z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 325 Terentowicz Stanisław LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1966 M50 14
00:18:28
00:18:28
23
00:18:50
00:18:49
25
00:20:36
00:20:33
55
00:21:58
00:21:55
60
00:21:59
00:21:58
35
00:19:33
00:19:30
6 97
2 360 Gawda Piotr Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1966 M50 30
00:20:15
00:20:15
58
00:20:51
00:20:50
36
00:20:58
00:20:57
63
00:22:17
00:22:15
46
00:21:32
00:21:29
49
00:20:10
00:20:07
6 161
3 256 Chamera Wiesław Lipa Stalowowolski Klub Biegacza 1957 M50 35
00:20:20
00:20:19
48
00:20:33
00:20:31
47
00:21:27
00:21:24


35
00:20:53
00:20:51


4 165
4 269 BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN ORANGE POLSKA 1960 M50 66
00:21:33
00:21:29
90
00:21:53
00:21:48
80
00:22:36
00:22:31


123
00:23:35
00:23:30


4 359
5 17 Filipowicz Zenek Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1962 M50 61
00:21:19
00:21:17
87
00:21:42
00:21:37


121
00:24:28
00:24:21
146
00:24:21
00:24:13
109
00:22:09
00:22:00
5 378
6 222 Zbiciak Adam Lubartów 1966 M50 95
00:22:42
00:22:37
115
00:23:22
00:22:23
74
00:22:32
00:22:24
133
00:25:27
00:24:53




4 417
7 36 Grymuza Zbigniew Lublin SKPB Lublin 1965 M50 104
00:23:13
00:22:58
128
00:22:39
00:22:39
105
00:24:07
00:23:02


112
00:24:19
00:23:08


4 449
8 27 Ziółek Mirosław Jacków Stay Insane 1963 M50

296
00:35:20
00:32:47
78
00:23:32
00:22:27


96
00:24:00
00:22:53
86
00:21:23
00:21:12
4 556
9 186 Siedlaczek Zbigniew Lublin SKLEP BIEGACZA LUBLINTEAM 1957 M50 108
00:23:11
00:23:05
215
00:26:17
00:25:09
181
00:26:32
00:25:21
147
00:26:03
00:25:31
164
00:27:15
00:25:08
171
00:24:35
00:24:22
6 590
10 274 Godula Ryszard Lublin Biegnij Forrest biegnij 1959 M50

247
00:28:34
00:26:24
133
00:25:05
00:23:57
131
00:24:53
00:24:45
110
00:23:11
00:23:06


4 621
11 668 Polski Dariusz Lublin Szymanowski Triathlon Team 1966 M50



171
00:26:10
00:25:00
162
00:26:28
00:25:55
189
00:27:03
00:25:49
184
00:24:57
00:24:46
4 706
12 564 Lewczyński Piotr Lublin 1959 M50

256
00:28:07
00:27:02
214
00:28:53
00:26:45
201
00:28:08
00:27:31
231
00:29:37
00:27:24
201
00:26:11
00:25:51
5 847
13 47 Karski Jacek Lublin 1963 M50 239
00:30:28
00:30:05


252
00:34:02
00:30:55
241
00:34:50
00:33:40


253
00:36:36
00:32:29
4 985

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 613 Iwanicki Władysław Łęczna LW.Bogdanka 1959 M50



157
00:25:53
00:24:38
113
00:24:43
00:24:06


53
00:20:20
00:20:17
3 323
2 416 Gustaw Krzysztof Lublin Sławinek Biega 1959 M50 144
00:24:06
00:24:02
236
00:26:43
00:25:43


175
00:26:47
00:26:14




3 555
3 130 Peciak Robert Lublin 1964 M50



124
00:24:54
00:23:43
242
00:34:54
00:33:43


250
00:31:51
00:31:18
3 616
4 53 Mielniczuk Stanisław Hrubieszów Perfect Runner/STAY INSANE COLPOLVEN 1958 M50 197
00:26:15
00:26:00
212
00:25:15
00:25:04






236
00:29:21
00:29:17
3 645
5 88 Baranowski Piotr Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1959 M50 166
00:25:04
00:24:42
181
00:25:26
00:24:22








2 347
6 165 Surdacki Paweł Lublin 1957 M50 251
00:36:32
00:36:00
299
00:36:08
00:33:38








2 550
7 721 Odziemczyk Sylwester Lublin lubelska grupa triathlonu 1965 M50





93
00:23:24
00:23:15




1 93
8 698 Król Mieczysław Krzczonów 1957 M50





220
00:28:56
00:28:46




1 220

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni