z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 206 STEFANOWICZ MARIA Przedszkole Nr 77 Koraliki 2013 K 00:01:33
2 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:33
3 203 KONARCZAK ANTONIA 2013 K 00:01:34
4 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:35
5 208 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:39
6 27 WRONIKOWSKA ANIELA 2013 K 00:01:40
7 43 BEHRENDT KINGA Przedszkole nr 118 2013 K 00:01:59
8 34 ANIOŁEK ALEKSANDRA Przedszkole 144 / Mud Goats 2014 K 00:02:00
9 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:02:06
10 14 LIBERA ZUZANNA Lucky LUZers 2013 K 00:02:07
11 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:02:08
12 25 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:02:12
13 219 CICHOWLAS ANNA Przedszkole 44 Poznań 2015 K 00:02:13
14 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:14
15 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:17
16 212 ŁASZCZ MAGDALENA MALI ODKRYWCY 2013 K 00:02:23
17 41 KACZMARCZYK IGA Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2015 K 00:02:24
18 207 OLESZAK LENA Bajkowa Kraina - Tulce 2013 K 00:02:27
19 56 KUDLIŃSKA FINGER LAURA 2014 K 00:02:28
20 57 SIBILSKA HANIA ProRunning Promotion 2015 K 00:02:35
21 12 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:02:51
22 214 KOGUT NATALIA Przedszkole Nr. 104 Poznań 2014 K 00:02:52
23 51 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:02:57
24 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:01
25 218 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:03:07
26 7 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:03:12
27 201 KAMIŃSKA ELŻBIETA 2016 K 00:03:19
28 205 WOJNOWSKA LENA 2013 K 00:03:20
29 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:03:20
30 40 MELLER AMELIA 2015 K 00:03:21
31 213 KOSICKA POLA 2015 K 00:03:35
32 1 MIERZEJEWSKA KAJA żłobek zielona żabka 2016 K 00:03:56
33 209 ADAEZE MBA 2016 K 00:04:01
34 52 WAWRZYNIAK EMILIA Brak 2016 K 00:05:06
35 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:06:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 209 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:08
2 210 MANSKOWSKA LENA SP 70 Poznań 2011 K 00:01:13
3 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:14
4 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:16
5 208 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:18
6 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:20
7 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:21
8 206 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:01:22
9 207 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:23
10 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:23
11 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:25
12 7 BANASZEWSKA MAJA 2011 K 00:01:26
13 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:27
14 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:28
15 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:29
16 220 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:30
17 39 LIMA KLAPCZYŃSKA KAROLINA SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2012 K 00:01:30
18 34 ŁAŹNIAK LILIANNA Przedszkole nr. 71 2012 K 00:01:31
19 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:31
20 212 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:35
21 216 WOJNOWSKA LENA SP Biedrusko 2012 K 00:01:37
22 205 MAREK ANNA 2012 K 00:01:39
23 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:41
24 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:43
25 23 OLSZANOWSKA NATALIA SP 74 Poznań 2011 K 00:01:44
26 213 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:27
2 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:34
3 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:37
4 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:40
5 153 LISIECKA TOSIA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:02:42
6 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:44
7 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:45
8 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:46
9 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:02:56
10 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:03:04
11 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:04
12 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:03:06
13 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:06
14 162 RABSCH ANTONINA PSS Poznań 2009 K 00:03:08
15 152 LISIECKA POLA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:03:10
16 158 ŁOŻYŃSKA HANNA SP 70 2009 K 00:03:11
17 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:11
18 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:20
19 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:26
20 50 SZYMCZAK ANIELA UKS LUSOWO 2009 K 00:03:32
21 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:33
22 29 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:36
23 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:39

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:03
2 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:26
3 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:33
4 110 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:39
5 113 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:40
6 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:48
7 10 ADAMCZEWSKA BIANKA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:05:54
8 109 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:15
9 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:15
10 117 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:24
11 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:06:25
12 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:06:25
13 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:26
14 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:31
15 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:06:41
16 101 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:46
17 63 TUROWSKA MICHALINA 2007 K 00:06:47
18 41 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:54
19 112 NIEPOROWSKA WIKTORIA SP 34 2008 K 00:07:03
20 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:06
21 7 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:07
22 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:07
23 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:17
24 108 METELSKA OLIWIA UKS Lusowo 2007 K 00:07:18
25 8 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:07:25
26 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:07:41
27 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:07:43
28 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:07:55
29 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:08
30 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:08:14
31 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:08:15
32 47 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:10:23
33 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:10:29
34 68 KACZMAREK JULIA Akademia Pitagorasa w Baranowie 2008 K 00:10:35

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 314 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:07:56
2 212 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:07:58
3 308 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:42
4 310 WOLF PAULINA MUKS Jedynka Międzychód 2003 K 00:08:43
5 230 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:09:09
6 313 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:14
7 219 FILIPIAK ADRIANNA Puszczykowo 2003 K 00:09:21
8 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:10:00
9 233 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:24
10 206 JASIŃSKA ALEKSANDRA Gimnazjum Pniewy 2003 K 00:10:41
11 311 DWIECKA OLIWIA 2004 K 00:10:56
12 309 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:10:57
13 208 AUGUSTYNIAK MAGDALENA JUPPI Skórzewo 2003 K 00:11:38
14 226 SZARLIK JULIA SP nr 90 Poznań 2005 K 00:11:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni