z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 412 Dessauer Wioletta Lubartów Stay Insane 1975 K40

10
00:21:17
00:21:17
9
00:21:19
00:21:17
10
00:21:44
00:21:41
5
00:21:40
00:21:35


4 34
2 368 Szczepanek Monika Lublin Banda Grudnia 1973 K40 10
00:22:21
00:22:18
15
00:22:23
00:22:19
15
00:23:01
00:22:54
13
00:23:32
00:23:29




4 53
3 163 MAZUREK Katarzyna LUBLIN SKLEP BIEGACZA TEAM 1975 K40 19
00:24:53
00:24:48
26
00:24:20
00:24:11
21
00:24:08
00:24:01
16
00:24:24
00:24:19
14
00:23:49
00:23:41
13
00:23:43
00:23:35
6 62
4 98 gajek magdalena lublin wieś tańczy i biega 1974 K40

24
00:24:17
00:24:11
22
00:24:11
00:24:06
17
00:24:24
00:24:19
11
00:23:23
00:23:15


4 74
5 251 Kornacka Magdalena Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1975 K40 23
00:25:57
00:25:45
30
00:25:13
00:25:05
27
00:25:08
00:24:59


27
00:26:25
00:26:16


4 107
6 466 Tustanowska Jolanta Lublin Lekkoatletyka dla Każdego Lublin 1967 K40

45
00:26:48
00:26:37
30
00:25:47
00:25:34
18
00:24:53
00:24:47
18
00:24:36
00:24:30


4 111
7 312 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K40 30
00:26:56
00:26:52
28
00:24:59
00:24:55
43
00:26:44
00:26:40
32
00:26:31
00:26:26


23
00:25:58
00:25:54
5 113
8 78 Zych Anna Lublin Sklep Biegacza Lublin TEAM/LSB 1972 K40 33
00:27:31
00:27:25
55
00:27:37
00:27:26
49
00:27:30
00:27:18
33
00:26:47
00:26:37
28
00:26:59
00:26:49


5 143
9 199 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner 1973 K40 44
00:29:07
00:28:53
67
00:28:57
00:28:39
71
00:30:14
00:29:58
51
00:29:30
00:29:13


35
00:28:06
00:27:52
5 197
10 550 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 1974 K40



87
00:34:06
00:33:48
62
00:32:11
00:32:00
55
00:30:52
00:30:44
45
00:30:31
00:30:23
4 249
11 203 Przech_Fus Agnieszka Lublin Mrozek Tri Team/UMCS biega 1967 K40 58
00:30:58
00:30:51
79
00:30:16
00:29:55




64
00:35:52
00:35:38
49
00:31:27
00:31:17
4 250
12 217 Mazur Beata Lublin Mazur Family 1972 K40 47
00:29:35
00:29:26
76
00:30:13
00:29:54
81
00:32:00
00:31:38




48
00:31:27
00:31:12
4 252
13 350 klijer magda majdan krasieninski 1970 K40 66
00:35:22
00:35:01
92
00:33:58
00:33:41
88
00:34:25
00:34:14
69
00:35:06
00:34:52




4 315

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 280 Królikowska Katarzyna Lublin 1970 K40 63
00:33:40
00:33:29


90
00:35:31
00:35:16




50
00:31:46
00:31:35
3 203
2 480 GAWDA JOANNA LUBLIN AKTYWNI OPTYMIŚCI 1970 K40

91
00:33:42
00:33:21
82
00:32:33
00:32:09
65
00:33:11
00:32:47




3 238
3 594 Kowalska Agnieszka Lublin Run_Helpersi 1972 K40







32
00:27:27
00:27:15
25
00:26:17
00:26:10
2 57
4 222 Majcher-Bukowska Magdalena Świdnik 1975 K40 29
00:26:49
00:26:36


38
00:26:38
00:26:26






2 67
5 587 STACHYRA MAŁGORZATA 1975 K40





27
00:25:59
00:25:47




1 27
6 268 Jakubiec Justyna Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1971 K40 41
00:28:26
00:28:24










1 41
7 515 Gajos Anna Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1974 K40



44
00:27:05
00:26:51






1 44
8 373 Cybulska Dominika Lublin wydolność.pl 1975 K40 61
00:32:14
00:31:55










1 61
9 454 Kalina Ewa Lublin 1975 K40

83
00:31:02
00:30:55








1 83
10 179 Piluś Joanna Lublin 1974 K40

89
00:33:37
00:33:18








1 89

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni