z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 2 Sobczyk Tomasz Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1977 M30 1
00:19:11
00:19:11


3
00:16:34
00:16:34
5
00:16:43
00:16:42
6
00:16:15
00:16:15
4
00:16:28
00:16:27
5 12
2 664 Samotij Dominik Wrocław trenujznami.pl 1982 M30



7
00:16:57
00:16:56
7
00:17:13
00:17:12
7
00:16:42
00:16:41
9
00:16:57
00:16:55
4 21
3 216 Regimowicz Tomasz Wrocław Team Draczyński 1976 M30 11
00:20:52
00:20:51
7
00:17:41
00:17:41


12
00:17:40
00:17:40
12
00:17:14
00:17:13


4 31
4 677 Pelc Paweł Wrocław LoMag Software 1978 M30



11
00:17:58
00:17:57
19
00:18:07
00:18:04
24
00:18:09
00:18:08
13
00:17:42
00:17:41
4 43
5 357 Raszewski Tomasz Wrocław 1981 M30 19
00:21:21
00:21:18


27
00:18:50
00:18:48
17
00:18:00
00:17:56
15
00:17:33
00:17:32
12
00:17:31
00:17:29
5 44
6 347 Wiktorski Mieszko Wrocław trenujznami.pl / #WrocławskaHusaria 1981 M30 21
00:21:27
00:21:27


23
00:18:28
00:18:28
134
00:23:38
00:23:38
17
00:17:41
00:17:41
19
00:18:07
00:18:06
5 59
7 34 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław 1980 M30 60
00:23:08
00:23:06
19
00:18:28
00:18:27
24
00:18:31
00:18:30
21
00:18:11
00:18:09
25
00:18:10
00:18:09
23
00:18:21
00:18:18
6 63
8 218 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW BUDNIK TEAM 1984 M30 27
00:21:38
00:21:35


34
00:19:17
00:19:16
28
00:18:48
00:18:46
29
00:18:35
00:18:34
22
00:18:21
00:18:20
5 79
9 300 WŁODARCZYK KRZYSZTOF MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1981 M30 33
00:21:50
00:21:46
27
00:19:00
00:19:00
36
00:19:21
00:19:19


27
00:18:33
00:18:31
29
00:18:35
00:18:33
5 83
10 250 Wachowski Łukasz Wrocław Nokia 1983 M30 22
00:21:28
00:21:25
22
00:18:43
00:18:42


30
00:18:59
00:18:57


36
00:18:50
00:18:48
4 88
11 429 Szczukiewicz Marcin Wrocław Nokia 1976 M30 32
00:21:47
00:21:44
29
00:19:13
00:19:11
40
00:19:36
00:19:33
33
00:19:08
00:19:05
30
00:18:42
00:18:40
30
00:18:36
00:18:34
6 89
12 78 Stelmaszek Grzegorz Iwiny 1982 M30 41
00:22:15
00:22:12
32
00:19:25
00:19:25
42
00:19:41
00:19:40
42
00:19:39
00:19:37
35
00:18:52
00:18:51
44
00:19:27
00:19:22
6 109
13 322 Radecki Jakub Wrocław Kubutek Running Team Wrocław 1975 M30 97
00:24:25
00:24:20
41
00:19:58
00:19:55
48
00:20:06
00:20:03


45
00:19:43
00:19:40
81
00:20:53
00:20:48
5 134
14 307 Kania Tomasz Wrocław Sobas Team 1979 M30 46
00:22:36
00:22:33
43
00:20:06
00:20:03
60
00:20:39
00:20:36
52
00:20:16
00:20:11
42
00:19:38
00:19:35


5 137
15 175 Malaczewski Łukasz Wrocław TOR 1979 M30 59
00:23:06
00:23:00
57
00:20:47
00:20:44
79
00:21:25
00:21:21
72
00:21:11
00:21:06
46
00:19:44
00:19:40
41
00:19:17
00:19:14
6 144
16 199 Posłuszny Paweł Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30 54
00:22:55
00:22:52
47
00:20:12
00:20:09
55
00:20:28
00:20:28
67
00:22:31
00:20:54
44
00:19:40
00:19:37


5 146
17 61 Kałużny Sebastian Wrocław 1979 M30 82
00:23:51
00:23:45
49
00:20:22
00:20:21
68
00:20:55
00:20:51
57
00:20:38
00:20:34
69
00:20:43
00:20:39
56
00:19:57
00:19:52
6 162
18 50 Brylonek Grzegorz Wrocław Runnig Academy 1976 M30 80
00:23:50
00:23:43
53
00:20:28
00:20:27
57
00:20:30
00:20:30
53
00:20:14
00:20:11


72
00:20:38
00:20:37
5 163
19 43 Ważny Dariusz Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30 45
00:22:34
00:22:32


64
00:20:56
00:20:43
55
00:20:18
00:20:15


51
00:19:47
00:19:43
4 170
20 244 Boberski Piotr Wroclaw NDB 1984 M30 75
00:23:45
00:23:45
64
00:20:56
00:20:56
66
00:20:50
00:20:48
62
00:20:45
00:20:43
57
00:19:58
00:19:55
53
00:19:47
00:19:45
6 172
21 145 Pociejowski Fryderyk Wrocław Sobczyk Team 1982 M30 65
00:23:19
00:23:15
84
00:21:30
00:21:27
62
00:20:43
00:20:39
58
00:20:39
00:20:34
58
00:20:00
00:19:57
61
00:20:03
00:20:01
6 177
22 238 Tatys Łukasz Wrocław RunForFun 1983 M30 67
00:23:23
00:23:20
80
00:21:22
00:21:17
63
00:20:46
00:20:42
60
00:20:45
00:20:40
65
00:20:22
00:20:19
65
00:20:21
00:20:12
6 188
23 246 Kosterkiewicz Jarek Wrocaw 1984 M30 62
00:23:10
00:23:00
228
00:29:37
00:29:20
78
00:21:21
00:21:18
63
00:20:58
00:20:44


48
00:19:42
00:19:36
5 189
24 353 Paś Tomasz Wrocław Pasiol Team wrocław 1975 M30 58
00:23:04
00:23:01




71
00:21:04
00:21:00
61
00:20:02
00:19:59
59
00:20:01
00:20:00
4 191
25 459 Karwicki Tomasz Wrocław 1979 M30



134
00:23:24
00:23:20
78
00:21:19
00:21:17
53
00:19:55
00:19:53
63
00:20:11
00:20:08
4 194
26 308 Drobina Marcin Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1982 M30 76
00:23:46
00:23:40
87
00:21:37
00:21:30
91
00:21:52
00:21:45
76
00:21:20
00:21:13
64
00:20:24
00:20:18
64
00:20:18
00:20:11
6 204
27 613 Litwin Michał Wrocław 1982 M30

71
00:21:09
00:20:59
71
00:21:00
00:20:57


67
00:20:38
00:20:35
67
00:20:25
00:20:21
4 205
28 655 Pruciak Krzysztof Oława Biegowy Patol 1984 M30



90
00:21:47
00:21:44
79
00:21:25
00:21:19
62
00:20:12
00:20:09
80
00:20:55
00:20:47
4 221
29 269 Olawiński Karol Kobierzyce TMTeam 1979 M30 95
00:24:23
00:24:14
91
00:21:45
00:21:39
80
00:21:26
00:21:23
85
00:21:35
00:21:31
76
00:21:15
00:21:09
68
00:20:33
00:20:25
6 224
30 74 HOTAŁA Piotr WROCŁAW HAKUNA MATATA 1979 M30 94
00:24:21
00:24:11
74
00:21:12
00:21:07


77
00:21:20
00:21:16
75
00:21:12
00:21:07
78
00:20:50
00:20:45
5 226
31 68 warnicki wojtek WROCŁAW GT RAT 1982 M30 87
00:24:10
00:24:06
62
00:20:54
00:20:51
77
00:21:20
00:21:16
90
00:21:47
00:21:43




4 229
32 130 Reczuch Andrzej Wrocław TETA My 1976 M30 96
00:24:24
00:24:10
85
00:21:34
00:21:26
83
00:21:29
00:21:26




87
00:21:17
00:21:05
4 255
33 549 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 89
00:24:13
00:24:05
68
00:21:03
00:21:00


95
00:21:56
00:21:52
95
00:21:51
00:21:47


4 258
34 105 Kinal Grzegorz Wrocław 1981 M30 107
00:24:37
00:24:28
164
00:24:32
00:24:19
98
00:22:12
00:22:06
86
00:21:41
00:21:36


75
00:20:45
00:20:41
5 259
35 30 Samuszonek Jakub Wrocław 1982 M30 124
00:25:11
00:25:03
97
00:21:53
00:21:50


89
00:21:47
00:21:42
79
00:21:22
00:21:18


4 265
36 329 Szydłowski Robert Wrocław 1984 M30

117
00:22:45
00:22:40
93
00:21:50
00:21:46
84
00:21:30
00:21:27
88
00:21:31
00:21:28


4 265
37 160 DOŁOSZYŃSKI TOMASZ BOLKÓW ALPENPROLETARIAT 1978 M30 99
00:24:25
00:24:17
140
00:23:42
00:23:22


123
00:23:30
00:23:16
74
00:21:09
00:21:03
71
00:20:36
00:20:29
5 268
38 54 Dupla Konrad Wrocław 1979 M30 48
00:22:39
00:22:34
99
00:21:54
00:21:48
107
00:22:51
00:22:31




73
00:20:44
00:20:38
4 279
39 291 Kurta Grzegorz Wrocław CS Running Team 1981 M30 109
00:24:43
00:24:23


109
00:22:41
00:22:33
87
00:21:49
00:21:41


92
00:21:28
00:21:19
4 288
40 184 Barcik Przemyslaw WROCLAW Asplex Team 1980 M30 116
00:24:54
00:24:49
106
00:22:19
00:22:13
100
00:22:22
00:22:15
91
00:21:52
00:21:45
109
00:22:12
00:22:06
133
00:23:08
00:22:58
6 297
41 172 Kleszcz Tomasz Wrocław Night Runners 1982 M30 128
00:25:23
00:25:15
109
00:22:24
00:22:14
122
00:23:10
00:23:02
98
00:22:28
00:22:11
93
00:21:58
00:21:46


5 300
42 270 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30 129
00:25:25
00:24:58
169
00:24:48
00:24:18
130
00:23:28
00:23:16


77
00:21:20
00:21:12
94
00:21:29
00:21:21
5 301
43 316 Szczepankiewicz Marcin Wrocław Dog Field Team Wrocław 1981 M30 112
00:24:47
00:24:44
89
00:21:39
00:21:36
110
00:22:40
00:22:38


114
00:22:24
00:22:19
103
00:21:42
00:21:37
5 302
44 180 Guła Sławomir Kobierzyce 1979 M30 114
00:24:52
00:24:45
94
00:21:49
00:21:44


137
00:23:43
00:23:38
112
00:22:21
00:22:16
97
00:21:33
00:21:25
5 303
45 398 Rzatkiewicz Konrad Wrocław KS DW Opona 1979 M30 195
00:28:42
00:28:10
123
00:23:05
00:23:00
126
00:23:20
00:23:09
116
00:22:55
00:22:50
185
00:25:46
00:25:32
82
00:21:02
00:20:57
6 321
46 85 Murmyło Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1975 M30 117
00:24:54
00:24:49


105
00:22:32
00:22:29


118
00:22:31
00:22:25
98
00:21:29
00:21:26
4 321
47 242 Ząbek Łukasz Wrocław 140minut.pl 1978 M30 113
00:24:47
00:24:41
113
00:22:39
00:22:34
118
00:23:03
00:22:58
113
00:22:49
00:22:42
110
00:22:20
00:22:14
100
00:21:43
00:21:34
6 323
48 446 Smagała Wojciech Wrocław SMAGI TRI TEAM 1981 M30 101
00:24:29
00:24:24




101
00:22:24
00:22:19
107
00:22:13
00:22:05
116
00:22:30
00:22:23
4 324
49 113 Kowal Krzysztof Wrocław Pro-Run Wrocław 1983 M30 157
00:27:10
00:26:53
130
00:23:26
00:23:19
119
00:23:06
00:22:59
108
00:22:39
00:22:29
108
00:22:15
00:22:06
111
00:22:06
00:21:56
6 327
50 299 Sobierski Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30 132
00:25:40
00:25:29
112
00:22:34
00:22:30
145
00:24:08
00:23:52
114
00:22:48
00:22:44
111
00:22:20
00:22:15
125
00:22:49
00:22:40
6 337
51 87 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30 121
00:25:02
00:24:58
129
00:23:25
00:23:12
116
00:23:00
00:22:53
124
00:23:27
00:23:16
100
00:21:57
00:21:52


5 340
52 70 gala przemyslaw wroclaw 1982 M30

135
00:23:36
00:23:22
124
00:24:01
00:23:03
112
00:22:59
00:22:41
115
00:22:33
00:22:20
115
00:22:31
00:22:21
5 342
53 126 Cholaszczyński Przemysław Szewce 1976 M30 161
00:27:11
00:26:53
133
00:23:27
00:23:19
132
00:23:34
00:23:19
119
00:23:18
00:23:05
133
00:23:19
00:23:07
118
00:22:46
00:22:32
6 369
54 526 Gałczyński Kamil Wrocław 1981 M30 164
00:27:16
00:27:04




149
00:24:16
00:24:05
126
00:23:00
00:22:53
114
00:22:17
00:22:09
4 389
55 86 Rejman Łukasz Wrocław 1980 M30 176
00:27:51
00:27:40
157
00:24:21
00:24:11
149
00:24:11
00:24:02
121
00:23:20
00:23:09
120
00:22:38
00:22:33


5 390
56 593 Walenczak Tomasz Strzelin 1981 M30

156
00:24:20
00:24:18


153
00:24:17
00:24:13
117
00:22:30
00:22:24
130
00:23:00
00:22:57
4 400
57 158 Jankowicz Jarek Walbrzych 1981 M30 134
00:25:54
00:25:49




145
00:24:01
00:23:54
132
00:23:14
00:23:04
129
00:23:03
00:22:55
4 406
58 375 Dominik Kamil Strzelin 1984 M30 135
00:26:00
00:25:58
165
00:24:33
00:24:32


150
00:24:14
00:24:10
127
00:22:59
00:22:54
132
00:23:00
00:22:57
5 409
59 496 Łączny Maciej Dobrzykowice 1980 M30 118
00:24:56
00:24:48


138
00:23:56
00:23:27


159
00:24:16
00:24:01
121
00:22:52
00:22:36
4 418
60 33 Pająk Tomasz Wroclaw #HoliColoring - Kolorowanka dla dorosłych 1978 M30 178
00:27:56
00:27:45
143
00:23:43
00:23:41
158
00:24:27
00:24:21
159
00:24:32
00:24:25
143
00:23:30
00:23:25


5 444
61 55 Zieliński Sebastian Wrocław trenujznami.pl 1976 M30 202
00:29:00
00:28:39
153
00:24:13
00:24:08
168
00:25:03
00:24:49
164
00:24:45
00:24:34
155
00:23:57
00:23:45
152
00:24:08
00:23:55
6 460
62 490 Grzegorczyk Wojciech Wrocław 1980 M30 200
00:29:00
00:28:41
189
00:25:33
00:25:26
174
00:25:10
00:25:07
156
00:24:26
00:24:19
163
00:24:12
00:24:06
142
00:23:28
00:23:20
6 461
63 340 Dziemidowicz Janusz Wrocław Mitutoyo MTB Team 1984 M30

186
00:25:29
00:25:14
185
00:26:04
00:25:44
154
00:24:34
00:24:14


123
00:22:52
00:22:39
4 462
64 243 Wiśniewski Krystian Wrocław Stabłowice Team 1982 M30 168
00:27:26
00:27:25
197
00:26:12
00:26:02
181
00:25:28
00:25:26
165
00:24:42
00:24:34
165
00:24:12
00:24:07
143
00:23:25
00:23:22
6 473
65 19 Olaczek Łukasz Mrozów Tata startuje // TRI AMO 1979 M30

171
00:24:49
00:24:37
169
00:25:13
00:25:00
158
00:24:38
00:24:24
146
00:23:39
00:23:29


4 473
66 88 BORECKI Marcin Janków Przygodzki CSWIiChem 1981 M30 156
00:27:00
00:26:53
184
00:25:17
00:24:59




166
00:24:26
00:24:14
136
00:23:19
00:23:05
4 486
67 534 Szczęsny Łukasz Wrocław 1982 M30 213
00:29:32
00:29:11
190
00:25:38
00:25:11
160
00:24:37
00:24:23


139
00:23:35
00:23:20


4 489
68 121 Kuś Krzysztof Bielany Wrocławskie 1984 M30 209
00:29:20
00:29:09
177
00:25:01
00:24:55
178
00:25:24
00:25:15
176
00:25:09
00:25:01
147
00:23:35
00:23:31


5 500
69 76 Kruczkiewicz Mateusz Wrocław HAKUNA MATATA 1979 M30 165
00:27:21
00:27:11
163
00:24:30
00:24:17
172
00:25:12
00:25:04
194
00:26:20
00:26:09
194
00:26:21
00:26:06
174
00:25:13
00:24:59
6 509
70 504 Wichary Cyprian Wroclaw Night Runners Wrocław 1976 M30

205
00:27:15
00:26:55
209
00:28:08
00:27:49
182
00:25:22
00:25:12
161
00:24:06
00:24:02
172
00:25:02
00:24:57
5 515
71 106 Zwierz Patryk Wrocław #SOBASTEAM 1984 M30 203
00:29:00
00:28:46
172
00:24:55
00:24:46
177
00:25:22
00:25:10
170
00:24:58
00:24:46




4 519
72 695 Groński Robert wrocław HAKUNA MATATA 1976 M30



207
00:27:48
00:27:42
202
00:27:21
00:27:03
170
00:24:46
00:24:33
158
00:24:29
00:24:18
4 530
73 415 Kaczmarek Łukasz Wrocław 1977 M30 248
00:32:55
00:32:36
218
00:27:56
00:27:43
188
00:26:17
00:26:00
190
00:26:03
00:25:44
173
00:24:55
00:24:44
169
00:24:58
00:24:45
6 530
74 290 Caban Rafał Oleśnica UKS Ludwikowice 1975 M30 175
00:27:50
00:27:41
176
00:24:59
00:24:48


187
00:25:48
00:25:34
195
00:26:31
00:26:09
170
00:24:58
00:24:45
5 533
75 399 Sucharski Tomasz Strzelin 1984 M30 167
00:27:26
00:27:23
187
00:25:31
00:25:28


189
00:25:56
00:25:44
181
00:25:18
00:25:12
166
00:24:39
00:24:36
5 534
76 245 Teska Mariusz Gliwice Asplex Team 1983 M30 245
00:32:36
00:32:18
207
00:27:18
00:27:06
204
00:27:05
00:26:57
175
00:25:14
00:25:01


156
00:24:24
00:24:14
5 535
77 169 Wróbel Jacek Brzeg Grabiszyński 1977 M30



227
00:30:37
00:30:15
203
00:27:24
00:27:06
177
00:25:06
00:24:52
168
00:24:56
00:24:42
4 548
78 222 Nowak Daniel Wrocław 1976 M30 226
00:30:19
00:29:42
196
00:26:06
00:25:34
190
00:26:28
00:26:08
198
00:27:06
00:26:30
193
00:26:28
00:25:57
178
00:26:14
00:25:47
6 561
79 278 SZCZERBA MARCIN Psary CSWIiCh 1978 M30 211
00:29:27
00:29:20
203
00:27:06
00:26:47
200
00:27:01
00:26:49


169
00:24:41
00:24:29


4 572
80 425 Sulich Grzegorz Wrocław 1981 M30

212
00:27:45
00:27:33
205
00:27:18
00:27:15
197
00:26:30
00:26:27
202
00:26:48
00:26:46
179
00:25:49
00:25:48
5 578
81 440 Syczuk Grzegorz Dąbrowa Chełmińska 1975 M30 238
00:31:34
00:31:21


197
00:27:07
00:26:47
195
00:26:49
00:26:22
190
00:26:13
00:25:55


4 582
82 273 Chrapa Michał Wrocław SMOCZE ŁODZIE KTW WROCŁAW 1983 M30 179
00:27:59
00:27:43
195
00:25:59
00:25:47
192
00:26:35
00:26:20
201
00:27:01
00:26:57




4 588
83 134 Chmielewski Paweł Wrocław 1982 M30 196
00:28:44
00:28:33
229
00:29:37
00:29:21
210
00:28:04
00:27:56
204
00:27:32
00:27:18
205
00:27:21
00:27:04
182
00:26:09
00:25:55
6 591
84 255 Pazdej Łukasz Przecławice ŻYWIOŁ 1982 M30 207
00:29:07
00:28:49
234
00:30:31
00:30:07
232
00:31:22
00:30:58
225
00:30:10
00:29:45
184
00:25:34
00:25:22
185
00:26:24
00:26:07
6 594
85 156 BOŻEK MARCIN WROCŁAW 1978 M30 222
00:30:06
00:30:02
210
00:27:33
00:27:24
215
00:28:15
00:28:06




173
00:25:06
00:24:57
4 598
86 327 Nalepa Paweł Wrocław 1984 M30 246
00:32:45
00:32:33
221
00:28:06
00:28:06
222
00:29:10
00:28:59
209
00:28:33
00:28:16
199
00:26:47
00:26:27
191
00:26:52
00:26:36
6 599
87 102 Szkołut Rafał Wrocław WAŻNY TEAM 1983 M30 229
00:30:34
00:30:21
217
00:27:54
00:27:37
218
00:28:24
00:28:10
215
00:28:54
00:28:38


177
00:26:01
00:25:47
5 609
88 443 Radoszewski Radosław Wrocław 1979 M30 250
00:33:09
00:32:48
220
00:28:06
00:28:00


205
00:27:32
00:27:20


184
00:26:19
00:26:03
4 609
89 413 Żółtowski Tomasz Wrocław 1979 M30 243
00:32:27
00:32:14


229
00:30:36
00:30:22


214
00:28:40
00:28:22
204
00:29:28
00:29:13
4 647
90 44 Grzybowski Łukasz Wrocław 1981 M30 260
00:34:46
00:34:15
238
00:31:55
00:31:27
239
00:33:39
00:33:17
231
00:32:33
00:32:09




4 708

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 323 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30 37
00:22:06
00:22:05


28
00:18:53
00:18:53
16
00:17:59
00:17:59




3 44
2 540 MARGOL PAWEŁ WROCŁAW 1983 M30 57
00:23:01
00:22:57


45
00:19:48
00:19:46
64
00:20:51
00:20:48




3 109
3 49 Sękala Marek Wrocław Bank Ochrony Środowiska 1979 M30 74
00:23:43
00:23:38
58
00:20:49
00:20:47
74
00:21:13
00:21:09






3 132
4 366 Gawrzoł Łukasz Polkowice 2pokoje.com 1981 M30 105
00:24:33
00:24:27




104
00:22:29
00:22:23
101
00:21:56
00:21:52


3 205
5 368 Mońko Dawid Wrocław Krecik i Przyjaciele 1979 M30 127
00:25:20
00:25:08
152
00:24:00
00:23:51
123
00:23:11
00:23:02






3 275
6 474 Jarzyński Łukasz Wrocław 1982 M30 177
00:27:56
00:27:42




180
00:25:25
00:25:08
157
00:23:58
00:23:49


3 337
7 304 Stańczyk Bartosz Wrocław 1982 M30 215
00:29:37
00:29:13
193
00:25:48
00:25:25






145
00:23:52
00:23:31
3 338
8 306 Deutschman Piotr Wrocław GT RAT 1978 M30 236
00:31:21
00:31:04
202
00:26:47
00:26:35


174
00:25:11
00:24:59




3 376
9 179 Kopka Paweł Wrocław SP 50 Wrocław 1980 M30 220
00:30:02
00:29:58
206
00:27:17
00:27:09
216
00:28:15
00:28:07






3 422
10 452 Bołtuć Radosław Wrocław 1978 M30 212
00:29:28
00:29:00


213
00:28:20
00:27:59


212
00:27:57
00:27:35


3 425
11 770 Gajowy Tomasz Wrocław freelancer 1982 M30





141
00:23:54
00:23:48
162
00:24:13
00:24:03
147
00:23:47
00:23:36
3 450
12 620 Gross Szymon Wołów 1978 M30

149
00:23:53
00:23:42


151
00:24:28
00:24:11
154
00:23:51
00:23:44


3 454
13 614 roszko piotr trzebnica 1976 M30

178
00:25:02
00:24:45
166
00:24:49
00:24:41


134
00:23:16
00:23:09


3 478
14 462 Piątek Łukasz Wroclaw WKW Wrocław 1984 M30

192
00:25:39
00:25:24


186
00:25:52
00:25:31


149
00:24:03
00:23:51
3 527
15 606 Sztypa Marcin Oława ATMA 1978 M30

161
00:24:26
00:24:19
208
00:28:05
00:27:44
184
00:25:45
00:25:30




3 553
16 658 Prusak Piotr Sobótka GT RAT 1983 M30



202
00:27:12
00:26:55
193
00:26:16
00:26:06


206
00:30:04
00:29:42
3 601
17 617 Draczyński Adam Nowa Sól trenujznami.pl / Nowosolska Grupa Biegowa 1976 M30

1
00:16:14
00:16:14


2
00:16:10
00:16:09




2 3
18 263 Nikonor Marcin Kiełczów Karol, przyśpiesz! 1983 M30 23
00:21:29
00:21:27
28
00:19:03
00:19:03








2 28
19 223 Danisz Karol Wrocław Karol, przyśpiesz! 1980 M30 49
00:22:40
00:22:35
38
00:19:45
00:19:44








2 38
20 369 Brzoza Paweł Bielany Wrocławskie 1982 M30 66
00:23:20
00:23:08
42
00:20:05
00:20:03








2 42
21 403 Uszczyk Aleksander Piasek Pro-Run Wrocław 1984 M30 40
00:22:14
00:22:10
45
00:20:09
00:20:08








2 45
22 42 Buga Piotr Wrocław Nokia 1980 M30

30
00:19:15
00:19:10
31
00:19:05
00:19:03






2 61
23 746 Kita Michał Wrocław pędzący w miejscu 1975 M30





34
00:19:13
00:19:12


34
00:18:44
00:18:42
2 68
24 383 Ozimek Michał Strzegom PRO-RUN Wrocław 1984 M30 104
00:24:32
00:24:28
81
00:21:22
00:21:20








2 81
25 821 Zieniewicz Wojciech Wrocław 1975 M30







60
00:20:09
00:19:59
40
00:19:07
00:19:05
2 100
26 157 Bułacz Romuald Kiełczów Nokia 1975 M30 81
00:23:50
00:23:45
100
00:21:57
00:21:47








2 100
27 589 Majka Radek Wrocław 1976 M30

54
00:20:31
00:20:31
84
00:21:30
00:21:28






2 138
28 498 Koszykowski Marek Wrocław 1975 M30 147
00:26:26
00:26:14


150
00:24:15
00:24:04






2 150
29 260 Ostrowski Łukasz Jarosław DURANDAL Środa Śląska 1983 M30 153
00:26:49
00:26:33
151
00:23:59
00:23:48








2 151
30 176 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M30 139
00:26:08
00:25:54






152
00:23:53
00:23:41


2 152
31 52 Bartkowiak Michał Wrocław Nokia 1983 M30 198
00:28:48
00:28:26


189
00:26:17
00:26:03






2 189
32 173 Gaura Paweł Wrocław 1975 M30

110
00:22:26
00:22:08




84
00:21:26
00:21:20


2 194
33 119 Radecki Maciej Wrocław TRIBITION TEAM 1982 M30

101
00:22:08
00:22:03
97
00:21:58
00:21:55






2 198
34 217 Piasecki Paweł Wrocław 1976 M30 225
00:30:17
00:29:43


199
00:27:12
00:26:48






2 199
35 471 Chodziński Tomasz Namysłów 1983 M30 234
00:31:16
00:30:54
208
00:27:21
00:27:09








2 208
36 57 Olender Grzegorz WROCŁAW Nokia 1978 M30 103
00:24:30
00:24:25
214
00:27:48
00:27:39








2 214
37 618 Kotowicz Tomasz Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30

121
00:22:52
00:22:45




97
00:21:55
00:21:48


2 218
38 731 Barras Delgado Alejandro Wroclaw 1980 M30





129
00:23:36
00:23:26
105
00:22:14
00:22:03


2 234
39 636 Kuliński Krzysiek Siechnice 1984 M30



136
00:23:37
00:23:25
99
00:22:16
00:22:12




2 235
40 66 Antoniuk Piotr Wrocław 1975 M30 270
00:42:40
00:42:13
243
00:36:53
00:36:32








2 243
41 766 STOPA SZYMON WROCŁAW 1977 M30





120
00:23:19
00:23:09
130
00:23:10
00:22:58


2 250
42 722 wacha bartosz wrocław 1978 M30





148
00:24:17
00:24:01
156
00:24:13
00:23:47


2 304
43 553 Dzimira Paweł Wroclaw 1977 M30

63
00:20:55
00:20:46
244
00:37:28
00:37:14






2 307
44 816 szymczak dawid stary węgliniec uks olimpia 1977 M30







206
00:27:29
00:27:09
160
00:24:30
00:24:20
2 366
45 744 wilczek tomasz wrocław szybkie nóżki 1982 M30





199
00:27:02
00:26:38
176
00:24:57
00:24:49


2 375
46 162 Wróblewski Paweł Wrocław 1980 M30

188
00:25:32
00:25:26
196
00:26:52
00:26:42






2 384
47 685 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH 1981 M30



184
00:25:52
00:25:42
210
00:28:20
00:28:20




2 394
48 748 MICHALSKI GRZEGORZ WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 1978 M30





211
00:28:41
00:28:23
198
00:26:36
00:26:22


2 409
49 820 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie drużyna A 1982 M30







1
00:15:43
00:15:42


1 1
50 7 Bób Łukasz Lutynia 1982 M30









15
00:17:57
00:17:55
1 15
51 853 Bogdał Paweł Międzygórze ULKS Bystrzyca Kłodzka 1976 M30









20
00:18:14
00:18:13
1 20
52 767 SZMIT RADOSŁAW BIAŁY KOŚCIÓŁ 1979 M30





36
00:19:22
00:19:19




1 36
53 644 Szpularz Adam Kąty Wrocławskie BAD 1983 M30





41
00:19:37
00:19:34




1 41
54 519 KUBIAK ŁUKASZ GŁOGÓW 1984 M30



43
00:19:42
00:19:36






1 43
55 858 Tekieli Jerzy Bystrzyca Kłodzka 1979 M30









47
00:19:32
00:19:27
1 47
56 856 MAZURKIEWICZ DAREK SMOLEC 1978 M30









50
00:19:49
00:19:39
1 50
57 749 Gwardzik Piotr Wrocław #SOBASTEAM 1979 M30





73
00:21:13
00:21:07




1 73
58 832 Tubicz Paweł Wrocław KS DW OPONA 1979 M30







78
00:21:35
00:21:15


1 78
59 556 Boruch Jarek Wrocław RUNNING ACADEMY 1979 M30

78
00:21:19
00:21:16








1 78
60 663 Figura Łukasz Wroclaw NOKIA 1983 M30



82
00:21:35
00:21:26






1 82
61 869 STRÓZIK KRZYSZTOF DZIADOWA KŁODA 1979 M30









83
00:20:59
00:20:57
1 83
62 648 zantedeschi cristian wroclaw 1975 M30









86
00:21:14
00:21:01
1 86
63 694 KORNALSKI PAWEŁ WROCŁAW 1981 M30



87
00:21:39
00:21:37






1 87
64 627 Popiołek Jacek Wieluń 1975 M30

103
00:22:14
00:21:54








1 103
65 753 Szymański Łukasz Wrocław 1978 M30





106
00:22:40
00:22:24




1 106
66 196 Plewko Jakub Głogów 1983 M30









109
00:21:55
00:21:49
1 109
67 697 Jankowski Rafał smolec TOYOTANOWAKOWSKI 1975 M30



113
00:22:54
00:22:47






1 113
68 643 Jarzębowicz Mateusz Trzebnica Athletics Team Prusice 1982 M30



115
00:22:58
00:22:53






1 115
69 683 ZABAWA WOJCIECH WROCŁAW WZ WROCŁAW 1981 M30



117
00:22:59
00:22:54






1 117
70 163 Karcz Marcin Smolec 1979 M30

120
00:22:48
00:22:41








1 120
71 765 Czajkowski Marek Warszawa 1976 M30





132
00:23:38
00:23:33




1 132
72 714 Dąbrowski Sławomir Wrocław Max Progress Team 1980 M30





169
00:25:03
00:24:45




1 169
73 804 MAJEWSKI JAKUB Szczecin 1980 M30









171
00:25:06
00:24:54
1 171
74 639 Zimoń Adam WROCŁAW Integrum Broker 1975 M30



176
00:25:23
00:25:09






1 176
75 513 Żelichowski Tomasz Lubrza 1977 M30

180
00:25:04
00:24:54








1 180
76 851 Jasiński Marcin Kórnik 1982 M30









181
00:26:09
00:25:55
1 181
77 812 Wacławski Mateusz Wrocław 1984 M30







191
00:26:00
00:25:55


1 191
78 707 DUDLEJ JACEK WROCŁAW 1979 M30



193
00:26:53
00:26:27






1 193
79 796 ozimina hubert oborniki śląskie OBORYGENI 1977 M30









195
00:27:10
00:26:55
1 195
80 6 Iwaszko Piotr Ostrów Wlkp. 1980 M30









197
00:27:17
00:27:17
1 197
81 786 Grabowski Jacek Olsztyn 1983 M30









202
00:29:01
00:28:37
1 202
82 573 Tubis Tomasz Wrocław 1979 M30

204
00:27:12
00:26:53








1 204
83 741 Libartowski Grzegorz Wrocław 1983 M30





212
00:28:44
00:28:24




1 212
84 687 MEYER MARCIN WROCŁAW WITKOWSKA 15 1978 M30



217
00:28:34
00:28:10






1 217
85 621 HRYNIEWICZ TOMASZ WOŁÓW 1984 M30

219
00:28:02
00:27:51








1 219
86 679 Masek Jaroslaw Belchatow Belchatow 1983 M30



223
00:29:18
00:29:01






1 223
87 605 Żebrowski Paweł Wrocław 1983 M30

225
00:29:17
00:28:51








1 225
88 727 Cywiński Bartłomiej Wrocław Pro-Run Wrocław 1977 M30





229
00:31:52
00:31:27




1 229
89 171 Brodziński Remigiusz Smolec 1976 M30



231
00:30:45
00:30:39






1 231
90 206 Wenelski Piotr Wrocław 1980 M30



241
00:35:05
00:34:40






1 241
91 447 Antosz Michał Wrocław MTB Votum Orbea Team Wrocław 1984 M30 52
00:22:47
00:22:44










1 -
92 311 Kowalczyk Marcin Wrocław Draczyński Team 1982 M30 61
00:23:08
00:23:07










1 -
93 272 Iwanczak Mariusz Wrocław 1979 M30 70
00:23:33
00:23:25










1 -
94 254 WIERNY KRZYSZTOF WROCŁAW Hallelu Jah 1977 M30 73
00:23:41
00:23:33










1 -
95 240 Duczek Łukasz Gogolin 1984 M30 77
00:23:47
00:23:38










1 -
96 411 Maćkowski Wojciech Wrocław 1981 M30 154
00:26:54
00:26:46










1 -
97 521 Książkiewicz Jacek Wągrowiec CITY TRAIL Team 1979 M30 159
00:27:10
00:26:57










1 -
98 464 Plewniak Artur Wroclaw OK Team 1978 M30 180
00:28:05
00:28:00










1 -
99 192 Trzewik Marcin Wrocław 1983 M30 185
00:28:17
00:28:08










1 -
100 236 Fliciński Witek Wrocław 1984 M30 186
00:28:20
00:28:11










1 -
101 45 Zakrzewski Tomasz Wrocław Nokia 1976 M30 191
00:28:28
00:28:12










1 -
102 469 Felińczak Marcin Wrocław www.skalnik.pl 1977 M30 219
00:29:55
00:29:33










1 -
103 418 Słomka Maciej Wrocław 1983 M30 232
00:31:08
00:30:32










1 -
104 281 Piotrkowski Rafael Jawor 1981 M30 239
00:32:03
00:31:47










1 -
105 455 Kaśczyszyn Marcin Legnica 1981 M30 240
00:32:04
00:31:47










1 -
106 539 KUŚ MARCIN WAMBIERZYCE 1980 M30 253
00:33:36
00:33:01










1 -
107 215 Grabiec Marek Wrocław HAKUNA MATATA :) 1983 M30 262
00:35:19
00:34:51










1 -
108 280 Potrz Jarosław Legnica 1975 M30 267
00:37:53
00:37:36










1 -
109 463 Tworek Marcin Wrocław 1980 M30 273
00:54:23
00:54:08










1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni