Warszawa

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1193 Dzięgielewski Marek Dłużniewo KB im.P.Sękowskiego Płońsk 1962 M50

8
00:16:30
00:16:29
9
00:16:37
00:16:36
9
00:17:15
00:17:14
7
00:16:35
00:16:34


4 33
2 995 Drabczyk Szymon Warszawa 1960 M50 41
00:19:15
00:19:13
33
00:18:31
00:18:29
41
00:18:30
00:18:30
49
00:19:49
00:19:47
49
00:19:14
00:19:13


5 164
3 76 Senatorski Piotr Warszawa 1961 M50 45
00:19:21
00:19:18
71
00:19:58
00:19:53
73
00:19:22
00:19:19
55
00:20:03
00:20:00
54
00:19:30
00:19:27


5 225
4 816 Radomski Kazimierz Wołomin Towarzystwo Aktywny Relaks 1963 M50 87
00:20:42
00:20:40
95
00:21:22
00:20:35


88
00:22:09
00:21:09
96
00:22:17
00:20:41


4 366
5 448 DOBROWOLSKI MAREK CZOSNÓW KB JOGGER NDM 1964 M50 135
00:22:08
00:22:04


153
00:21:21
00:21:17
117
00:22:14
00:22:10
121
00:21:36
00:21:30
102
00:21:19
00:21:11
5 475
6 972 Kamiński Stanisław NADARZYN GOS Nadarzyn 1958 M50 105
00:21:13
00:21:09
198
00:22:53
00:22:48


130
00:22:37
00:22:31


122
00:21:53
00:21:47
4 555
7 754 Skrzypkowski Tomasz Otwock adventuresquad.pl 1957 M50 162
00:23:45
00:22:41
156
00:22:00
00:21:54
156
00:21:34
00:21:26


133
00:22:07
00:22:01
112
00:21:37
00:21:33
5 557
8 806 Życzyński Mirosław Warszawa 1964 M50 109
00:21:18
00:21:16
152
00:21:55
00:21:51
151
00:21:23
00:21:13
171
00:23:43
00:23:41




4 583
9 1136 Dobrowolski Sławomir Warszawa Naprzód Młociny / NBRC 1965 M50

237
00:24:50
00:23:58
218
00:24:23
00:22:47
136
00:22:57
00:22:38
130
00:22:10
00:21:57
106
00:21:24
00:21:16
5 590
10 56 BARAN ZENON WARSZAWA HOMOKOMANDO 1960 M50 121
00:22:14
00:21:39
168
00:23:02
00:22:07
166
00:26:26
00:21:36
150
00:25:00
00:22:57




4 605
11 1178 Zimiński Zdzisław Warszawa Orange Polska 1957 M50



182
00:23:25
00:21:54
168
00:24:44
00:23:40
151
00:22:32
00:22:29
149
00:23:38
00:22:35
4 650
12 976 Węgliński Jacek Warszawa 1965 M50 169
00:23:25
00:22:49
224
00:24:18
00:23:29
198
00:23:53
00:22:19
241
00:26:56
00:25:53
155
00:24:18
00:22:43
138
00:23:16
00:22:12
6 660
13 116 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger 1959 M50 238
00:24:43
00:24:32
236
00:24:36
00:23:48
265
00:23:53
00:23:47
187
00:24:29
00:24:24
198
00:24:11
00:24:04
197
00:24:11
00:24:04
6 818
14 333 HULANICKI ANDRZEJ WARSZAWA Goggle Team 1958 M50 203
00:24:14
00:23:38
254
00:25:13
00:24:19
279
00:25:56
00:24:16
215
00:27:17
00:25:07


220
00:26:07
00:24:58
5 892
15 797 Stępniak Andrzej Radzymin 1963 M50 281
00:27:10
00:26:04


280
00:27:29
00:24:25
245
00:28:02
00:25:59


205
00:26:18
00:24:13
4 1011
16 53 Rosiński Eugeniusz Milanówek NIEZRZESZONY 1962 M50 267
00:26:11
00:25:33
285
00:25:58
00:25:04
299
00:26:33
00:24:57
221
00:27:16
00:25:13




4 1072
17 261 Kołodziej Roman Warszawa 1965 M50 303
00:28:39
00:26:58
309
00:27:24
00:25:39
313
00:28:23
00:25:12
276
00:29:05
00:26:50
282
00:30:05
00:26:57


5 1170
18 1210 Pióro Bogdan warszawa 1964 M50

340
00:29:12
00:26:48
333
00:29:19
00:26:02


189
00:26:45
00:23:38
310
00:31:52
00:30:44
4 1172
19 641 Goździkowski Ireneusz Warszawa 1961 M50 291
00:27:20
00:26:42
312
00:26:36
00:25:42
344
00:29:24
00:26:21
283
00:28:12
00:27:03
302
00:29:07
00:27:34


5 1188
20 1026 Wiaderek Sławomir Warszawa Pędzące Żółwie 1959 M50

355
00:28:51
00:27:13
357
00:30:00
00:26:53
255
00:28:20
00:26:15


253
00:28:27
00:26:21
4 1220
21 1029 Odolczyk Jerzy Warszawa 1961 M50

338
00:29:43
00:26:45
345
00:31:38
00:26:25
292
00:31:06
00:27:31


294
00:32:18
00:28:59
4 1269
22 461 Bieliński Dariusz Warszawa 1965 M50 344
00:31:10
00:29:27
376
00:30:15
00:28:23
359
00:28:45
00:27:03
330
00:31:40
00:29:33
323
00:31:46
00:28:38
297
00:31:16
00:29:04
6 1294
23 975 Pisarek Jacek Warszawa AKS Polonia Warszawa 1964 M50 348
00:31:20
00:29:33
387
00:31:21
00:28:58
373
00:32:45
00:27:56
323
00:32:20
00:28:47


265
00:29:18
00:27:08
5 1309
24 373 Michalski Janusz Warszawa Żoliborz Biega 1957 M50 328
00:29:35
00:28:00
419
00:36:30
00:34:11
421
00:39:15
00:34:36
368
00:38:48
00:35:43
358
00:38:58
00:35:47
323
00:36:35
00:34:29
6 1377
25 168 Potyraj Dariusz Warszawa LEMINGI BIEGAJĄ 1958 M50

384
00:31:14
00:28:55
379
00:31:13
00:28:03
314
00:31:24
00:28:19


300
00:32:24
00:29:15
4 1377
26 1338 RZEPKA MIROSŁAW WARSZAWA 1960 M50



418
00:36:49
00:32:14
364
00:36:41
00:33:33
346
00:34:24
00:31:10
311
00:34:11
00:31:00
4 1439
27 826 Marszałek Jerzy Warszawa 1958 M50 363
00:33:22
00:31:39
410
00:34:05
00:31:45




357
00:40:05
00:35:26
317
00:35:33
00:32:16
4 1447

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 304 Pieniążek Leszek Warszawa Ortoreh Team 1960 M50 88
00:20:49
00:20:42
121
00:21:58
00:21:08
143
00:21:18
00:21:06






3 352
2 1209 KŁOS ZBIGNIEW PIASTÓW TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW 1960 M50

293
00:26:57
00:25:20
300
00:28:13
00:24:59
250
00:26:16
00:26:06




3 843
3 1370 Wileński Zbigniew Dąbrowa Chotomowska GRUPA BIEGOWA CHTMO 1964 M50





306
00:31:07
00:28:00
286
00:31:37
00:26:59
262
00:33:18
00:27:05
3 854
4 1031 Leśniak Adam Halinów Byledobiec Anin 1965 M50

24
00:18:14
00:18:13
35
00:18:18
00:18:17






2 59
5 974 Sawczenko Andrzej Wołomin solo 1959 M50 70
00:20:11
00:20:09
106
00:20:56
00:20:52








2 176
6 992 NOWOCIEŃ Jacek PODKOWA LEŚNA GLKS Nadarzyn 1959 M50 50
00:19:33
00:19:30










1 50
7 1562 Oświęcimski Wojciech Olsztyn lokator nieruchomości Piła 1963 M50









68
00:19:50
00:19:48
1 68
8 1555 Szpakiewicz Zbigniew STRZEMBOWO KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku 1964 M50









121
00:21:54
00:21:46
1 121
9 782 Jackiewicz Marek Warszawa 1960 M50 144
00:22:27
00:22:16










1 144
10 892 Król Dariusz Warszawa LIMITED RUNNING 1965 M50 195
00:23:36
00:23:23










1 195
11 570 NOWAKOWSKI MARIUSZ Warszawa Żoliborz Biega 1960 M50 218
00:24:30
00:23:56










1 218
12 869 Borowiecki Piotr Kraków APIWAST Kraków 1964 M50 228
00:25:16
00:24:08










1 228
13 1520 Stasiak Dariusz Warszawa 1965 M50









233
00:28:20
00:25:12
1 233
14 1177 Parfianowicz Marcin Warszawa 1963 M50

256
00:25:09
00:24:20








1 256
15 485 Bukowski Janusz Warszawa STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 1956 M50 261
00:25:23
00:25:19










1 261
16 979 OPOLCZYK JERZY WARSZAWA 1961 M50 276
00:28:25
00:25:58










1 276
17 994 BARANOWSKI RAFAŁ WARSZAWA 1964 M50 308
00:28:41
00:27:03










1 308
18 1496 Rosa Maciej Poznań 1964 M50







311
00:30:59
00:27:55


1 311
19 1218 Lewandowski Piotr Warszawa PELIKAN 1965 M50

339
00:27:59
00:26:46








1 339
20 590 Łepkowski Maciek Łomianki 1964 M50 350
00:31:43
00:29:59










1 350
21 1369 ARTECKI ARTUR BIAŁA PODLASKA DOM 1958 M50







364
00:49:27
00:44:38


1 364
22 696 Pałaszewski Wojciech Warszawa 1956 M50 379
00:53:24
00:51:18










1 379

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni