z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2013/2014

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 164 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 23
00:19:25
00:19:21
16
00:19:15
00:19:14
19
00:19:37
00:19:37


18
00:19:14
00:19:12


4 76
2 249 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 22
00:19:21
00:19:17
23
00:19:42
00:19:40
27
00:20:32
00:20:29


24
00:19:57
00:19:55


4 96
3 223 Kuropatwa Andrzej Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn 1963 M50 32
00:20:08
00:20:04


30
00:20:58
00:20:56
29
00:22:03
00:22:02
28
00:20:13
00:20:13
18
00:19:51
00:19:50
5 105
4 81 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50 43
00:21:06
00:20:58


39
00:21:37
00:21:34
22
00:21:26
00:21:25
35
00:20:50
00:20:45
43
00:21:18
00:21:03
5 139
5 131 Skoneczny Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 42
00:21:01
00:20:54




40
00:22:46
00:22:41
45
00:21:19
00:21:15
45
00:21:19
00:21:03
4 172
6 155 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 50
00:21:35
00:21:27
44
00:21:26
00:21:20
44
00:22:01
00:21:54
47
00:23:02
00:23:02
62
00:22:09
00:22:03
51
00:21:32
00:21:25
6 185
7 181 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50

62
00:22:16
00:22:13


54
00:23:31
00:23:28
43
00:21:13
00:21:08
64
00:22:13
00:22:11
4 223
8 368 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50

67
00:22:38
00:22:26
66
00:22:51
00:22:46
61
00:23:52
00:23:47
72
00:22:22
00:22:16
60
00:21:59
00:21:52
5 254
9 200 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 76
00:22:59
00:22:52
74
00:22:35
00:22:29
73
00:23:03
00:22:57
41
00:22:47
00:22:44
75
00:22:31
00:22:27
72
00:22:42
00:22:39
6 260
10 161 Kierul Jacek Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 M50 79
00:23:08
00:23:00
77
00:22:40
00:22:33
77
00:23:12
00:23:05


68
00:22:15
00:22:10


4 301
11 108 Wróblewski Janusz Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce 1957 M50

80
00:22:53
00:22:44
75
00:23:10
00:23:00
75
00:24:52
00:24:45


84
00:23:16
00:29:57
4 314
12 127 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN ,,GAJÓWKA'' 1960 M50 69
00:22:45
00:22:39
76
00:22:38
00:22:32
94
00:24:06
00:23:55
91
00:25:28
00:25:14
112
00:24:42
00:24:34


5 330
13 102 Łaguna Andrzej Olsztyn Team Kopeć 1963 M50 98
00:24:02
00:23:58
97
00:23:47
00:23:45
85
00:23:41
00:23:38


97
00:23:43
00:23:37


4 377
14 139 Ruczyński Andrzej Olsztyn 1952 M50 88
00:23:33
00:23:25
95
00:23:45
00:23:40
103
00:24:45
00:24:37


114
00:24:52
00:24:41
93
00:23:55
00:23:48
5 379
15 130 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M50 97
00:24:02
00:23:53
112
00:24:15
00:24:11
116
00:25:22
00:25:16
80
00:25:00
00:24:55
100
00:23:50
00:23:44


5 389
16 369 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M50

132
00:25:52
00:25:36
115
00:25:18
00:25:10
71
00:24:24
00:24:22
92
00:23:35
00:23:30


4 410
17 195 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 89
00:23:39
00:23:32
109
00:24:16
00:24:09


88
00:25:21
00:25:15
124
00:25:16
00:25:03


4 410
18 196 wrzyszcz leszek olsztyn żółwiki 1959 M50 103
00:24:17
00:24:08
110
00:24:20
00:24:10


99
00:26:26
00:26:17
119
00:25:06
00:24:56
100
00:24:41
00:24:28
5 412
19 373 Ciołkowski Marek Olsztyn biegambomuszę 1963 M50

160
00:28:41
00:28:37
143
00:27:35
00:27:27
94
00:26:00
00:25:58
132
00:25:53
00:25:48
104
00:24:50
00:24:45
5 473
20 73 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50 135
00:26:21
00:26:11
142
00:26:11
00:26:02
131
00:26:30
00:26:15
108
00:26:59
00:26:51
151
00:26:53
00:26:42
115
00:25:20
00:25:12
6 489
21 25 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50

158
00:28:14
00:28:05
152
00:28:04
00:27:55
105
00:26:49
00:26:41
137
00:26:23
00:26:13
113
00:25:18
00:25:18
5 507
22 121 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M50 141
00:27:22
00:27:12
152
00:27:30
00:27:23
147
00:27:43
00:27:37
119
00:28:17
00:28:14
168
00:28:27
00:28:23
143
00:27:49
00:27:40
6 550
23 236 PODHORODECKI KRZYSZTOF OLSZTYN 12TRI.PL 1960 M50 147
00:27:54
00:27:42
151
00:27:30
00:27:22
151
00:27:55
00:27:49
113
00:27:33
00:27:28
159
00:27:38
00:27:31
149
00:29:03
00:28:54
6 560
24 221 Kostrzewa Marek OLSZTYN 1961 M50 143
00:27:36
00:27:21
128
00:25:32
00:25:21
127
00:26:24
00:26:12


170
00:28:39
00:28:19


4 568
25 146 Bartkowski Jan Nidzica Nidzica biega 1961 M50 159
00:31:48
00:31:40
165
00:29:43
00:29:41


112
00:27:33
00:27:30


145
00:28:02
00:27:51
4 581
26 86 Kowalski Krzysztof Wodzisław Śląski 1960 M50 153
00:30:02
00:29:47
164
00:29:53
00:29:31
157
00:29:21
00:29:07
133
00:30:46
00:30:34


157
00:32:12
00:31:59
5 600
27 56 Sadowski Zygmunt Mrągowo Klub Biegacza Mragowo 1950 M50 149
00:28:41
00:28:36
154
00:27:42
00:27:28
154
00:28:28
00:28:20


161
00:28:01
00:27:53


4 618
28 114 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M50 154
00:30:58
00:30:40
167
00:30:07
00:29:46




175
00:29:54
00:29:39
150
00:29:11
00:28:54
4 646
29 345 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M50

181
00:33:36
00:33:18
167
00:31:36
00:31:20


171
00:28:44
00:28:29
139
00:27:25
00:27:12
4 658
30 305 Mariański Marek Olsztyn 1952 M50

182
00:33:56
00:33:34
169
00:32:31
00:32:13


187
00:35:36
00:35:14
155
00:31:57
00:31:38
4 693

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 379 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn Kriss Coaching 1959 M50



146
00:27:42
00:27:23
106
00:26:54
00:26:42


107
00:24:57
00:24:42
3 359
2 399 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M50



138
00:27:17
00:27:12
110
00:27:05
00:27:03


126
00:26:22
00:26:11
3 374
3 98 Jednaszewski Krzysztof Olsztyn 1949 M50 128
00:25:55
00:25:45
129
00:25:34
00:25:29
123
00:26:12
00:26:06






3 380
4 175 Matulewicz Jan Olsztyn 12tri.pl 1962 M50 111
00:24:33
00:24:18
133
00:25:49
00:25:37
156
00:28:50
00:28:27






3 400
5 344 Demczuk Andrzej Olsztyn Biegam Bo Lubię 1941 M50

177
00:32:09
00:32:06
165
00:31:19
00:31:16
132
00:30:43
00:30:40




3 474
6 91 Grzyb Jan Olsztyn 1962 M50 152
00:29:38
00:29:22
176
00:32:28
00:32:05




186
00:34:37
00:34:13


3 514
7 280 Borowski Andrzej Działdowo 1956 M50

86
00:23:15
00:23:13
74
00:23:05
00:23:02






2 160
8 440 rutkowski paweł Olsztyn 1957 M50







133
00:25:57
00:25:46
127
00:26:29
00:26:17
2 260
9 408 Stolarski Andrzej Olsztyn MPEC Olsztyn 1959 M50





114
00:27:42
00:27:34
165
00:28:04
00:27:56


2 279
10 353 Krzewicki Leszek Olsztyn 1956 M50

156
00:28:03
00:27:47




166
00:28:07
00:27:48


2 322
11 501 Olejarz Artur Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin 1988 M50









1
00:16:11
00:16:11
1 1
12 124 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951 M50 96
00:24:00
00:23:54










1 96
13 497 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M50









121
00:25:52
00:25:41
1 121
14 389 Szwedzik Krzysztof Miłomłyn Sklep Biegacza 1961 M50



125
00:26:21
00:26:12






1 125
15 494 wasilewski stanisław Olsztyn 1958 M50









131
00:26:47
00:26:37
1 131
16 513 DUSZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN 1955 M50









141
00:27:31
00:27:16
1 141
17 500 KUNICKI JANUSZ MOŃKI 1953 M50









148
00:28:52
00:28:45
1 148
18 400 bernat marek olsztyn Sailing & Dance Marek Bernat 1962 M50



171
00:33:20
00:33:14






1 171
19 452 Łachacz Wojciech Olsztyn MPEC 1959 M50







179
00:31:03
00:30:54


1 179

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni