z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

29.09.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 71 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:03
2 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:17
3 115 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:20
4 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:26
5 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:33
6 104 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:05:34
7 110 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:39
8 113 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:40
9 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:05:45
10 111 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:46
11 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:48
12 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:48
13 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:05:49
14 200 00:05:51
15 105 WOJCIESZAK KSAWIER MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:05:52
16 10 ADAMCZEWSKA BIANKA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:05:54
17 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:05:55
18 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:56
19 107 JUSKOWIAK MARCIN COGITO POZNAŃ 2008 M 00:06:05
20 116 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:07
21 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:08
22 17 NADER FILIP SP 35 Poznań 2006 M 00:06:09
23 109 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:15
24 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:15
25 118 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:19
26 103 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:21
27 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:22
28 35 JASIŃSKI JAKUB SP 1 Strzeszyn 2008 M 00:06:22
29 33 ZAWADZKI JAKUB SP 40 w Poznaniu 2008 M 00:06:23
30 117 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:06:24
31 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:06:25
32 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:06:25
33 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:06:25
34 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:26
35 27 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:06:28
36 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:31
37 36 ŁĄCZKA MATEUSZ SP 18 2008 M 00:06:36
38 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:06:38
39 4 JASIŃSKI MAREK SP1 Poznań 2007 M 00:06:39
40 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:06:40
41 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:06:41
42 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:06:42
43 101 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:46
44 63 TUROWSKA MICHALINA 2007 K 00:06:47
45 102 KAMIŃSKI NIKODEM 2008 M 00:06:49
46 2 BANASZEWSKI WIKTOR 2008 M 00:06:52
47 41 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:54
48 61 MATUSZAK FRANEK Szkoła Podstawowa nr 83 ŁEJERY 2008 M 00:07:00
49 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:07:01
50 112 NIEPOROWSKA WIKTORIA SP 34 2008 K 00:07:03
51 19 GÓRECKI IGNACY Sp1 Poznań 2007 M 00:07:04
52 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:06
53 7 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:07
54 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:07
55 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:17
56 108 METELSKA OLIWIA UKS Lusowo 2007 K 00:07:18
57 114 POŚLEDNIK TYMOTEUSZ 37 BKiK 2008 M 00:07:21
58 8 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:07:25
59 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:07:30
60 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:07:41
61 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:07:42
62 30 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:07:43
63 15 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ SP 27 2007 M 00:07:47
64 23 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team 2008 K 00:07:55
65 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:01
66 21 POWIDZKI KACPER 2006 M 00:08:04
67 25 WINIARSKI ALEKSANDER SP1 w Plewiskach 2007 M 00:08:06
68 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:08
69 50 KARPOWICZ IZABELA Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2006 K 00:08:14
70 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:08:15
71 47 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:10:23
72 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:10:29
73 68 KACZMAREK JULIA Akademia Pitagorasa w Baranowie 2008 K 00:10:35
74 106 MUMOT FRANEK SP Rogalinek Pomóż Tosi 2007 M 00:00:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni