z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 64 AUGUSTYN ADAM APS Masna 2012 M 00:01:07
2 57 NOS ALEKSANDER 2013 M 00:01:20
3 56 HAŁACIŃSKI ADAM 2013 M 00:01:21
4 53 ŁOJEK KRZYSZTOF Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2012 M 00:01:28
5 61 NOS KSAWERY 2013 M 00:01:34
6 4 KOZIARZ OLIWIER 2014 M 00:01:35
7 6 DUDZIK STANISŁAW 2014 M 00:01:42
8 8 CHODZIDŁO ALEKSANDER Przedszkole nr 26 Chorzów 2014 M 00:01:56

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 ĆWIKLIŃSKI MIKOŁAJ 2010 M 00:01:05
2 15 HABIŃSKI FILIP 2010 M 00:01:11
3 28 BEDNARSKI ŁUKASZ UKS KARLIK CHORZÓW 2010 M 00:01:14
4 65 HELBIG FRANCISZEK 2011 M 00:01:16
5 33 RATAJ TOMASZ Drużyna GieKSika 2011 M 00:01:17
6 11 NOWAK JAKUB Szkoła podstawowa nr 54 Katowice-Giszowiec 2010 M 00:01:18
7 17 BEDNAREK MAKSYMILIAN Przedszkole nr 20 w Chorzowie 2011 M 00:01:19
8 21 BIRAGA JAKUB 2010 M 00:01:19
9 13 SKOMOROWSKI FRANCISZEK Przedszkole nr. 67 2011 M 00:01:24
10 27 PYRK FRANIO Wróbelka Elemelka 2011 M 00:01:26
11 26 KOTAS MIKOŁAJ Szkoła 2010 M 00:01:26
12 25 DYRKA SZYMON 2011 M 00:01:31
13 67 DURBAS MATEUSZ ZSP nr 2 Mysłowice 2011 M 00:01:32
14 59 WESOŁOWSKI ARTUR SP 51 Katowice 2011 M 00:01:32
15 29 LOSSA FILIP Frajda 2011 M 00:01:34
16 61 CZAPLA WOJTUS Tęcza 2011 M 00:01:46
17 53 WILK BRUNO Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2010 M 00:02:04

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 TABACARZ DAWID Szkoła podstawowa w Rajczy 2008 M 00:02:00
2 13 RYCHLIK PATRYK klucze szkoła podstawowa 2008 M 00:02:05
3 2 OCHOT KAJETAN SP nr 1 Mysłowice 2008 M 00:02:06
4 21 BEDNARSKI MATEUSZ UKS KARLIK CHORZÓW 2008 M 00:02:07
5 57 TOKARSKI KUBA SP 7 Jaworzno 2009 M 00:02:16
6 11 DYRKA MATEUSZ 2008 M 00:02:24
7 14 JAROMIN TYMOTEUSZ SP7 JAWORZNO 2009 M 00:02:29
8 55 FAUELHABER BENIAMIN SP 51 Katowice 2008 M 00:02:31
9 18 ŻYŁKA KUBA Szkoła Podstawowa nr 6 w Zabrzu 2009 M 00:02:41
10 20 STEFANI MICHAŁ SP 67 w Katowicach 2008 M 00:02:41
11 63 PREJS MICHAŁ SP. NR 1 Siemianowice 2009 M 00:02:48
12 4 NOWAK JULIAN SP 6 JAWORZNO 2009 M 00:02:52
13 15 WASYLOWSKI ADAM Podstawowa Nr 51 2009 M 00:03:18
14 16 WASYLOWSKI FILIP Podstawowa Nr 51 2009 M 00:04:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 GRUSZCZYŃSKI FILIP UKS WodnikSiemianowice Śląskie 2005 M 00:04:06
2 2 TABACARZ MAREK Szkoła podstawowa w Rajczy 2005 M 00:04:20
3 25 MIELIMĄKA TADEUSZ Pstrążna--- 2005 M 00:04:24
4 21 JÓZEF KONRAD ADS Masna Krytyczna / SP 29 Dąbrowa Górnicza 2007 M 00:04:26
5 22 CHMIEST BARTOSZ Jaroszowiec 2006 M 00:04:30
6 6 KACZMAREK ALEKSANDER SP 12 Katowice 2005 M 00:04:37
7 60 DOMAGAŁA BARTŁOMIEJ SP 51 Katowice 2005 M 00:04:41
8 72 JAWOR JAKUB emjot tri team 2005 M 00:04:43
9 11 WIŚNIEWSKI NATAN Szkoła Podstawowa nr.5 w Chorzowie 2006 M 00:04:48
10 3 SZOŁTYS PAWEŁ 2007 M 00:05:05
11 12 BIEDROŃ ALEKSANDER Grupa DBK Katowice 2005 M 00:05:15
12 13 SUSKI KACPER SP 36 Bielsko-Biała 2005 M 00:05:36
13 50 KINEL KACPER ADS Masna Krytyczna 2006 M 00:05:43
14 27 LANDAU DAWID UKS ORZEŁ KATOWICE 2007 M 00:05:57
15 19 JODŁOWIEC ADAM szkoła 2006 M 00:06:16
16 59 KOSAKOWSKI KACPER SP 51 Katowice 2005 M 00:06:37
17 74 KOPEĆ MACIEJ 2006 M 00:06:38
18 75 JAŚKIEWICZ FABIAN 2006 M 00:06:39
19 56 BILLIK PIOTR SP 37 Katowice 2007 M 00:07:04
20 14 SUSKI ZENON SP 36 Bielsko-Biała 2006 M 00:09:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
PK 205 BARANOWICZ MATEUSZ ADS Masna Krytyczna 2002 M 00:10:00
PK 204 BIESZCZAD KAMIL Sekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA 2002 M 00:10:00
PK 202 MACHURA MAKSYMILIAN Grupa DBK Katowice 2004 M 00:10:00
PK 51 ŁOJEK KAMIL SP 53 Katowice 2004 M 00:10:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni