z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 64 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:07
2 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:09
3 57 NOS ALEKSANDER 2013 M 00:01:20
4 56 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:21
5 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:25
6 53 ŁOJEK KRZYSZTOF Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2012 M 00:01:28
7 61 NOS KSAWERY 2013 M 00:01:34
8 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:35
9 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:42
10 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:42
11 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:01:44
12 62 PYKAŁO ANTONINA Przedszkole nr 10 Bytom 2013 K 00:01:51
13 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:01:52
14 65 JURECZKO NINA Parkrun Katowice 2012 K 00:01:55
15 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:01:56
16 54 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:01
17 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:16
18 63 PYKAŁO HELENA 2015 K 00:02:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:00
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:01
3 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
4 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:07
5 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:09
6 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:11
7 66 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:12
8 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:14
9 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:14
10 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:15
11 58 SOBCZAK ALA Przedszkole 59 Katowice 2011 K 00:01:16
12 65 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:16
13 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:17
14 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:18
15 60 SKALSKA MILENA SP 51 Katowice 2010 K 00:01:18
16 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:19
17 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:19
18 57 ŁOJEK KASIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:20
19 62 KUPIEC PAULINA 2010 K 00:01:20
20 56 TWARDOCH ANIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:21
21 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:23
22 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:24
23 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:25
24 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:26
25 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:26
26 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:28
27 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:28
28 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:28
29 64 FAUELHABER NATALIA SP 51 Katowice 2011 K 00:01:29
30 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:30
31 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:31
32 63 STANLEY MAJA 2011 K 00:01:31
33 67 DURBAS MATEUSZ ZSP nr 2 Mysłowice 2011 M 00:01:32
34 59 WESOŁOWSKI ARTUR SP 51 Katowice 2011 M 00:01:32
35 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:32
36 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:34
37 61 CZAPLA WOJTUS Tęcza 2011 M 00:01:46
38 53 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:02:04

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:00
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:05
3 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:06
4 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:07
5 57 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:16
6 56 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:16
7 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
8 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:24
9 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:25
10 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:29
11 62 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:30
12 55 FAUELHABER BENIAMIN SP 51 Katowice 2008 M 00:02:31
13 53 DOMAGAŁA KLAUDIA SP 51 Katowice 2009 K 00:02:40
14 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:41
15 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:02:41
16 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:42
17 52 CHMIELARZ NATALIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2009 K 00:02:45
18 63 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:48
19 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:49
20 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:02:52
21 26 NOWAK JULIA Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach 2008 K 00:02:55
22 61 KISZEWSKA LENA 2009 K 00:03:01
23 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:11
24 15 WASYLOWSKI ADAM Podstawowa Nr 51 2009 M 00:03:18
25 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:19
26 54 STASIAK MARTYNA SP 51 Katowice, Gromada Zucha Dzielne Orzełki 2009 K 00:03:42
27 16 WASYLOWSKI FILIP Podstawowa Nr 51 2009 M 00:04:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:04:06
2 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:04:06
3 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:04:15
4 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:04:15
5 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:04:20
6 25 MIELIMĄKA TADEUSZ Pstrążna--- 2005 M 00:04:24
7 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:04:26
8 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:04:30
9 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:37
10 60 DOMAGAŁA BARTŁOMIEJ SP 51 Katowice 2005 M 00:04:41
11 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:41
12 72 JAWOR JAKUB emjot tri team 2005 M 00:04:43
13 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:46
14 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:04:48
15 68 AUGUSTYN JULIA 2005 K 00:04:50
16 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:55
17 54 ŁOJEK ANNA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2006 K 00:05:00
18 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:05:02
19 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:05:05
20 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:05:07
21 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:05:11
22 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:15
23 64 GAJOS WIKTORIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:05:16
24 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:05:19
25 70 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:05:21
26 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:05:24
27 73 DĄBROWSKA JULIA Sp 316 2006 K 00:05:25
28 67 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:05:31
29 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:05:34
30 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:05:36
31 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:05:43
32 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:57
33 57 WESOŁOWSKA KLAUDIA SP 51 Katowice 2006 K 00:06:09
34 19 JODŁOWIEC ADAM szkoła 2006 M 00:06:16
35 59 KOSAKOWSKI KACPER SP 51 Katowice 2005 M 00:06:37
36 74 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:06:38
37 75 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:06:39
38 55 TWARDOCH ZUZANNA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2007 K 00:06:59
39 69 DURBAS KATARZYNA ZSP nr 2 Mysłowice 2007 K 00:07:00
40 56 BILLIK PIOTR SP 37 Katowice 2007 M 00:07:04
41 53 SOĆKO JULIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:07:06
42 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
PK 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:10:00
PK 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:10:00
PK 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:10:00
PK 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:10:00
PK 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:10:00
PK 51 ŁOJEK KAMIL SP 53 Katowice 2004 M 00:10:00
PK 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:10:00
PK 53 MIKULSKA PATRYCJA UKL 8 Police 2004 K 00:10:00
PK 52 GARBIEC WIKTORIA PSP Domecko 2004 K 00:10:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni