z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 214 KLAUZA BORYS Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:05
2 27 SOBKOWSKI JAN SP 1 Międzychód 2011 M 00:01:07
3 209 GĄBKA ROKSANA Szkoła podstawowa Nr 1 2011 K 00:01:08
4 13 JANIAK ANTEK GKS Dopiewo 2011 M 00:01:10
5 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:11
6 215 KLAUZA JAKUB Szkoła Podstawowa Da Vinci 2011 M 00:01:11
7 210 MANSKOWSKA LENA SP 70 Poznań 2011 K 00:01:13
8 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:14
9 45 SZÓSTAK IGOR Piątkowo na Biegowo/SP-62 Poznań 2011 M 00:01:14
10 2 DI MARINO SAMUELE 2011 M 00:01:15
11 202 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:16
12 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:16
13 208 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:18
14 211 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:19
15 26 JASIŃSKA ZOFIA SP 1 Strzeszyn 2011 K 00:01:20
16 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:21
17 206 KONARCZAK MARIA SP 22 2011 K 00:01:22
18 18 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:22
19 207 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:23
20 6 SOSIŃSKA LENA 2011 K 00:01:23
21 203 SIKORSKI JAN KMC 2012 M 00:01:24
22 1 CORDON LABUDA JAN 2012 M 00:01:24
23 33 GRZĘDA ERYK sp89 2011 M 00:01:25
24 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:25
25 7 BANASZEWSKA MAJA 2011 K 00:01:26
26 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:27
27 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:27
28 17 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:28
29 0 00:01:28
30 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:28
31 10 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:29
32 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:29
33 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:29
34 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:30
35 220 WACHOWIAK EMILIA Szkoła Podstawowa 58 im. Kukuczki 2011 K 00:01:30
36 39 LIMA KLAPCZYŃSKA KAROLINA SP 65 im. F. Żwirki i S. Wigury 2012 K 00:01:30
37 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:30
38 34 ŁAŹNIAK LILIANNA Przedszkole nr. 71 2012 K 00:01:31
39 44 MACHNICKI ANTONI Sp przezmierowo 2011 M 00:01:31
40 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:31
41 219 POŁUKORD IGNACY Szkoła Podstawowa nr 29 2011 M 00:01:33
42 212 WIECZORKIEWICZ LENA SP Dąbrówka 2011 K 00:01:35
43 36 KACZMARCZYK FILIP Przedszkole 129 Małych Przyjaciół 2012 M 00:01:35
44 217 MATELA JAKUB SP nr 5 w Swarzędzu 2012 M 00:01:37
45 5 GAWARECKI ALEKS 2012 M 00:01:37
46 216 WOJNOWSKA LENA SP Biedrusko 2012 K 00:01:37
47 218 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH Przedszkole Mały Olimpijczyk 2012 M 00:01:37
48 205 MAREK ANNA 2012 K 00:01:39
49 201 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:39
50 49 SZYMANIAK FILIP 2012 M 00:01:40
51 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:40
52 46 ŁUKASIK STAN 2012 M 00:01:41
53 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:41
54 38 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:42
55 12 GARCZYK JAKUB Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 M 00:01:43
56 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:43
57 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:44
58 23 OLSZANOWSKA NATALIA SP 74 Poznań 2011 K 00:01:44
59 213 MUMOT TOSIA SP Rogalinek Pomóż Tosi 2010 K 00:01:53
60 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:02:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni