65 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:01
66 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:08:04
67 25 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:08:06
68 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:08
69 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:08:14
70 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:08:15
71 47 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:10:23
72 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:10:29
73 68 KACZMAREK JULIA Akademia Pitagorasa w Baranowie 2008 K 00:10:35
74 106 MUMOT FRANEK SP Rogalinek Pomóż Tosi 2007 M 00:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:49
2 302 SOKOŁOWSKI KAMIL OŚ A 2004 M 00:06:51
3 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:07:02
4 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:07:08
5 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:21
6 312 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:07:46
7 221 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:07:47
8 229 MACHOŃSKI TYMON UKS Lusowo 2003 M 00:07:47
9 220 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:51
10 314 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:07:56
11 212 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:07:58
12 305 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:17
13 211 WALKOWIAK STANISŁAW SP 61 Poznań 2004 M 00:08:26
14 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:27
15 222 SOKOŁOWSKI JULIAN Uks Lusowo 2003 M 00:08:41
16 308 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:42
17 310 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:43
18 231 SZYMCZAK ADAM UKS LUSOWO 2005 M 00:08:48
19 304 KURZYŃSKI MATEUSZ MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:50
20 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:50
21 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:05
22 307 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:09:06
23 230 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:09:09
24 313 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:14
25 219 FILIPIAK ADRIANNA Puszczykowo 2003 K 00:09:21
26 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:09:34
27 227 KONARCZAK JAKUB Sp nr 22 Poznań 2005 M 00:09:59
28 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:10:00
29 233 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:24
30 206 JASIŃSKA ALEKSANDRA Gimnazjum Pniewy 2003 K 00:10:41
31 303 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:10:51
32 311 DWIECKA OLIWIA 2004 K 00:10:56
33 309 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:10:57
34 301 KACZMAREK ANTONI Akademia Pitagorasa w Baranowie 2005 M 00:11:24
35 306 KRYGER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:11:26
36 216 NOWAK KSAWERY John dewey school Oborniki 2005 M 00:11:31
37 208 AUGUSTYNIAK MAGDALENA JUPPI Skórzewo 2003 K 00:11:38
38 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:11:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni