z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 370 Dessauer Wioletta Lubartów Stay Insane 1975 K40 4
00:20:57
00:20:52


14
00:23:50
00:23:44


8
00:23:54
00:22:47
10
00:21:16
00:21:06
4 36
2 66 gajek magdalena lublin wieś tańczy i biega 1974 K40 8
00:21:50
00:21:46
13
00:22:56
00:22:52
12
00:24:04
00:22:58
13
00:23:19
00:23:14


13
00:22:38
00:22:33
5 46
3 131 Pitura Eliza Lublin Szymanowski Triathlon Team 1976 K40 17
00:24:15
00:24:04
21
00:24:38
00:24:24
15
00:25:21
00:24:13
15
00:24:53
00:24:44
12
00:24:23
00:23:14


5 59
4 144 Grzenia Małgorzata Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K40

25
00:25:54
00:24:46
22
00:26:26
00:25:14
20
00:26:23
00:25:48
18
00:27:45
00:25:38
14
00:22:51
00:22:39
5 74
5 264 Niezgoda Agata Lublin 1976 K40 19
00:24:43
00:24:31
19
00:24:19
00:24:07
18
00:25:53
00:24:49
19
00:25:30
00:25:19




4 75
6 375 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K40 47
00:26:46
00:26:42
27
00:25:49
00:24:48
24
00:26:24
00:25:18
21
00:26:04
00:25:55
19
00:27:01
00:25:55
28
00:24:52
00:24:40
6 91
7 92 Szot Iwona Lublin WWTEAM 1971 K40 29
00:25:16
00:25:06


32
00:27:45
00:25:40
37
00:28:57
00:28:18
50
00:30:14
00:29:02
32
00:25:21
00:25:06
5 130
8 371 Kornacka Magdalena Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1975 K40 33
00:25:41
00:25:29


38
00:28:41
00:26:35
31
00:28:08
00:27:34


35
00:26:02
00:25:49
4 137
9 544 Rumińska Żaneta Bełżyce Bełżyce biegają 1975 K40

51
00:28:12
00:27:02
36
00:28:42
00:26:35
25
00:27:22
00:26:49
25
00:29:05
00:26:57


4 137
10 210 Hejduk Monika Lublin UMCS BIEGA 1976 K40

38
00:27:55
00:25:49
40
00:27:53
00:26:40


43
00:30:27
00:28:17
31
00:25:25
00:25:03
4 152
11 339 Jakubczyk-Latała Agnieszka Świdnik Biegający Świdnik 1970 K40 50
00:27:03
00:26:45
39
00:26:55
00:25:51
41
00:27:55
00:26:45


31
00:29:22
00:27:10


4 161
12 445 pańczuk-figura irmina Puławy UMCS biega 1976 K40 58
00:28:08
00:27:43
50
00:28:57
00:26:52
54
00:29:54
00:28:41
43
00:29:43
00:29:06
32
00:29:24
00:27:15


5 179
13 499 Juraś-Kmieć Marzena Lublin Biegam Sobie 1975 K40

57
00:30:07
00:28:02
56
00:30:04
00:28:51
47
00:30:21
00:29:42


51
00:28:20
00:27:59
4 211
14 275 Kuniewicz Ewa Lublin 1976 K40



57
00:31:01
00:28:54
49
00:30:26
00:29:46
57
00:31:36
00:29:27
49
00:27:46
00:27:23
4 212
15 184 Wysocka Katarzyna Kraśnik Kraśnik Biega 1974 K40 55
00:27:46
00:27:31
69
00:31:33
00:29:03
53
00:31:34
00:28:30


47
00:31:13
00:28:52


4 224
16 480 Cybulska Dominika Lublin wydolność.pl 1975 K40

97
00:34:50
00:32:18
80
00:34:48
00:31:40
68
00:33:23
00:32:17
46
00:31:53
00:28:45
42
00:27:08
00:26:53
5 236
17 253 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner 1973 K40

81
00:32:00
00:29:54
72
00:33:09
00:30:01


63
00:33:12
00:30:01
52
00:28:22
00:27:59
4 268
18 652 Karwacka Aneta ŁĘCZNA AZS UMCS Biega 1976 K40



84
00:34:59
00:31:50
62
00:32:33
00:31:27
67
00:33:04
00:30:48
62
00:29:35
00:29:09
4 275
19 89 Przech_Fus Agnieszka Lublin Mrozek Tri Team/UMCS biega 1967 K40 68
00:29:38
00:29:14


77
00:32:56
00:30:50
72
00:34:24
00:33:11
81
00:34:40
00:32:32
73
00:31:01
00:30:38
5 290
20 37 Polska Bożena Lublin Lublin Biega 1968 K40 81
00:31:37
00:31:13
107
00:35:20
00:33:09
82
00:34:52
00:31:47
71
00:34:10
00:33:06
91
00:36:36
00:33:26
80
00:32:00
00:31:35
6 314
21 153 Królikowska Katarzyna Lublin 1970 K40 86
00:32:10
00:31:49


90
00:34:30
00:32:19


76
00:34:19
00:32:03
70
00:30:28
00:30:06
4 322
22 204 Piotrowicz Iwona Lublin 1967 K40 91
00:32:56
00:32:29
91
00:33:36
00:31:15
85
00:35:03
00:31:57
69
00:33:30
00:32:24


82
00:32:13
00:31:40
5 327
23 280 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 1974 K40 93
00:33:26
00:33:17


91
00:35:36
00:32:28


84
00:36:08
00:32:59
77
00:31:35
00:31:04
4 345
24 471 Misztal Monika Lublin 1971 K40 97
00:35:12
00:34:51
98
00:34:41
00:32:23


78
00:39:28
00:35:35


88
00:33:34
00:32:59
4 361
25 496 MICHALSKA MAGDALENA URSZULIN Drużyna Wolność Endorfinom 1969 K40

115
00:38:49
00:36:12


81
00:38:17
00:37:38
99
00:39:13
00:36:02
85
00:33:04
00:32:36
4 380

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 426 Walczyńska Anna Lublin 1974 K40

108
00:35:58
00:33:23


77
00:35:50
00:34:42
101
00:39:32
00:36:14


3 286
2 171 Zych Anna Lublin Sklep Biegacza Lublin TEAM/LSB 1972 K40





52
00:31:08
00:29:59
62
00:33:00
00:29:49


2 114
3 702 Foltyn Ula Ludwin Łęczna Biega/Aktywni Ludwin 1975 K40







71
00:33:23
00:31:07
54
00:28:46
00:28:14
2 125
4 703 Pietrzyk Ewa Mełgiew Biegający Świdnik 1976 K40





70
00:33:36
00:32:30
88
00:36:26
00:33:14


2 158
5 584 GUMIELA AGATA lublin 1974 K40

87
00:33:09
00:30:48






74
00:31:17
00:30:42
2 161
6 437 BABIARZ MAGDALENA LUBLIN BRAK 1973 K40 94
00:34:22
00:33:49


107
00:38:52
00:35:40






2 201
7 270 tym anna lublin kobietkibiegaja.pl 1970 K40 98
00:36:32
00:36:01
113
00:38:15
00:35:43








2 211
8 190 MAZUREK KASIA LUBLIN SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM 1975 K40

36
00:25:34
00:25:21








1 36
9 411 Tkaczyk JOLANTA Lublin Sklep Biegacza Lublin Team 1975 K40



51
00:29:18
00:28:05






1 51
10 722 Woźniak Monika Elizówka Lublin Biega / Skrzydlate Celebrytki 1974 K40









69
00:30:35
00:30:03
1 69
11 626 Sobiech Monika Lublin 1975 K40



103
00:38:18
00:35:06






1 103
12 667 Lejman Anna Lublin 1974 K40



105
00:38:20
00:35:12






1 105

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni