z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 KUCHARCZYK JAN Przedszkole nr 25, Poznań 2014 M 00:01:28
2 215 JANEK DORIAN 2013 M 00:01:30
3 9 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:33
4 16 BARON ŁUKASZ Przedszkole 127 2013 M 00:01:35
5 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:37
6 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:38
7 28 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:01:39
8 26 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa 2013 M 00:01:42
9 55 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:42
10 204 LUPA MICHAŁ 2013 M 00:01:47
11 11 LEC-MAJER BORYS Przedszkole Galileo - Familijny Poznań 2013 M 00:01:48
12 60 RYBARCZYK WOJTEK 2014 M 00:01:51
13 48 MIKOŁAJCZAK GABRIEL Poznańskie Koziołki. Przedszkole nr 40 2014 M 00:01:52
14 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:58
15 13 MARCINIAK STANISŁAW 2014 M 00:02:01
16 39 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:04
17 220 RÓŻAŃSKI DOMINIK 2014 M 00:02:08
18 211 MATELA PIOTR Przedszkole nr 6 Swarzędzkie Pszczółki 2013 M 00:02:09
19 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:18
20 216 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:24
21 49 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy-Biegamy Kids 2015 M 00:02:33
22 35 STĘPNIAK ANTONI Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:02:56
23 23 BASIŃSKI TOMASZ Z mchu i paproci 2015 M 00:03:05
24 217 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek 2015 M 00:03:18
25 54 MACHNICKI FRANCISZEK Przedszkole 2015 M 00:03:18
26 210 MICH ANTONI Wspólne Gniazdko 2015 M 00:03:25
27 22 BASIŃSKI JULIAN Jacek i Agatka 2016 M 00:03:28
28 38 STENCEL WITOLD 2015 M 00:03:29
29 10 LEWTAK IGOR 2016 M 00:03:35
30 46 CZARNOCIŃSKI BARTEK 2016 M 00:03:41
31 3 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:57
32 29 BINKOWSKI NIKODEM Biniu Team 2016 M 00:04:22
33 15 BARON ADAM Żłobek Calineczka 2016 M 00:04:51
34 202 KAMIŃSKI ADAM 2014 M 00:05:18
35 6 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:05:29

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:05
2 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:07
3 13 JANIAK ANTEK GKS Dopiewo 2011 M 00:01:10
4 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:11
5 215 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:11
6 45 SZÓSTAK IGOR Piątkowo na Biegowo/SP-62 Poznań 2011 M 00:01:14
7 2 DI MARINO SAMUELE 2011 M 00:01:15
8 202 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:16
9 211 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:19
10 18 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:22
11 203 SIKORSKI JAN KMC 2012 M 00:01:24
12 1 CORDON LABUDA JAN 2012 M 00:01:24
13 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:25
14 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:27
15 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:28
16 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:29
17 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:29
18 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:30
19 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:30
20 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:31
21 219 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:33
22 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:35
23 217 MATELA JAKUB SP nr 5 w Swarzędzu 2012 M 00:01:37
24 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:37
25 218 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH Przedszkole Mały Olimpijczyk 2012 M 00:01:37
26 201 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:39
27 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:01:40
28 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:40
29 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:41
30 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:42
31 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:43
32 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:44
33 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:02:35

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:13
2 41 CHŁODNICKI JĘDRZEJ Poznańska 13 2010 M 00:02:24
3 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:29
4 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:33
5 43 MELLER JAN Tech-Race 2009 M 00:02:34
6 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:35
7 40 LIMA KLAPCZYŃSKI HENRYK SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2009 M 00:02:36
8 161 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:37
9 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:02:38
10 155 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:39
11 159 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:42
12 154 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:44
13 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:47
14 24 PACHALSKI SZYMON SP PITAGORAS w Baranowie 2010 M 00:02:48
15 2 ZAGÓRSKI MARCEL SP70 2009 M 00:02:52
16 35 BABISTA ADAM Sp nr.51 2010 M 00:02:53
17 3 ZAGÓRSKI MIŁOSZ SP70 2010 M 00:02:55
18 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:02
19 157 ŁASZCZ STANISŁAW AKADEMIA PITAGORASA 2010 M 00:03:02
20 45 WOJT ADAM Gaudium et Studium 2010 M 00:03:05
21 14 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:03:08
22 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:09
23 151 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:14
24 156 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:18
25 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:23
26 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:26
27 44 DUDA FRYDERYK Sp 58 im. Kukuczki 2010 M 00:03:31
28 160 GASIŃSKI WOJCIECH 2010 M 00:03:35

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:17
2 115 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:20
3 104 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:34
4 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:45
5 111 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:46
6 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:48
7 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:05:49
8 105 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:05:52
9 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:05:55
10 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:56
11 107 JUSKOWIAK MARCIN COGITO POZNAŃ 2008 M 00:06:05
12 116 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:07
13 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:08
14 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:09
15 118 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:19
16 103 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:21
17 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:22
18 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:06:22
19 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:23
20 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:06:25
21 27 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:06:28
22 36 ŁĄCZKA MATEUSZ SP 18 2008 M 00:06:36
23 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:06:38
24 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:06:39
25 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:06:40
26 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:06:42
27 102 KAMIŃSKI NIKODEM 2008 M 00:06:49
28 2 BANASZEWSKI WIKTOR 2008 M 00:06:52
29 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:07:00
30 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:07:01
31 19 GÓRECKI IGNACY Sp1 Poznań 2007 M 00:07:04
32 114 POŚLEDNIK TYMOTEUSZ 37 BKiK 2008 M 00:07:21
33 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:07:30
34 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:07:42
35 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:07:47
36 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:01
37 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:08:04
38 25 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:08:06
39 106 MUMOT FRANEK SP Rogalinek Pomóż Tosi 2007 M 00:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:49
2 302 SOKOŁOWSKI KAMIL OŚ A 2004 M 00:06:51
3 215 KUŁDO JAKUB OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:07:02
4 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:07:08
5 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:21
6 312 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:07:46
7 221 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:07:47
8 229 MACHOŃSKI TYMON UKS Lusowo 2003 M 00:07:47
9 220 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:51
10 305 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:17
11 211 WALKOWIAK STANISŁAW SP 61 Poznań 2004 M 00:08:26
12 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:27
13 222 SOKOŁOWSKI JULIAN Uks Lusowo 2003 M 00:08:41
14 231 SZYMCZAK ADAM UKS LUSOWO 2005 M 00:08:48
15 304 KURZYŃSKI MATEUSZ MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:50
16 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:50
17 218 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:05
18 307 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:09:06
19 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:09:34
20 227 KONARCZAK JAKUB Sp nr 22 Poznań 2005 M 00:09:59
21 303 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:10:51
22 301 KACZMAREK ANTONI Akademia Pitagorasa w Baranowie 2005 M 00:11:24
23 306 KRYGER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:11:26
24 216 NOWAK KSAWERY John dewey school Oborniki 2005 M 00:11:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni