z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:13
2 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:24
3 19 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:02:27
4 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:29
5 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:33
6 43 MELLER JAN Tech-Race 2009 M 00:02:34
7 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:34
8 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:35
9 40 LIMA KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2009 M 00:02:36
10 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:37
11 161 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:37
12 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:02:38
13 155 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:39
14 52 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:40
15 153 LISIECKA TOSIA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:02:42
16 159 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:42
17 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:44
18 154 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:44
19 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:45
20 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:46
21 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:47
22 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:48
23 2 ZAGÓRSKI MARCEL SP70 2009 M 00:02:52
24 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:53
25 3 ZAGÓRSKI MIŁOSZ SP70 2010 M 00:02:55
26 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:02:56
27 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:02
28 157 ŁASZCZ STANISŁAW AKADEMIA PITAGORASA 2010 M 00:03:02
29 39 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:03:04
30 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:04
31 45 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:03:05
32 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:03:06
33 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:03:06
34 162 RABSCH ANTONINA PSS Poznań 2009 K 00:03:08
35 14 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:03:08
36 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:09
37 152 LISIECKA POLA SP 1 Strzeszyn 2010 K 00:03:10
38 158 ŁOŻYŃSKA HANNA SP 70 2009 K 00:03:11
39 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:11
40 151 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:14
41 156 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:18
42 12 WAKOWSKA NIKOLA Lucky LUZers 2009 K 00:03:20
43 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:23
44 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:26
45 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:26
46 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:31
47 50 SZYMCZAK ANIELA UKS LUSOWO 2009 K 00:03:32
48 6 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:03:33
49 160 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:35
50 29 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:36
51 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni