z

Katowice

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

04.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 STĘPIEŃ MARTYNA Pezedszkole 2012 K 00:01:09
2 5 WYDRA ANNA Przedszkole nr 59 2012 K 00:01:25
3 10 LOSSA EWA Frajda 2013 K 00:01:42
4 7 PYRK HANIA Wróbelka Elemelka 2013 K 00:01:44
5 62 PYKAŁO ANTONINA Przedszkole nr 10 Bytom 2013 K 00:01:51
6 2 KOZIARZ AGATA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2012 K 00:01:52
7 65 JURECZKO NINA Parkrun Katowice 2012 K 00:01:55
8 54 HAŁACIŃSKA JOANNA 2014 K 00:02:01
9 1 KHELOUF ALIYAH Madzikplace kindergarden katowice 2014 K 00:02:16
10 63 PYKAŁO HELENA 2015 K 00:02:21

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KHELOUF MALIKA Sp66 Katowice 2010 K 00:01:00
2 23 THAMM MALWINA 5 M 2010 K 00:01:01
3 22 DUDZIK ZOFIA Przedszkole w Łące 2011 K 00:01:07
4 8 KANIA OLIWIA SP nr 6 2010 K 00:01:09
5 66 AUGUSTYN ALEKSANDRA APS Masna 2010 K 00:01:12
6 19 PAJĄK OLGA MP 59 W KATOWICACH 2011 K 00:01:14
7 16 NOWAK PAULINA Szkoła 2010 K 00:01:15
8 58 SOBCZAK ALA Przedszkole 59 Katowice 2011 K 00:01:16
9 60 SKALSKA MILENA SP 51 Katowice 2010 K 00:01:18
10 57 ŁOJEK KASIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:20
11 62 KUPIEC PAULINA 2010 K 00:01:20
12 56 TWARDOCH ANIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2011 K 00:01:21
13 6 FILIPKOWSKA MICHALINA 2010 K 00:01:23
14 18 MIKTUS ALICJA Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi 2011 K 00:01:25
15 20 OBOZ ISABELLA URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.pl 2011 K 00:01:28
16 10 KOZIARZ ALICJA Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach 2011 K 00:01:28
17 30 JÓZEF VANESSA ADS Masna Krytyczna 2011 K 00:01:28
18 64 FAUELHABER NATALIA SP 51 Katowice 2011 K 00:01:29
19 12 KOZIARZ WIKTORIA 2011 K 00:01:30
20 63 STANLEY MAJA 2011 K 00:01:31
21 3 RADZIEJEWSKA ZOSIA 2010 K 00:01:32

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 56 TOKARSKA POLA SP 7 Jaworzno 2009 K 00:02:16
2 22 ZAMOJSKA LENA Miechowicka Grupa Biegowa 2008 K 00:02:20
3 3 JASKÓLSKA MARTYNA UKS Karlik Chorzów 2008 K 00:02:25
4 62 KOPACZ URSZULA SP 67 w Katowicach 2008 K 00:02:30
5 53 DOMAGAŁA KLAUDIA SP 51 Katowice 2009 K 00:02:40
6 8 SKIBA DOBRAWA SP nr 8 Siemianowice Śląskie 2009 K 00:02:42
7 52 CHMIELARZ NATALIA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2009 K 00:02:45
8 6 GAMZA ANNA UKS Wodnik 2009 K 00:02:49
9 26 NOWAK JULIA Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach 2008 K 00:02:55
10 61 KISZEWSKA LENA 2009 K 00:03:01
11 17 OGON ALICJA Szkoła Podstawowa nr 3 Siemianowice 2009 K 00:03:11
12 19 LASKA DOMINIKA Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem 2008 K 00:03:19
13 54 STASIAK MARTYNA SP 51 Katowice, Gromada Zucha Dzielne Orzełki 2009 K 00:03:42

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 17 THAMM MILENA 5 M 2005 K 00:04:06
2 15 PORWOLIK OLIWIA UKS Trójka Mikołów 2007 K 00:04:15
3 16 THAMM MICHALINA 5 M 2007 K 00:04:15
4 18 FIGIEL MAGDALENA sp.53 2005 K 00:04:41
5 23 PTAK KAROLINA szkola podstawowa nr 15 Tarnowskie Góry 2007 K 00:04:46
6 68 AUGUSTYN JULIA 2005 K 00:04:50
7 4 KUBIK JULIA SP 7 2007 K 00:04:55
8 54 ŁOJEK ANNA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2006 K 00:05:00
9 10 LIGOCKA MAJA 2005 K 00:05:02
10 8 WACHOWSKA DOMINIKA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 K 00:05:07
11 7 STĘPIEŃ JULIA SZKOŁA 2007 K 00:05:11
12 64 GAJOS WIKTORIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:05:16
13 9 WACHOWSKA ZUZANNA SP nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 K 00:05:19
14 70 KOPACZ BARBARA SP 67 w Katowicach 2006 K 00:05:21
15 28 FROSZTĘGA IGA UKS JUDO MYSŁOWICE 2007 K 00:05:24
16 73 DĄBROWSKA JULIA Sp 316 2006 K 00:05:25
17 67 KOŁODZIEJ JULIA ZSP5 2006 K 00:05:31
18 24 PTAK PAULINA SZKOLA PODSTAWOWA NR 15 TARNOWSKIE GÓRY 2005 K 00:05:34
19 57 WESOŁOWSKA KLAUDIA SP 51 Katowice 2006 K 00:06:09
20 55 TWARDOCH ZUZANNA Gromada Zuchowa Dzielne Orzełki 2007 K 00:06:59
21 69 DURBAS KATARZYNA ZSP nr 2 Mysłowice 2007 K 00:07:00
22 53 SOĆKO JULIA SP 51 Katowice / 87 Drużyna Harcerska 2005 K 00:07:06

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
PK 203 PORWOLIK BERNADETA UKS Trójka Mikołów 2004 K 00:10:00
PK 201 KANIA WIKTORIA MOS Sosnowiec, Gim nr 18 2003 K 00:10:00
PK 206 STEFANI BARBARA SP 67 w Katowicach 2004 K 00:10:00
PK 53 MIKULSKA PATRYCJA UKL 8 Police 2004 K 00:10:00
PK 52 GARBIEC WIKTORIA PSP Domecko 2004 K 00:10:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni