z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:04:06
2 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:04:06
3 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:04:15
4 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:04:15
5 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:04:20
6 25 MIELIMĄKA TADEUSZ Pstrążna--- 2005 M 00:04:24
7 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:04:26
8 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:04:30
9 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:37
10 60 DOMAGAŁA BARTŁOMIEJ SP 51 Katowice 2005 M 00:04:41
11 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:41
12 72 JAWOR JAKUB emjot tri team 2005 M 00:04:43
13 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:46
14 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:04:48
15 68 AUGUSTYN JULIA 2005 K 00:04:50
16 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:55
17 54 ŁOJEK ANNA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2006 K 00:05:00
18 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:05:02
19 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:05:05
20 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:05:07
21 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:05:11
22 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:15
23 64 GAJOS WIKTORIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:05:16
24 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:05:19
25 70 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:05:21
26 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:05:24
27 73 DĄBROWSKA JULIA Sp 316 2006 K 00:05:25
28 67 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:05:31
29 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:05:34
30 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:05:36
31 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:05:43
32 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:57
33 57 WESOŁOWSKA KLAUDIA SP 51 Katowice 2006 K 00:06:09
34 19 JODŁOWIEC ADAM szkoła 2006 M 00:06:16
35 59 KOSAKOWSKI KACPER SP 51 Katowice 2005 M 00:06:37
36 74 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:06:38
37 75 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:06:39
38 55 TWARDOCH ZUZANNA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2007 K 00:06:59
39 69 DURBAS KATARZYNA ZSP nr 2 Mysłowice 2007 K 00:07:00
40 56 BILLIK PIOTR SP 37 Katowice 2007 M 00:07:04
41 53 SOĆKO JULIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:07:06
42 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni