z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:00
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:01
3 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
4 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:07
5 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:09
6 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:11
7 66 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:12
8 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:14
9 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:14
10 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:15
11 58 SOBCZAK ALA Przedszkole 59 Katowice 2011 K 00:01:16
12 65 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:16
13 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:17
14 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:18
15 60 SKALSKA MILENA SP 51 Katowice 2010 K 00:01:18
16 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:19
17 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:19
18 57 ŁOJEK KASIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:20
19 62 KUPIEC PAULINA 2010 K 00:01:20
20 56 TWARDOCH ANIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:21
21 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:23
22 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:24
23 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:25
24 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:26
25 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:26
26 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:28
27 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:28
28 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:28
29 64 FAUELHABER NATALIA SP 51 Katowice 2011 K 00:01:29
30 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:30
31 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:31
32 63 STANLEY MAJA 2011 K 00:01:31
33 67 DURBAS MATEUSZ ZSP nr 2 Mysłowice 2011 M 00:01:32
34 59 WESOŁOWSKI ARTUR SP 51 Katowice 2011 M 00:01:32
35 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:32
36 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:34
37 61 CZAPLA WOJTUS Tęcza 2011 M 00:01:46
38 53 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:02:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni