z

Wrocław

Wyniki

Bieg 3

17.12.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 BORATYŃSKI DARIUSZ Wrocław WOSIEK TEAM/MKS PARASOL WROCŁAW 1997 M16 00:15:47 00:15:47
2 712 MROWIŃSKI RAFAŁ Kalisz WOSIEK TEAM 1997 M16 00:15:50 00:15:50
3 471 PRZEDWOJEWSKI BARTŁOMIEJ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1993 M20 00:15:55 00:15:57
4 572 SOBAS JACEK Wrocław #SOBASTEAM 1985 M30 00:16:00 00:16:01
5 576 PAPLA FILIP Węgliniec ADAMEK TEAM 1998 M16 00:16:08 00:16:08
6 181 JANIK KRZYSZTOF MALERZOWICE WLK NYSA BIEGA 1990 M20 00:16:14 00:16:14
7 800 FRĄSZCZAK PATRYK Krotoszyn WOSIEK TEAM 1995 M20 00:16:18 00:16:20
8 3 SOBCZYK TOMASZ Wrocław SOBCZYK TEAM 1977 M30 00:16:20 00:16:21
9 573 RAJCA MICHAŁ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1990 M20 00:16:32 00:16:32
10 266 GLINKA SZYMON Miedary SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1992 M20 00:16:46 00:16:47
11 812 FEDORCZAK MICHAŁ Nowa Sól WOSIEK TEAM 1995 M20 00:16:47 00:16:49
12 525 ŚLĘZAK PIOTR Siemianice ŚLĘZAKTEAM 1989 M20 00:16:55 00:16:55
13 342 TYBUREK RAFAŁ Oława SOBCZYK TEAM 1978 M30 00:17:05 00:17:07
14 550 JOSYPENKO JĘDRZEJ Warszawa DREAM RUN 1986 M30 00:17:09 00:17:09
15 705 OGRODNIK MACIEJ Wroclaw SOBCZYK TEAM 1997 M16 00:17:14 00:17:14
16 418 REGIMOWICZ TOMASZ Wrocław KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1976 M40 00:17:14 00:17:16
17 830
934*
CZERONEK MIKOŁAJ Wrocław KERAM KEMADA 2000 M16 00:17:24 00:17:27
18 593 BOBROWSKI MATEUSZ Bolesławiec ŁOMEK TEAM 1998 M16 00:17:29 00:17:31
19 485 TUBEK SEBASTIAN Wrocław #SOBASTEAM 1996 M20 00:17:41 00:17:43
20 425 MARKOWICZ ŁUKASZ Wrocław WOSIEK TEAM/ KU AZS UWR 1994 M20 00:17:44 00:17:44
21 478 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR WROCŁAW TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW 1960 M50 00:17:54 00:17:56
22 355 KLIMCZAK TOMASZ Wrocław - 1991 M20 00:17:58 00:17:59
23 795 WOLAŃSKI JAN Oława ORZEŁ MARSZOWICE 1980 M30 00:18:03 00:18:06
24 189 NAJDEK DANIEL Bolesławiec ŁOMEK TEAM 1998 M16 00:18:05 00:18:08
25 18 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1980 M30 00:18:06 00:18:10
26 462 TOMCZYK RAFAŁ Wrocław WOSIEK TEAM 1983 M30 00:18:16 00:18:19
27 798 SZCZERBAKOWICZ KAMIL Nadolice Wielkie 1989 M20 00:18:18 00:18:21
28 692 KONIECZNY MIKOŁAJ Wroclaw MKS MOS WROCŁAW 1998 M16 00:18:18 00:18:21
29 752 SKUDLARSKI JAKUB Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1991 M20 00:18:17 00:18:22
30 823 BOROWIECKI JĘDRZEJ Zielona Góra BIEGOSTACJA.PL 1992 M20 00:18:25 00:18:28
31 590 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 00:18:34 00:18:37
32 803 KOZA KACPER Bolesławiec 1997 M16 00:18:35 00:18:39
33 775 MUNIAK PAWEŁ Bolesławiec 1978 M30 00:18:40 00:18:44
34 657 MICHALAK JAKUB WROCŁAW INFOR 1986 M30 00:18:42 00:18:45
35 799 ZARZYCKI WOJTEK Dzierżoniów ŚLĘZAK TEAM 1985 M30 00:18:44 00:18:48
36 669 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ Świętoszów JW2399 ŚWIĘTOSZÓW 1973 M40 00:18:52 00:18:52
37 54 PRZYSTARZ ARTUR Oborniki Śląskie OBORYGENI 1969 M40 00:18:53 00:18:56
38 90 JANKOWSKI DARIUSZ Wrocław BETON 1984 M30 00:18:58 00:19:02
39 241 PRUCIAK KRZYSZTOF Oława RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM 1984 M30 00:19:03 00:19:05
40 169 PĄGOWSKI ANDRZEJ Kielce 1973 M40 00:19:07 00:19:12
41 350 SZYMCZAK JAKUB Wrocław 140MINUT.PL 1987 M20 00:19:14 00:19:17
42 473 DURMAJ BARTEK Siechnice 1984 M30 00:19:11 00:19:17
43 781 ŁACIŃSKI BOGUSŁAW Siechnice ŚLĘZAK TEAM 1961 M50 00:19:12 00:19:19
44 529 WILK CZESŁAW Węgrów PRO RUN WROCŁAW 1958 M50 00:19:24 00:19:27
45 142 PERKOWSKI PIOTR Kampinos 1979 M30 00:19:22 00:19:29
46 344 ŁUKASZEWSKI ANDRZEJ Wrocław 1967 M40 00:19:31 00:19:31
47 819 LEDNIOWSKI FILIP Wrocław WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2000 M16 00:19:19 00:19:33
48 722 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 1984 M30 00:19:30 00:19:35
49 338 KORZENIEWSKI MICHAŁ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1982 M30 00:19:30 00:19:34
50 210 ZARCZUK PAWEŁ Wrocław INSS-POL 1988 M20 00:19:34 00:19:42
51 827 MIELCAREK DAWID KĘPNO 1982 M30 00:19:34 00:19:39
52 267 WIECZÓR-SZCZERBOWICZ JAROSŁAW Ścinawa SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1992 M20 00:19:35 00:19:38
53 843 BEHRENDT PAWEŁ Toruń KALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAW 1987 M20 00:19:38 00:19:42
54 634 BRODA DOMINIK Wrocław 1986 M30 00:19:41 00:19:44
55 488 SZCZEPANIAK KAMIL Karpacz - 1993 M20 00:19:42 00:19:44
56 716 HAWRYLEWICZ PAWEŁ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1977 M30 00:19:42 00:19:44
57 179 SZAŁATA ADRIAN Krotoszyn WITKOWSKI TEAM 1989 M20 00:19:42 00:19:45
58 834 KUCHARSKI JAKUB Wojcieszów HAWI RACING TEAM 1993 M20 00:19:42 00:19:46
59 757 ZAGROBELNY RADOSŁAW Wrocław MONKO COFFEE 1964 M50 00:19:43 00:19:47
60 427 WYSŁOBOCKI MATEUSZ Lądek-Zdrój 1991 M20 00:19:43 00:19:47
61 561 POSŁUSZNY PAWEŁ Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30 00:19:45 00:19:48
62 322 OLAWIŃSKI KAROL Kobierzyce TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1979 M30 00:19:46 00:19:51
63 128 WAŻNY DARIUSZ Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30 00:19:50 00:19:52
64 111 RADECKI JAKUB Wrocław KUBUTEK RUNNING TEAM 1975 M40 00:19:50 00:19:53
65 481 DROBINA MARCIN Miłoszyce 1982 M30 00:19:53 00:20:01
66 413 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 1974 M40 00:19:54 00:20:02
67 302 STRZAŁKA SŁAWOMIR Wrocław EUROPA UBEZPIECZENIA 1986 M30 00:19:57 00:20:02
68 378 GADZIŃSKI MAREK WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW 1962 M50 00:20:01 00:20:05
69 221 NOLBERT ADAM Wrocław WROCŁAW MARATHON TEAM 1970 M40 00:20:04 00:20:08
70 332 PRZYDRÓŻNY JEREMIASZ Odolanów F. U. K. S. GARKI 1992 M20 00:20:11 00:20:17
71 808 DOBROWOLSKI ERIC Wroclaw 1998 M16 00:20:11 00:20:14
72 83 SOBIERSKI WOJCIECH Wrocław HAKUNA MATATA :) 1978 M30 00:20:15 00:20:20
73 280 GIBALSKI TOMASZ Rościsławice OBORYGENI 1969 M40 00:20:16 00:20:21
74 762 POKOJOWCZYK DARIUSZ Wrocław 1976 M40 00:20:17 00:20:22
75 309 BOBERSKI PIOTR Wroclaw STABŁOWICE TEAM 1984 M30 00:20:18 00:20:23
76 449 ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ Wysoka RESTAURACJA BERNARD 1986 M30 00:20:19 00:20:26
77 154 KWAŚNIK ROBERT Wrocław 1978 M30 00:20:24 00:20:30
78 742 KAZIMIERZAK ŁUKASZ Wrocław PRO-RUN 1984 M30 00:20:29 00:20:35
79 664 GOLAK ŁUKASZ Opole POLARIS 1983 M30 00:20:30 00:20:34
80 310 PIRÓG MAREK Bolesławiec GVT 1984 M30 00:20:30 00:20:39
81 230 ZĄBEK ŁUKASZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1978 M30 00:20:34 00:20:41
82 182 MAZUR ADAM Wrocław 1994 M20 00:20:35 00:20:39
83 822 GROSS SZYMON Wołów 1978 M30 00:20:37 00:20:42
84 172 KURTA GRZEGORZ Wrocław CS RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:37 00:20:52
85 450 PRZYDRÓŻNY SAMUEL Odolanów 1993 M20 00:20:41 00:20:50
86 460 TURKIEWICZ DARIUSZ Wrocław 1972 M40 00:20:42 00:20:48
87 647 DUDA JAKUB Wleń 1986 M30 00:20:46 00:20:54
88 352 LABUSEK ŁUKASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1992 M20 00:20:49 00:20:53
89 446 ZAWADZKI KRZYSZTOF Bielany Wrocławskie SIÓDME POTY 1985 M30 00:20:50 00:20:52
90 650 DULAS KAZIMIERZ Wrocław ZAKWAS POPOWICE 1980 M30 00:20:51 00:20:56
91 451 JAŚKOWIEC MARCIN Wrocław 1978 M30 00:21:06 00:21:16
92 254 PAWELCZAK KAROL Wrocław SOBCZYK TEAM 2000 M16 00:21:07 00:21:13
93 240 ŁUKASIEWICZ JAROSŁAW Wrocław TRENUJ Z NAMI 1986 M30 00:21:08 00:21:15
94 545 NIEZGÓDKA PRZEMYSŁAW Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1984 M30 00:21:09 00:21:17
95 333 FURLEPA WIKTOR Wrocław SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1999 M16 00:21:09 00:21:12
96 209 CHROBOT KRZYSZTOF Wrocław ŚLĘZAK TEAM 1963 M50 00:21:12 00:21:18
97 93 BOMBAŁA NORBERT Smolec HAKUNA MATATA ;) 1974 M40 00:21:17 00:21:24
98 466 BIEŃ KRZYSZTOF Krapkowice 1979 M30 00:21:18 00:21:25
99 760 SZKUDLAREK MARCIN Wroclaw 1982 M30 00:21:19 00:21:25
100 445 TROCHA ROMAN Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:21:21 00:21:28
101 759 GIL STANISŁAW Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1956 M60 00:21:22 00:21:27
102 51 KOTOWICZ PRZEMYSŁAW Wrocław MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 1965 M50 00:21:23 00:21:31
103 238 HOTAŁA PIOTR WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:21:23 00:21:33
104 95 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M20 00:21:26 00:21:38
105 517 MACIEJEWSKI KAROL Nadolice Wielkie TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1982 M30 00:21:32 00:21:43
106 784 WOŁODKO GRZEGORZ Smolec CAPGEMINI 1977 M30 00:21:32 00:21:42
107 276 MAJDAŃSKI TOMASZ Wrocław 1979 M30 00:21:33 00:21:41
108 708 WYSOCZAŃSKI PAWEŁ Wołów PCC SQUAD 1990 M20 00:21:33 00:21:39
109 383 KUŚMIERSKI WOJCIECH Wrocław 1973 M40 00:21:34 00:21:41
110 263 KRAUSE TOMASZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1983 M30 00:21:35 00:21:45
111 96 FONROBERT DOMINIK Wrocław PRO-RUN 1977 M30 00:21:38 00:21:52
112 438 JĘDRYCH DARIUSZ Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1970 M40 00:21:39 00:21:51
113 324 DERING MARCIN Wrocław 1982 M30 00:21:41 00:21:49
114 835
604*
MUSIAL TOMASZ Wrocław 1990 M20 00:21:42 00:21:51
115 304 KULIGOWSKI PATRYK Wrocław 1992 M20 00:21:43 00:21:54
116 836
856*
BALICKI MIŁOSZ Oborniki Śląskie 1977 M30 00:21:44 00:21:51
117 60 TRYK SEBASTIAN Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1971 M40 00:21:44 00:22:06
118 686 KUPIEC MARIUSZ Kłodzko 1975 M40 00:21:49 00:21:56
119 665 SIKORSKI MARCIN Opole POLARIS 1990 M20 00:21:50 00:21:54
120 381 BARCIK PRZEMYSLAW WROCLAW ASPLEX TEAM 1980 M30 00:21:50 00:21:55
121 685 KOCISZEWSKI SEBASTIAN szczodre 1976 M40 00:21:50 00:22:06
122 136 KRZYŚKÓW PIOTR Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1983 M30 00:21:54 00:22:03
123 147 GERUS WIESLAW Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1965 M50 00:21:54 00:22:04
124 718 HAJDASZ TOMASZ Kąty Wrocławskie 1972 M40 00:21:58 00:22:08
125 218 ROGALA KLAUDIUSZ Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 00:22:00 00:22:06
126 530 KARWICKI TOMASZ Wrocław 1979 M30 00:22:01 00:22:12
127 341 BIZIEL MICHAŁ Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1974 M40 00:22:02 00:22:14
128 287 TREGUB IGOR Wroclaw 1988 M20 00:22:02 00:22:16
129 833 ZAKRZEWSKI TOMASZ Wrocław 1976 M40 00:22:06 00:22:21
130 437 MOLENDA MICHAŁ WROCŁAW 1971 M40 00:22:07 00:22:25
131 457 MIELCZAREK TOMASZ Wrocław 1975 M40 00:22:09 00:22:25
132 490 SKRZEK MARCIN Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1980 M30 00:22:10 00:22:31
133 595 TOM ANDRZEJ Wrocław 1952 M60 00:22:13 00:22:26
134 482 KOŁACZ ARKADIUSZ WROCŁAW 1966 M50 00:22:18 00:22:30
135 161 KRAKOWIAK KRZYSZTOF Szewce 1975 M40 00:22:19 00:22:25
136 117 OZIMINA HUBERT oborniki śląskie OBORYGENI 1977 M30 00:22:23 00:22:30
137 354 JUNYSZEK MARCIN Wrocław 140MINUT.PL 1985 M30 00:22:25 00:22:31
138 704 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ Kiełczów PRO-RUN WROCŁAW 1972 M40 00:22:26 00:22:44
139 180 SKROUBA PIOTR Wrocław 1977 M30 00:22:28 00:22:41
140 162 ŁADOŃSKI RYSZARD Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1957 M50 00:22:30 00:22:40
141 375 WIELGUS PIOTR Wrocław PTHW WROCŁAW 1981 M30 00:22:30 00:22:39
142 537 MISZCZYK WALDEMAR Sadkow 1975 M40 00:22:30 00:22:45
143 253 FIĄCEK ADAM Wysoka 1976 M40 00:22:37 00:22:43
144 190 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ Wrocław 1973 M40 00:22:40 00:22:59
145 844
713*
FILIPIAK TOMASZ Rogów Sobócki 1973 M40 00:22:43 00:22:54
146 763 TXERTUDI ERNESTO Wroclaw 1995 M20 00:22:45 00:22:48
147 269 KOWAL KRZYSZTOF Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1983 M30 00:22:46 00:23:02
148 791 KRZYWANIA PAWEŁ Wrocław 1978 M30 00:22:47 00:23:02
149 262 ZIELIŃSKI SEBASTIAN Wrocław TRENUJZNAMI.PL 1976 M40 00:22:48 00:23:02
150 146 PIEKARSKI PIOTR Wrocław 1979 M30 00:22:52 00:23:10
151 401 WANDEL PIOTR Wrocław 1973 M40 00:22:52 00:22:59
152 769 JACKOWIAK JACEK Wrocław STOWARZYSZENIE PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30 00:22:52 00:23:17
153 49 GALA PRZEMYSLAW wroclaw 1982 M30 00:22:56 00:22:56
154 778 KĘŚMINOWICZ WITOLD Wrocław 1994 M20 00:22:57 00:23:09
155 351 MAŚLANKA ŁUKASZ Wrocław 1985 M30 00:22:58 00:23:02
156 400 SZCZEPANKIEWICZ MARCIN Wrocław SZCZEPAN TEAM 1981 M30 00:23:05 00:23:15
157 38 POKOJOWCZYK ROBERT Smolec 1972 M40 00:23:05 00:23:23
158 67 LITEWKA GRZEGORZ Jawor 1971 M40 00:23:07 00:23:26
159 788 CZARCIŃSKI MICHAŁ Wrocław 1974 M40 00:23:08 00:23:26
160 349 PYTLIK LESZEK Odolanów 1979 M30 00:23:09 00:23:13
161 433 BONDAREWICZ TOMASZ Wrocław BONDZIKI 1977 M30 00:23:09 00:23:21
162 618 OLACZEK ŁUKASZ Mrozów HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:23:12 00:23:31
163 430 BAL TOMASZ Kąty Wrocławskie WUEFISTA.PL RUN TEAM 1981 M30 00:23:14 00:23:21
164 617 DUCZEMIŃSKI DARIUSZ Wrocław NOA / AUTO-SERWIS KOZIA 1977 M30 00:23:20 00:23:51
165 772 ZIMOŃ ADAM WROCŁAW RAKOWSKI-KAGLIK BROKERZY UBEZPIECZENIOWI 1975 M40 00:23:22 00:23:22
166 141 JĘDRZEJEK BENIAMIN Wrocław VEGE RUNNERS 1980 M30 00:23:23 00:23:32
167 228 IMIELSKI TOMASZ Wrocław 1978 M30 00:23:23 00:23:41
168 509 CABAN RAFAŁ Oleśnica USKS LUDWIKOWICE KŁ. 1975 M40 00:23:25 00:23:36
169 101 LEWANDOWSKI LESZEK Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY 1978 M30 00:23:27 00:23:38
170 419 BIEŃKOWSKI PIOTR Kiełczów 1970 M40 00:23:29 00:23:38
171 696 REJMAN GRZEGORZ Wałbrzych 1983 M30 00:23:31 00:23:37
172 630 PASZKOWSKI MARCIN WROCŁAW BIURO RACHUNKOWE PIOMAR S.C. 1980 M30 00:23:36 00:24:09
173 765 SROKA KRYSTIAN Wroclaw 1971 M40 00:23:42 00:23:51
174 408 TKACZEW PAWEŁ Wrocław OBORYGENI 1976 M40 00:23:42 00:23:55
175 645 MIROS JANUSZ Wrocław 1976 M40 00:23:45 00:24:01
176 331 FRYDECKI SŁAWOMIR Miękinia 1960 M50 00:23:46 00:23:55
177 505 BURAKIEWICZ DOMINIK Wrocław 1984 M30 00:23:47 00:23:51
178 30 WITKOWSKI WOJCIECH Wrocław 1980 M30 00:23:47 00:24:01
179 743 ŚWIDERSKI PIOTR wrocław 1992 M20 00:23:47 00:24:00
180 816 LEMBKE MACIEJ Wrocław 1987 M20 00:23:50 00:24:13
181 815 ŁOWICKI MICHAŁ Kluczbork KAMCAR AUTO-SZYBY KLUCZBORK 1995 M20 00:23:51 00:24:07
182 431 BAGIŃSKI ŁUKASZ Wrocław 1981 M30 00:23:56 00:24:16
183 76 MITROSZ ANDRZEJ Wrocław PRO-RUN WROCLAW 1956 M60 00:23:56 00:24:19
184 797 KOŁODZIEJ PAWEŁ CZERNICA 1975 M40 00:23:57 00:24:06
185 82 SROKOWSKI ŁUKASZ Wrocław HAKUNA MATATA 1983 M30 00:23:58 00:24:18
186 85 BIENIADA PAWEŁ WROCŁAW MOBI TEAM 1979 M30 00:24:00 00:24:18
187 507 WŁODARCZYK KRZYSZTOF MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK 1981 M30 00:24:01 00:24:11
188 440 SZKUDLARSKI TOMASZ Wrocław 1972 M40 00:24:04 00:24:23
189 468 DOBIES DAWID Olsztyn 1986 M30 00:24:07 00:24:15
190 444 ZAMIAR ADAM Malerzów 1975 M40 00:24:09 00:24:29
191 70 KURILEC KRZYSZTOF Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1964 M50 00:24:13 00:24:27
192 619 SIKORA MICHAŁ Kiełczów 1981 M30 00:24:14 00:24:36
193 792 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:15 00:24:41
194 224 KŁOCZKO MICHAŁ Wrocław 1985 M30 00:24:16 00:24:24
195 108 CHAŁUPA BARTOSZ Wilczyce 1980 M30 00:24:22 00:24:46
196 715 GARBACIAK MICHAŁ Wrocław READY 1987 M20 00:24:29 00:24:50
197 661 LECH PIOTR Brzeg Dolny 1980 M30 00:24:30 00:24:44
198 569 SŁOWIŃSKI MARCIN Wrocław SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1980 M30 00:24:32 00:24:53
199 133 GROŃSKI ROBERT wrocław HAKUNA MATATA :) 1976 M40 00:24:35 00:24:51
200 137 JAROSZ PAWEŁ Wrocław AMATOR WROCŁAW 1989 M20 00:24:35 00:24:40
201 579 JUSZCZAK GRZEGORZ Wrocław 1973 M40 00:24:36 00:24:50
202 25 KANIA SEBASTIAN Wieruszów 1992 M20 00:24:37 00:25:16
203 420 WYSOKIŃSKI DARIUSZ Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1970 M40 00:24:39 00:24:56
204 502 ZAWADZKI ROBERT Bielany Wrocławskie SIÓDME POTY 1962 M50 00:24:39 00:24:50
205 379 KORNAŚ MARCIN Laskówka KORNAŚ TEAM 1978 M30 00:24:46 00:25:00
206 120 KRÓLIKOWSKI PAWEŁ Wrocław 1986 M30 00:24:51 00:25:06
207 486 CABAJ PAWEŁ Środa Śląska URTICA TEAM 1982 M30 00:24:54 00:25:06
208 213 PUZICKI PIOTR Wroclaw WILD PANDAS 1974 M40 00:24:54 00:25:10
209 171 PAZDEJ ŁUKASZ Przecławice ZCHATYNAKONCUWSI.BLOGSPOT.COM 1982 M30 00:25:01 00:25:16
210 399 KOSIK MARCIN Wrocław KOKOS TEAM 1979 M30 00:25:01 00:25:24
211 625 ANTONISZYN DARIUSZ Szczytkowice MATNER RUNNING TEAM 1967 M40 00:25:02 00:25:16
212 793 BRYSIAK ZIEMOWIT Wroclaw 1973 M40 00:25:03 00:25:25
213 794 SERAFIN MARCIN Katowice GRUPA DBK 1987 M20 00:25:05 00:25:31
214 477 LECHOWSKI JAN Jelcz-Laskowice VOLVO POLSKA 1958 M50 00:25:06 00:25:20
215 245 SIEŃCZYK MARCIN Wrocław WRORUN JAGODNO 1978 M30 00:25:06 00:25:24
216 500 KOZA ARTUR Ząbkowice Śląskie ZKKK 1973 M40 00:25:07 00:25:19
217 786 SŁOMKA MACIEJ Wrocław 1983 M30 00:25:08 00:25:36
218 474 KAWZOWICZ PIOTR Wrocław O CO BIEGA 1977 M30 00:25:09 00:25:43
219 346 GOWIN GRZEGORZ Łodygowice 1993 M20 00:25:13 00:25:30
220 292 SKORECKI WITOLD Ząbkowice Śl 1967 M40 00:25:15 00:25:36
221 518 SKRZYPCZAK ŁUKASZ Krzyków CAPGEMINI 1981 M30 00:25:15 00:25:41
222 26 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF Głuszyca 1985 M30 00:25:16 00:25:30
223 184 WIERZBICKI WITOLD Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1981 M30 00:25:17 00:25:41
224 229 LANGNER KRZYSZTOF Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1962 M50 00:25:19 00:25:42
225 150 WŁODARCZYK PAWEŁ Ciechów K-TEAM 1978 M30 00:25:22 00:25:44
226 801 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW WKB "PIAST" WROCŁAW 1949 M60 00:25:26 00:25:47
227 107 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30 00:25:27 00:25:51
228 503 KUBICA PAWEŁ Siechnice KORNAŚ TEAM 1985 M30 00:25:27 00:26:07
229 17 SROCZYŃSKI ARKADIUSZ Wrocław 1978 M30 00:25:28 00:25:42
230 754 ZYGAN BAZYLI Wrocław VEGERATON 1981 M30 00:25:36 00:26:13
231 832 KABAN KRZYSZTOF Wrocław 1981 M30 00:25:36 00:26:04
232 374 BUDZIK KRZYSZTOF Brzeg Dolny 1980 M30 00:25:38 00:25:59
233 810 DULIŃSKI ADAM Oborniki Śląskie 1982 M30 00:25:40 00:25:53
234 88 STRONCZAK KRZYSZTOF Wrocław TRENUJ Z NAMI 1964 M50 00:25:47 00:26:16
235 301 GUZ MARIUSZ Wrocław 1986 M30 00:25:48 00:26:09
236 542 JĘDRUSIAK BARTOSZ Wrocław WILD PANDAS 1985 M30 00:25:51 00:26:08
237 809 LIEBENTHAL TADEUSZ Wrocław HAPPY TEAM 1986 M30 00:25:51 00:26:10
238 24 NOWAK DANIEL Wrocław 1976 M40 00:25:58 00:26:29
239 57 SZCZEPAŃSKI DAREK Wrocław 1960 M50 00:25:59 00:26:20
240 641 CZECHOWSKI PAWEŁ Wrocław 1979 M30 00:26:01 00:26:26
241 134 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M40 00:26:06 00:26:41
242 780 ŻYŁA JANUSZ Wrocław 1956 M60 00:26:07 00:26:34
243 121 REGNER WOJCIECH Wrocław 1977 M30 00:26:08 00:26:19
244 821 PODLASEK TOMASZ Wrocław 1988 M20 00:26:14 00:26:37
245 540 GRELA ŁUKASZ Wrocław 1992 M20 00:26:16 00:26:43
246 820 KWIATEK KRYSTIAN Wrocław RUN-LOG.COM 1981 M30 00:26:21 00:26:48
247 522 BORODZICZ TOMASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1986 M30 00:26:22 00:26:52
248 74 WOŹNIAK KONRAD Wrocław 1984 M30 00:26:27 00:26:46
249 87 NALEPA PAWEŁ Wrocław 1984 M30 00:26:28 00:26:52
250 243 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF Wrocław 1984 M30 00:26:34 00:27:03
251 531 KOWALSKI IRENEUSZ Wrocław 1967 M40 00:26:51 00:27:20
252 202 DEMKOWSKI MARCIN Wrocław 1985 M30 00:26:53 00:27:16
253 706 FLORCZAK ZDZISŁAW Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1952 M60 00:26:53 00:27:07
254 818 LEDNIOWSKI JERZY Siedlec 1976 M40 00:26:54 00:27:33
255 152 HAWRON TOMASZ Wrocław 1972 M40 00:26:59 00:27:26
256 259 PRZECHEWKA ADRIAN wroclaw 1972 M40 00:27:00 00:27:11
257 776 RAJCA BARTŁOMIEJ Wrocław 1975 M40 00:27:02 00:27:34
258 796 SMOLUK MATEUSZ Wrocław 1981 M30 00:27:03 00:27:26
259 294 KONOPACKI KRZYSZTOF Ząbkowice Ślaskie ABY DO METY 1977 M30 00:27:06 00:27:13
260 52 KRUCZKIEWICZ MATEUSZ Wrocław HAKUNA MATATA :) 1979 M30 00:27:07 00:27:41
261 639 BUSS JAKUB Kudowa-Zdrój KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA 1972 M40 00:27:14 00:28:00
262 541 PAWLAK MAREK WROCŁAW PAWLAK NA PREZYDENTA 1969 M40 00:27:17 00:27:46
263 465 FIJARCZYK TOMASZ Wrocław SIÓDME POTY 1981 M30 00:27:23 00:27:53
264 824 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:27:24 00:27:50
265 551 MISIEWICZ WOJCIECH Wrocław 1990 M20 00:27:28 00:27:51
266 220 DZIĘCIELSKI KRZYSZTOF GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 00:27:28 00:27:48
267 48 BOREK MATEUSZ Wrocław 1991 M20 00:27:33 00:27:45
268 677 SAWICKI CYPRIAN Wrocław 1973 M40 00:27:53 00:28:10
269 326 GRZYBEK MACIEJ wrocław 1971 M40 00:28:02 00:28:22
270 828 BOGUSZ SLAWOMIR Dobroszyce 1974 M40 00:28:04 00:28:45
271 711 LISIECKI JAKUB Pępowo 1989 M20 00:28:07 00:28:45
272 264 ANTKOWIAK ADRIAN Wrocław O CO BIEGA 1986 M30 00:28:08 00:28:43
273 764 SZYMCZYK FILIP Wrocław 1985 M30 00:28:09 00:28:33
274 178 CIOSK ŁUKASZ Wrocław KLUB BIEGACZA KP 1983 M30 00:28:14 00:28:29
275 773 MACHOŃ TOMASZ Ozorowice 1981 M30 00:28:18 00:28:35
276 402 KRÜGEL DENNIS Wroclaw 1981 M30 00:28:22 00:28:49
277 252 MARKOWSKI RAFAŁ OŁAWA POWERFUL FREAKS 1983 M30 00:28:29 00:28:39
278 102 LIPNICKI TOMASZ Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1970 M40 00:28:34 00:28:56
279 129 WIECZOREK JACEK Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1972 M40 00:28:40 00:29:14
280 770 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK 1976 M40 00:28:45 00:29:21
281 771 GORCZYŃSKI FILIP Wrocław ŚWIŃSKI TRUCHT 1974 M40 00:28:48 00:29:14
282 814 ŻYGADŁO PAWEŁ WROCŁAW 1987 M20 00:28:50 00:29:21
283 132 LUBERADZKI KUBA Wrocław 1984 M30 00:29:15 00:29:52
284 246 PODSIADŁY ROBERT Wrocław CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE 1959 M50 00:29:47 00:30:28
285 386 SZYMANIS PRZEMYSŁAW Sobotka JACKOWICZ TEAM 1993 M20 00:29:49 00:29:49
286 196 MARZEC DOMINIK Wrocław 1988 M20 00:29:54 00:30:06
287 44 PUCEK PRZEMYSŁAW Smolec WKB PIAST WROCŁAW 1972 M40 00:30:20 00:30:51
288 592 CIURA KRZYSZTOF Siedlec 1966 M50 00:30:28 00:30:58
289 787 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK 1979 M30 00:30:37 00:31:01
290 777 KRÓLAK PIOTR sroda slaska TO JA. ŚRODA ŚLĄSKA 1974 M40 00:30:41 00:31:19
291 113 JEZIERSKI JACEK Smolec 1965 M50 00:30:47 00:31:04
292 806 WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:31:41 00:32:19
293 472 SZYDA JACEK Wrocław 1974 M40 00:31:50 00:32:32
294 755 OSADCZUK ANDRZEJ Oleśnica 1969 M40 00:32:11 00:32:28
295 774 BUGAJNY MACIEJ Rościsławice 1978 M30 00:33:09 00:33:24
296 825
559*
SYNOWIEC RADOSŁAW Wrocław 1984 M30 00:33:13 00:33:50
297 432 KONIECZNY ROBERT Strzegom 1971 M40 00:33:26 00:33:54
298 353 MADEJ MACIEJ Kiełczów 1971 M40 00:33:41 00:34:14
299 185 SIWEK MACIEJ Wrocław 1986 M30 00:34:32 00:35:07
300 235 STASZAK KRZYSZTOF Siechnice MISIEK BIEGA 1977 M30 00:34:40 00:35:14
301 256 SZYMAŃSKI PAWEŁ Wrocław 1980 M30 00:35:22 00:36:02
302 672 KURASINSKI KRZYSZTOF WROCŁAW PRO-RUN 1969 M40 00:35:53 00:36:35
303 64 GAWĘCKI MACIEK Wrocław RUN-LOG.COM 1985 M30 00:35:55 00:36:32
304 27 OLCZYK ŁUKASZ Wrocław O CO BIEGA 1981 M30 00:35:55 00:36:31
305 790 SZNAJDER MICHAŁ Wrocław 1981 M30 00:36:23 00:36:53
306 615 GRZYWCZAK WIESŁAW Murowana Goślina K.B GEPARD MUROWANA GOŚLINA 1956 M60 00:41:45 00:42:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni