z

Wrocław

Wyniki

Bieg 5

25.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 947 DEMCZYSZAK MATEUSZ Jaworzyna Śląska WLKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 1986 M30 00:14:56 00:14:58
2 1 BORATYŃSKI DARIUSZ Wrocław WOSIEK TEAM/MKS PARASOL WROCŁAW 1997 M16 00:15:31 00:15:33
3 712 MROWIŃSKI RAFAŁ Kalisz WOSIEK TEAM 1997 M16 00:15:32 00:15:34
4 2 WITEK ANDRZEJ Mirków 140MINUT.PL 1992 M20 00:15:49 00:15:51
5 572 SOBAS JACEK Wrocław #SOBASTEAM 1985 M30 00:16:05 00:16:08
6 576 PAPLA FILIP Węgliniec ADAMEK TEAM 1998 M16 00:16:13 00:16:16
7 3 SOBCZYK TOMASZ Wrocław SOBCZYK TEAM 1977 M30 00:16:27 00:16:30
8 934 CZERONEK MIKOŁAJ Wrocław WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2000 M16 00:16:29 00:16:32
9 800 FRĄSZCZAK PATRYK Krotoszyn WOSIEK TEAM 1995 M20 00:16:35 00:16:37
10 266 GLINKA SZYMON Miedary SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1992 M20 00:16:44 00:16:47
11 949 LUDKIEWICZ ŁUKASZ Stary Węgliniec MKS OSA ZGORZELEC 1996 M20 00:16:58 00:17:00
12 342 TYBUREK RAFAŁ Oława SOBCZYK TEAM 1978 M30 00:17:02 00:17:03
13 247 SAMOTIJ DOMINIK Wrocław TRENUJZNAMI.PL 1982 M30 00:17:05 00:17:07
14 573 RAJCA MICHAŁ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1990 M20 00:17:10 00:17:12
15 418 REGIMOWICZ TOMASZ Wrocław KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1976 M40 00:17:13 00:17:16
16 485 TUBEK SEBASTIAN Wrocław #SOBASTEAM 1996 M20 00:17:18 00:17:21
17 535 PAWLACZYK BARTOSZ ZDUNY MKS PARASOL WROCŁAW 1996 M20 00:17:27 00:17:29
18 593 BOBROWSKI MATEUSZ Bolesławiec ŁOMEK TEAM 1998 M16 00:17:31 00:17:32
19 533 BUSZEWSKI BENIAMIN Wrocław CZTERDZIESTOLATEK BIEGA 1974 M40 00:17:31 00:17:32
20 892 KRAWCZYŃSKI MIKOŁAJ Kiełczów WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2000 M16 00:17:34 00:17:37
21 705 OGRODNIK MACIEJ Wroclaw SOBCZYK TEAM 1997 M16 00:17:42 00:17:42
22 176 KOZŁOWICZ TOMASZ Wielka Lipa OBORYGENI 1992 M20 00:17:53 00:17:57
23 425 MARKOWICZ ŁUKASZ Wrocław WOSIEK TEAM/ KU AZS UWR 1994 M20 00:18:07 00:18:08
24 946 ZAWIŚLAK PAWEŁ Oława 1998 M16 00:18:08 00:18:09
25 189 NAJDEK DANIEL Bolesławiec ŁOMEK TEAM 1998 M16 00:18:14 00:18:16
26 803 KOZA KACPER Bolesławiec 1997 M16 00:18:14 00:18:18
27 18 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1980 M30 00:18:18 00:18:21
28 775 MUNIAK PAWEŁ Bolesławiec 1978 M30 00:18:23 00:18:27
29 657 MICHALAK JAKUB WROCŁAW INFOR 1986 M30 00:18:37 00:18:39
30 819 LEDNIOWSKI FILIP Wrocław WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2000 M16 00:18:36 00:18:41
31 952 MAZURKIEWICZ DAREK SMOLEC 1978 M30 00:18:42 00:18:44
32 473 DURMAJ BARTEK Siechnice 1984 M30 00:18:50 00:18:55
33 913 SOSENKO SZYMON Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16 00:18:52 00:18:56
34 54 PRZYSTARZ ARTUR Oborniki Śląskie OBORYGENI 1969 M40 00:18:55 00:18:57
35 752 SKUDLARSKI JAKUB Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1991 M20 00:18:55 00:19:00
36 945 LACHOWSKI PRZEMYSŁAW BOLESŁAWIEC KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC 1974 M40 00:18:58 00:19:01
37 590 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 00:19:00 00:19:05
38 338 KORZENIEWSKI MICHAŁ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1982 M30 00:19:06 00:19:09
39 941 STACHURA DAWID Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW 2000 M16 00:19:10 00:19:12
40 90 JANKOWSKI DARIUSZ Wrocław BETON 1984 M30 00:19:10 00:19:16
41 320 BURYŁO KRZYSZTOF Oborniki Śląskie OBORYGENI 1992 M20 00:19:26 00:19:29
42 19 KWIATEK PAWEŁ Wrocław NOKIA 1990 M20 00:19:24 00:19:29
43 891 CZAPLIŃSKI JAKUB Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16 00:19:27 00:19:32
44 722 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1984 M30 00:19:28 00:19:33
45 142 PERKOWSKI PIOTR Kampinos KB SOBÓTKA 1979 M30 00:19:29 00:19:34
46 344 ŁUKASZEWSKI ANDRZEJ Wrocław 1967 M40 00:19:31 00:19:35
47 322 OLAWIŃSKI KAROL Kobierzyce TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1979 M30 00:19:34 00:19:38
48 184 WIERZBICKI WITOLD Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1981 M30 00:19:42 00:19:45
49 862 SAMSON KRZYSZTOF Wrocław 1991 M20 00:19:42 00:19:45
50 350 SZYMCZAK JAKUB Wrocław 140MINUT.PL 1987 M20 00:19:43 00:19:49
51 111 RADECKI JAKUB Wrocław KUBUTEK RUNNING TEAM 1975 M40 00:19:45 00:19:49
52 413 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 1974 M40 00:19:46 00:19:53
53 844 NAJDEK IRENEUSZ szklarska poręba MAGNAT 1973 M40 00:19:48 00:19:51
54 951 KURZYP STANISŁAW Wrocław WKS ŚLĄSK 2002 M16 00:19:48 00:19:52
55 128 WAŻNY DARIUSZ Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30 00:19:54 00:19:58
56 757 ZAGROBELNY RADOSŁAW Wrocław MONKO COFFEE 1964 M50 00:19:55 00:20:00
57 169 PĄGOWSKI ANDRZEJ Kielce 1973 M40 00:19:56 00:20:01
58 427 WYSŁOBOCKI MATEUSZ Lądek-Zdrój 1991 M20 00:19:57 00:20:04
59 822 GROSS SZYMON Wołów 1978 M30 00:20:01 00:20:08
60 310 PIRÓG MAREK Bolesławiec GVT 1984 M30 00:20:14 00:20:20
61 716 HAWRYLEWICZ PAWEŁ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1977 M30 00:20:14 00:20:17
62 221 NOLBERT ADAM Wrocław WROCŁAW MARATHON TEAM 1970 M40 00:20:16 00:20:22
63 897 WIDZIEWICZ REMIGIUSZ Domasław WKS ŚLĄSK 1966 M50 00:20:16 00:20:23
64 940 KLIMOWICZ MAREK Gdynia 1986 M30 00:20:17 00:20:17
65 928 KULBICKI PIOTR Wrocław GT RAT 1981 M30 00:20:18 00:20:24
66 254 PAWELCZAK KAROL Wrocław SOBCZYK TEAM 2000 M16 00:20:19 00:20:26
67 352 LABUSEK ŁUKASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1992 M20 00:20:19 00:20:25
68 378 GADZIŃSKI MAREK WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW 1962 M50 00:20:21 00:20:25
69 287 TREGUB IGOR Wroclaw 1988 M20 00:20:25 00:20:34
70 144 GŁÓD MATEUSZ Wrocław 1979 M30 00:20:26 00:20:29
71 95 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M20 00:20:28 00:20:35
72 154 KWAŚNIK ROBERT Wrocław 1978 M30 00:20:32 00:20:38
73 328 IZYDORSKI MARCIN Wrocław 1981 M30 00:20:36 00:20:43
74 242 GRZEGORCZYK WOJCIECH Wrocław 1980 M30 00:20:37 00:20:43
75 138 SZCZYGIELSKI BARTŁOMIEJ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1973 M40 00:20:38 00:20:44
76 174 MURMYŁO WOJCIECH Wrocław HAKUNA MATATA :) 1975 M40 00:20:39 00:20:47
77 950 MAJASOW KOSTIANTYN Wrocław ŚLĄSK WROCŁAW 1983 M30 00:20:39 00:20:43
78 83 SOBIERSKI WOJCIECH Wrocław HAKUNA MATATA :) 1978 M30 00:20:45 00:20:48
79 665 SIKORSKI MARCIN Opole POLARIS 1990 M20 00:20:48 00:20:54
80 503 KUBICA PAWEŁ Siechnice KORNAŚ TEAM 1985 M30 00:20:50 00:21:01
81 861 GARBICZ PAWEŁ Police UKL ÓSEMKA POLICE 1994 M20 00:20:50 00:20:55
82 733 DURAŁ GRZEGORZ Wrocław WKB PIAST WROCŁAW 1978 M30 00:20:53 00:20:59
83 172 KURTA GRZEGORZ Wrocław CS RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:53 00:21:04
84 280 GIBALSKI TOMASZ Rościsławice OBORYGENI 1969 M40 00:20:59 00:21:03
85 445 TROCHA ROMAN Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:21:03 00:21:06
86 886 KARDAS MAREK Wrocław BIEGAJ POD OKIEM TRENERA 1987 M20 00:21:04 00:21:17
87 436 JAROSZ ADAM Kąty Wrocławskie 1978 M30 00:21:04 00:21:12
88 230 ZĄBEK ŁUKASZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1978 M30 00:21:05 00:21:12
89 302 STRZAŁKA SŁAWOMIR Wrocław EUROPA UBEZPIECZENIA 1986 M30 00:21:06 00:21:13
90 333 FURLEPA WIKTOR Wrocław SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1999 M16 00:21:08 00:21:22
91 93 BOMBAŁA NORBERT Smolec HAKUNA MATATA ;) 1974 M40 00:21:09 00:21:16
92 629 DEPCZYŃSKI WOJCIECH Siechnice ALEKTUM TEAM 1972 M40 00:21:13 00:21:23
93 380 JĘDRZEJUK MAREK Wrocław ITMZM 2016 1985 M30 00:21:14 00:21:22
94 628 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1984 M30 00:21:16 00:21:29
95 102 LIPNICKI TOMASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1970 M40 00:21:19 00:21:29
96 943 ZAREMBA DAWID Wroclaw PRZYSIADY BULGARSKIE 1984 M30 00:21:22 00:21:36
97 561 POSŁUSZNY PAWEŁ Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30 00:21:22 00:21:22
98 363 OGÓREK KRZYSZTOF WROCŁAW 1986 M30 00:21:24 00:21:32
99 375 WIELGUS PIOTR Wrocław PTHW WROCŁAW 1981 M30 00:21:26 00:21:31
100 405 BOROWIEC BARTOSZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1983 M30 00:21:27 00:21:35
101 517 MACIEJEWSKI KAROL Nadolice Wielkie TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1982 M30 00:21:34 00:21:42
102 545 NIEZGÓDKA PRZEMYSŁAW Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1984 M30 00:21:36 00:21:44
103 238 HOTAŁA PIOTR WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:21:40 00:21:47
104 60 TRYK SEBASTIAN Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1971 M40 00:21:42 00:21:52
105 856 BALICKI MIŁOSZ Oborniki Śląskie OBORYGENI 1977 M30 00:21:42 00:21:52
106 455 SZCZĘŚNIK JERZY Wrocław WOSIEK TEAM 1968 M40 00:21:45 00:21:50
107 511 OTFINOWSKI MATEUSZ Wrocław 1984 M30 00:21:45 00:21:58
108 490 SKRZEK MARCIN Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1980 M30 00:21:46 00:21:55
109 401 WANDEL PIOTR Wrocław 1973 M40 00:21:48 00:21:57
110 381 BARCIK PRZEMYSLAW WROCLAW ASPLEX TEAM 1980 M30 00:21:51 00:21:59
111 641 CZECHOWSKI PAWEŁ Wrocław 1979 M30 00:21:52 00:22:00
112 647 DUDA JAKUB Wleń 1986 M30 00:21:53 00:22:04
113 354 JUNYSZEK MARCIN Wrocław 140MINUT.PL 1985 M30 00:21:53 00:22:00
114 36 KLESZCZ TOMASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1982 M30 00:21:54 00:22:04
115 466 BIEŃ KRZYSZTOF Krapkowice 1979 M30 00:21:55 00:22:03
116 209 CHROBOT KRZYSZTOF Wrocław ŚLĘZAK TEAM 1963 M50 00:21:56 00:22:01
117 56 JĘDRZEJKO PATRYK Witnica DZIKIE DZIKI GORZÓW 1993 M20 00:21:58 00:22:06
118 718 HAJDASZ TOMASZ Kąty Wrocławskie 1972 M40 00:21:58 00:22:07
119 457 MIELCZAREK TOMASZ Wrocław 1975 M40 00:22:00 00:22:10
120 614 KUK DANIEL Wrocław AIRCOM AUTOMOTIVE 1989 M20 00:22:02 00:22:13
121 537 MISZCZYK WALDEMAR Sadkow 1975 M40 00:22:02 00:22:10
122 20 CZAJA MACIEJ Wrocław MINICLASSIC.PL 1976 M40 00:22:07 00:22:16
123 147 GERUS WIESLAW Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1965 M50 00:22:09 00:22:19
124 936 LAMEK ANDRZEJ Ostrzeszów 1970 M40 00:22:11 00:22:35
125 530 KARWICKI TOMASZ Wrocław 1979 M30 00:22:13 00:22:21
126 704 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ Kiełczów PRO-RUN WROCŁAW 1972 M40 00:22:14 00:22:27
127 759 GIL STANISŁAW Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1956 M60 00:22:16 00:22:35
128 192 KOLASA PIOTR Siechnice PRO-RUN WROCŁAW 1990 M20 00:22:17 00:22:42
129 664 GOLAK ŁUKASZ Opole POLARIS 1983 M30 00:22:18 00:22:23
130 263 KRAUSE TOMASZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1983 M30 00:22:18 00:22:32
131 440 SZKUDLARSKI TOMASZ Wrocław 1972 M40 00:22:25 00:22:36
132 262 ZIELIŃSKI SEBASTIAN Wrocław TRENUJZNAMI.PL 1976 M40 00:22:25 00:22:33
133 552 HAWRYLISZYN JAN Łozina 1983 M30 00:22:32 00:22:36
134 269 KOWAL KRZYSZTOF Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1983 M30 00:22:33 00:22:45
135 161 KRAKOWIAK KRZYSZTOF Szewce 1975 M40 00:22:37 00:22:44
136 713 FILIPIAK TOMASZ Rogów Sobócki 1973 M40 00:22:39 00:22:45
137 100 HRYŃCZUK PIOTR Wrocław 1987 M20 00:22:42 00:22:47
138 218 ROGALA KLAUDIUSZ Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 00:22:43 00:22:50
139 77 POTERA PIOTR Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1970 M40 00:22:50 00:22:57
140 82 SROKOWSKI ŁUKASZ Wrocław HAKUNA MATATA 1983 M30 00:22:51 00:23:05
141 433 BONDAREWICZ TOMASZ Wrocław BONDZIKI 1977 M30 00:22:51 00:23:02
142 253 FIĄCEK ADAM Wysoka 1976 M40 00:22:53 00:23:04
143 393 CYTAWA ARKADIUSZ Wrocław STRAŻ POŻARNA 1971 M40 00:22:54 00:23:05
144 815 ŁOWICKI MICHAŁ Kluczbork KAMCAR AUTO-SZYBY KLUCZBORK 1995 M20 00:22:54 00:23:13
145 622 HUMINIECKI MICHAŁ Wrocław 1980 M30 00:22:56 00:23:18
146 867 GREBER KAROL Wrocław #NIEBIEGAMBOLUBIE 1993 M20 00:22:57 00:23:32
147 532 PIOTROWSKI DAMIAN Wrocław 1973 M40 00:22:59 00:23:04
148 685 KOCISZEWSKI SEBASTIAN szczodre PRO-RUN WROCŁAW 1976 M40 00:23:00 00:23:08
149 117 OZIMINA HUBERT oborniki śląskie OBORYGENI 1977 M30 00:23:00 00:23:10
150 708 WYSOCZAŃSKI PAWEŁ Wołów PCC SQUAD 1990 M20 00:23:04 00:23:08
151 437 MOLENDA MICHAŁ WROCŁAW 1971 M40 00:23:07 00:23:19
152 261 JAWORSKI PIOTR Wrocław 1986 M30 00:23:13 00:23:25
153 74 WOŹNIAK KONRAD Wrocław 1984 M30 00:23:14 00:23:32
154 778 KĘŚMINOWICZ WITOLD Wrocław STREET WORKOUT POLAND 1994 M20 00:23:14 00:23:26
155 400 SZCZEPANKIEWICZ MARCIN Wrocław SZCZEPAN TEAM 1981 M30 00:23:19 00:23:29
156 430 BAL TOMASZ Kąty Wrocławskie WUEFISTA.PL RUN TEAM 1981 M30 00:23:20 00:23:30
157 492 FILAR FILIP Jelcz-Laskowice 1986 M30 00:23:21 00:23:33
158 482 KOŁACZ ARKADIUSZ WROCŁAW 1966 M50 00:23:25 00:23:34
159 419 BIEŃKOWSKI PIOTR Kiełczów 1970 M40 00:23:26 00:23:38
160 180 SKROUBA PIOTR Wrocław 1977 M30 00:23:28 00:23:37
161 693 RYCHTER MAREK Ostrów Wielkopolski 1969 M40 00:23:28 00:23:39
162 587 ROSZKO PIOTR TRZEBNICA 1976 M40 00:23:29 00:23:36
163 514 RYBIAŃSKI JACEK Wroclaw 1975 M40 00:23:30 00:23:42
164 109 KOTOWICZ TOMASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30 00:23:33 00:23:49
165 134 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M40 00:23:34 00:23:56
166 588 SOBKOWICZ JACEK Wrocław 1987 M20 00:23:37 00:23:41
167 835 SARUL MICHAŁ Wrocław GABINETY TARABUŁA & BELLODENT 1980 M30 00:23:40 00:23:59
168 927 MODZELEWSKI ŁUKASZ Wrocław NIGHTRUNNERS 1981 M30 00:23:44 00:23:48
169 67 LITEWKA GRZEGORZ Jawor 1971 M40 00:23:47 00:24:02
170 792 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:23:52 00:24:10
171 630 PASZKOWSKI MARCIN WROCŁAW BIURO RACHUNKOWE PIOMAR S.C. 1980 M30 00:23:56 00:24:09
172 331 FRYDECKI SŁAWOMIR Miękinia 1960 M50 00:23:58 00:24:03
173 451 JAŚKOWIEC MARCIN Wrocław 1978 M30 00:23:59 00:24:08
174 244 BRODZIAK MAREK Wrocław KB VAMOS AMIGOS 1973 M40 00:24:00 00:24:18
175 220 DZIĘCIELSKI KRZYSZTOF GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 00:24:05 00:24:21
176 618 OLACZEK ŁUKASZ Mrozów HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:24:06 00:24:24
177 212 RZATKIEWICZ KONRAD Wrocław KS DW OPONA 1979 M30 00:24:07 00:24:15
178 190 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ Wrocław 1973 M40 00:24:08 00:24:19
179 137 JAROSZ PAWEŁ Wrocław AMATOR WROCŁAW 1989 M20 00:24:10 00:24:16
180 917 NOWICKI MATEUSZ Wrocław 1995 M20 00:24:11 00:24:33
181 420 WYSOKIŃSKI DARIUSZ Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1970 M40 00:24:11 00:24:34
182 226 FISHCHUK OLEH Wrocław EPAM POLAND 1991 M20 00:24:14 00:24:28
183 519 ŁUSZCZYK WALTER Wrocław 1980 M30 00:24:14 00:24:30
184 229 LANGNER KRZYSZTOF Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1962 M50 00:24:14 00:24:27
185 351 MAŚLANKA ŁUKASZ Wrocław 1985 M30 00:24:16 00:24:27
186 38 POKOJOWCZYK ROBERT Smolec 1972 M40 00:24:18 00:24:37
187 178 CIOSK ŁUKASZ Wrocław KLUB BIEGACZA KP 1983 M30 00:24:18 00:24:28
188 188 KOLEBUK ROBERT Wrocław BIEGAMY WE WROCŁAWIU 1972 M40 00:24:20 00:24:33
189 108 CHAŁUPA BARTOSZ Wilczyce 1980 M30 00:24:30 00:24:43
190 30 WITKOWSKI WOJCIECH Wrocław 1980 M30 00:24:30 00:24:44
191 579 JUSZCZAK GRZEGORZ Wrocław 1973 M40 00:24:32 00:24:48
192 521 GĄSKA PIOTR Warszawa 1994 M20 00:24:44 00:25:09
193 408 TKACZEW PAWEŁ Wrocław OBORYGENI 1976 M40 00:24:47 00:25:03
194 776 RAJCA BARTŁOMIEJ Wrocław 1975 M40 00:24:48 00:25:05
195 85 BIENIADA PAWEŁ WROCŁAW MOBI TEAM 1979 M30 00:24:48 00:25:03
196 403 GWARA ŁUKASZ Wrocław 1978 M30 00:24:49 00:25:02
197 240 ŁUKASIEWICZ JAROSŁAW Wrocław TRENUJ Z NAMI 1986 M30 00:24:50 00:24:59
198 477 LECHOWSKI JAN Jelcz-Laskowice VOLVO POLSKA 1958 M50 00:24:59 00:25:16
199 243 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF Wrocław 1984 M30 00:24:59 00:25:14
200 474 KAWZOWICZ PIOTR Wrocław O CO BIEGA 1977 M30 00:25:00 00:25:25
201 509 CABAN RAFAŁ Oleśnica USKS LUDWIKOWICE KŁ. 1975 M40 00:25:03 00:25:22
202 121 REGNER WOJCIECH Wrocław 1977 M30 00:25:04 00:25:15
203 801 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW WKB "PIAST" WROCŁAW 1949 M60 00:25:06 00:25:26
204 505 BURAKIEWICZ DOMINIK Wrocław 1984 M30 00:25:08 00:25:13
205 245 SIEŃCZYK MARCIN Wrocław WRORUN JAGODNO 1978 M30 00:25:10 00:25:36
206 848 PŁASKOCIŃSKI ROBERT Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1970 M40 00:25:11 00:25:51
207 25 KANIA SEBASTIAN Wieruszów 1992 M20 00:25:11 00:25:31
208 359 WOLDAN ARKADIUSZ Wrocław ARKADIUSZ WOLDAN 1988 M20 00:25:11 00:25:15
209 480 BOGNER PAWEŁ Wrocław 1990 M20 00:25:12 00:25:27
210 518 SKRZYPCZAK ŁUKASZ Krzyków CAPGEMINI 1981 M30 00:25:12 00:25:25
211 304 KULIGOWSKI PATRYK Wrocław 1992 M20 00:25:12 00:25:25
212 592 CIURA KRZYSZTOF Siedlec 1966 M50 00:25:17 00:25:44
213 101 LEWANDOWSKI LESZEK Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY 1978 M30 00:25:21 00:25:38
214 502 ZAWADZKI ROBERT Bielany Wrocławskie SIÓDME POTY 1962 M50 00:25:22 00:25:32
215 446 ZAWADZKI KRZYSZTOF Bielany Wrocławskie SIÓDME POTY 1985 M30 00:25:22 00:25:32
216 399 KOSIK MARCIN Wrocław KOKOS TEAM 1979 M30 00:25:22 00:25:36
217 551 MISIEWICZ WOJCIECH Wrocław 1990 M20 00:25:23 00:25:41
218 346 GOWIN GRZEGORZ Łodygowice 1993 M20 00:25:24 00:25:39
219 301 GUZ MARIUSZ Wrocław 1986 M30 00:25:26 00:25:45
220 379 KORNAŚ MARCIN Laskówka KORNAŚ TEAM 1978 M30 00:25:31 00:25:46
221 780 ŻYŁA JANUSZ Wrocław 1956 M60 00:25:35 00:25:55
222 76 MITROSZ ANDRZEJ Wrocław PRO-RUN WROCLAW 1956 M60 00:25:42 00:25:54
223 24 NOWAK DANIEL Wrocław 1976 M40 00:25:48 00:26:18
224 619 SIKORA MICHAŁ Kiełczów 1981 M30 00:25:57 00:26:22
225 597 SKUZA ŁUKASZ Brzezina 1981 M30 00:25:58 00:26:19
226 711 LISIECKI JAKUB Pępowo 1989 M20 00:25:59 00:26:34
227 132 LUBERADZKI KUBA Wrocław 1984 M30 00:26:05 00:26:30
228 531 KOWALSKI IRENEUSZ Wrocław 1967 M40 00:26:07 00:26:33
229 217 KUCAB ANDRZEJ lubin 1966 M50 00:26:11 00:26:32
230 152 HAWRON TOMASZ Wrocław 1972 M40 00:26:14 00:26:54
231 580 JANISZEWSKI LESŁAW Wrocław TOR 1979 M30 00:26:16 00:26:34
232 385 ZAWADZKI MICHAŁ Wrocław 1977 M30 00:26:20 00:26:51
233 924 ROGALA ADAM Stalowa Wola 1962 M50 00:26:21 00:26:45
234 87 NALEPA PAWEŁ Wrocław 1984 M30 00:26:23 00:26:44
235 264 ANTKOWIAK ADRIAN Wrocław O CO BIEGA 1986 M30 00:26:29 00:26:54
236 771 GORCZYŃSKI FILIP Wrocław ŚWIŃSKI TRUCHT 1974 M40 00:26:29 00:26:57
237 944 GAJOWY TOMASZ Wrocław FREELANCER 1982 M30 00:26:31 00:26:51
238 956 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:26:50 00:27:23
239 52 KRUCZKIEWICZ MATEUSZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:26:52 00:27:25
240 866 CHODLEWSKI KRZYSZTOF Wrocaw 1988 M20 00:26:52 00:27:16
241 942 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK 1990 M20 00:26:58 00:27:30
242 645 MIROS JANUSZ Wrocław 1976 M40 00:27:01 00:27:12
243 465 FIJARCZYK TOMASZ Wrocław SIÓDME POTY 1981 M30 00:27:02 00:27:32
244 61 RYCHTER BENIAMIN Ostrów Wielkopolski OSTROVIA RUNNERS 1995 M20 00:27:04 00:27:16
245 540 GRELA ŁUKASZ Wrocław 1992 M20 00:27:06 00:27:33
246 542 JĘDRUSIAK BARTOSZ Wrocław WILD PANDAS 1985 M30 00:27:10 00:27:24
247 706 FLORCZAK ZDZISŁAW Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1952 M60 00:27:17 00:27:32
248 171 PAZDEJ ŁUKASZ Przecławice ZCHATYNAKONCUWSI.BLOGSPOT.COM 1982 M30 00:27:17 00:27:27
249 63 ZIMMERMAN ADAM Wrocław 1980 M30 00:27:22 00:28:04
250 601 KOŁODZIEJ KRZYSZTOF Wrocław KOŁOTEAM 1985 M30 00:27:36 00:27:59
251 773 MACHOŃ TOMASZ Ozorowice 1981 M30 00:27:41 00:28:00
252 814 ŻYGADŁO PAWEŁ WROCŁAW 1987 M20 00:27:50 00:28:20
253 896 CIESIELSKI MICHAŁ Wrocław 1985 M30 00:27:51 00:28:13
254 127 KOPCZYŃSKI HENRYK Wrocław K-TEAM 1950 M60 00:27:53 00:28:22
255 252 MARKOWSKI RAFAŁ OŁAWA POWERFUL FREAKS 1983 M30 00:27:59 00:28:18
256 48 BOREK MATEUSZ Wrocław 1991 M20 00:28:11 00:28:30
257 930 KOWZAN PIOTR Wałbrzych 1972 M40 00:28:18 00:28:43
258 495 WIŚNIEWSKI KRYSTIAN Wrocław STABŁOWICE TEAM 1982 M30 00:28:34 00:28:49
259 402 KRÜGEL DENNIS Wroclaw 1981 M30 00:28:36 00:29:11
260 710 KUBIAK MACIEJ Wrocław 1972 M40 00:28:40 00:29:04
261 196 MARZEC DOMINIK Wrocław 1988 M20 00:28:40 00:28:58
262 617 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ Wrocław NOA / AUTO-SERWIS KOZIA 1977 M30 00:28:41 00:29:10
263 285 MADEJ BARTOSZ Wroclaw NIE MA GŁUPICH, DZIŚ BIEGNĘ TYLKO 5KM! 1974 M40 00:28:46 00:29:05
264 113 JEZIERSKI JACEK Smolec 1965 M50 00:29:05 00:29:15
265 864 KRZYZANOWSKI MAREK Wrocław 1963 M50 00:29:22 00:29:40
266 298 MAKUCH ŁUKASZ Wrocław 1988 M20 00:29:32 00:29:41
267 472 SZYDA JACEK Wrocław 1974 M40 00:29:44 00:30:05
268 129 WIECZOREK JACEK Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1972 M40 00:30:22 00:30:47
269 219 KOLEBUK FRANCISZEK Wrocław RODZINA KOLEBUKÓW 2000 M16 00:30:25 00:30:58
270 790 SZNAJDER MICHAŁ Wrocław 1981 M30 00:30:34 00:31:12
271 678 MALIK PIOTR Wroclaw 1979 M30 00:30:59 00:31:29
272 107 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30 00:31:02 00:31:34
273 424 DANIELAK MICHAŁ Żary 1986 M30 00:31:37 00:32:04
274 259 PRZECHEWKA ADRIAN wroclaw 1972 M40 00:31:52 00:32:14
275 824 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:31:57 00:32:31
276 432 KONIECZNY ROBERT Strzegom 1971 M40 00:32:09 00:32:19
277 777 KRÓLAK PIOTR sroda slaska TO JA. ŚRODA ŚLĄSKA 1974 M40 00:32:13 00:32:40
278 954
806*
WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:32:16 00:32:50
279 774 BUGAJNY MACIEJ Rościsławice 1978 M30 00:33:37 00:33:56
280 863 ŁUCZAK JAKUB Malanów #NIEBIEGAMBOLUBIE 1993 M20 00:33:39 00:34:16
281 353 MADEJ MACIEJ Kiełczów 1971 M40 00:34:28 00:35:06
282 932 KLEIBER BARTEK Komorniki 1975 M40 00:36:04 00:36:47
283 672 KURASINSKI KRZYSZTOF WROCŁAW PRO-RUN 1969 M40 00:36:08 00:36:47
284 235 STASZAK KRZYSZTOF Siechnice MISIEK BIEGA 1977 M30 00:36:08 00:36:29
285 957 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK 1984 M30 00:38:15 00:38:51

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni