z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 306 Kosz Monika Pawłów Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1994 K20 6
00:21:17
00:21:15
3
00:20:00
00:20:00
4
00:20:21
00:20:20
4
00:20:32
00:20:30


1
00:19:08
00:19:07
5 12
2 336 Korzeniowska Karolina Motycz Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1991 K20 3
00:20:24
00:20:23
7
00:20:36
00:20:34
5
00:20:27
00:20:25
5
00:20:46
00:20:44




4 20
3 304 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1994 K20 7
00:21:56
00:21:54
12
00:21:39
00:21:38
10
00:21:54
00:21:54




4
00:21:01
00:20:59
4 33
4 275 PARKA DOROTA PILASZKOWICE I Perfect Runner Lublin 1993 K20 15
00:23:02
00:22:58
14
00:22:09
00:22:06
13
00:22:32
00:22:28
15
00:23:41
00:23:38
8
00:22:56
00:22:51
10
00:23:23
00:23:20
6 45
5 81 Pietrzak Ewelina Lublin POWER TEAM bdow Lublin 1989 K20 20
00:24:58
00:24:57
21
00:23:58
00:23:55
25
00:24:47
00:24:39




17
00:24:22
00:24:14
4 83
6 109 Wiatr Aneta Lublin www.RowerowyLublin.org 1990 K20

37
00:25:52
00:25:40


29
00:26:06
00:25:58
16
00:24:21
00:24:13
12
00:23:43
00:23:35
4 94
7 265 Kaźmierska Paulina Nowa Wieś 1993 K20 27
00:26:35
00:26:24
40
00:26:18
00:26:07
31
00:25:51
00:25:40
30
00:26:21
00:26:12
19
00:24:49
00:24:40
18
00:24:31
00:24:21
6 94
8 284 Grela Monika Lublin 1989 K20 32
00:27:10
00:26:59
38
00:26:07
00:25:50
37
00:26:34
00:26:18


24
00:25:44
00:25:29


4 131
9 173 Pietras Jowita Mielec BANDA MEJSIEGO 1989 K20 26
00:26:32
00:26:28
82
00:30:50
00:28:59
46
00:27:02
00:26:57
37
00:27:39
00:27:29
26
00:26:12
00:26:08


5 135
10 308 Kruszyńska Anna Lublin 1988 K20 48
00:30:04
00:29:43
39
00:26:15
00:25:59




52
00:30:29
00:30:10
29
00:27:07
00:26:53
4 168
11 48 Gałus Angelika Lublin NovemBeer Running Team 1990 K20 53
00:30:23
00:30:06
65
00:28:31
00:28:22
58
00:28:51
00:28:35
50
00:29:23
00:29:05
37
00:27:57
00:27:44
31
00:27:26
00:27:15
6 171
12 392 Malinowska Justyna Lublin - 1989 K20

56
00:27:38
00:27:26
50
00:27:49
00:27:35
41
00:28:08
00:27:54
35
00:27:41
00:27:24


4 182
13 178 Murat Monika Lublin 1991 K20

69
00:29:31
00:29:17
75
00:30:53
00:30:32
64
00:32:27
00:32:09
51
00:30:26
00:30:08
39
00:28:55
00:28:40
5 223
14 489 Dalach Anna Lublin 1990 K20



74
00:30:50
00:30:29
56
00:31:19
00:30:57
54
00:30:40
00:30:23
40
00:29:01
00:28:44
4 224
15 525 Kostrzewa Joanna Lublin Perfect Runner Lublin 1990 K20



73
00:30:43
00:30:27
60
00:31:38
00:31:38
58
00:31:35
00:31:21
47
00:31:33
00:31:05
4 238
16 234 Kołodziejak Joanna Łódz Sklep Biegacza Running Team 1987 K20 56
00:30:38
00:30:26
75
00:30:08
00:29:50
80
00:31:48
00:31:25


50
00:30:14
00:29:56


4 261
17 427 Pietrzak Małgorzata Lublin Rowerowy Lublin 1989 K20

77
00:30:13
00:29:58
78
00:31:17
00:31:00
57
00:31:20
00:31:03
56
00:31:02
00:30:48


4 268

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 9 Grzywaczewska Justyna Lublin CITY TRAIL Team 1988 K20

8
00:20:52
00:20:51
7
00:20:50
00:20:47


2
00:20:10
00:20:07


3 17
2 213 Zarzeczna Olga Lublin LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / PERFORMANCE MEDIA 1987 K20

23
00:24:14
00:24:06




9
00:23:11
00:23:04
9
00:23:12
00:23:05
3 41
3 459 Zawiślak Marzena Zielona 1989 K20

22
00:24:12
00:24:00
20
00:23:59
00:23:49


13
00:23:43
00:23:35


3 55
4 577 Kloc Marta Urszulin Perfect Runner Lublin 1991 K20





6
00:20:51
00:20:49
3
00:20:20
00:20:17


2 9
5 309 Wielgosz Maria lublin 6x6 team 1993 K20 16
00:23:50
00:23:45
20
00:23:25
00:23:19








2 36
6 152 Karaszewska Katarzyna warszawa brak 1990 K20 18
00:24:39
00:24:34
31
00:25:16
00:25:07








2 49
7 69 Stopyra Paulina Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM 1986 K20 42
00:28:36
00:28:23
47
00:26:58
00:26:43








2 89
8 451 Gałuszka Daria Pruszcz Gdański Pruszcz Biega 1989 K20

60
00:27:46
00:27:30




41
00:28:07
00:27:53


2 101
9 519 Rosińska Małgorzata Poniatowa 1987 K20



63
00:29:25
00:29:06
47
00:28:57
00:28:42




2 110
10 403 Dakiniewicz Weronika Lublin SWG 1986 K20

54
00:27:32
00:27:15
67
00:29:24
00:29:15






2 121
11 293 Orzeł Agnieszka Lublin 1991 K20 60
00:31:47
00:31:39




63
00:32:12
00:32:00




2 123
12 470 Szponar Karolina Lublin 1991 K20

70
00:29:32
00:29:12
64
00:29:28
00:29:07






2 134
13 207 Kłoda Magda Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1987 K20 2
00:19:10
00:19:10










1 2
14 425 Pytel Maria Starachowice Triathlon Starachowice 1986 K20

4
00:20:12
00:20:12








1 4
15 605 Maciejewska Katarzyna Chełm Chełm Biega 1990 K20







12
00:23:34
00:23:25


1 12
16 622 Marcinkowska Martyna Lublin 1993 K20









19
00:24:48
00:24:39
1 19
17 345 Piech Dorota Markuszów 1991 K20 22
00:25:21
00:25:14










1 22
18 602 Iwaniuk Paulina Lublin 1989 K20







25
00:26:09
00:25:59


1 25
19 624 Bechta Katarzyna LUBLIN 1993 K20









34
00:27:48
00:27:41
1 34
20 8 Ścioch Anna Ulan-Majorat Skarpark 1992 K20







36
00:27:49
00:27:32


1 36
21 448 Mraz Agata LUBLIN 1990 K20

46
00:26:54
00:26:38








1 46
22 7 Witkowska Anna Warszawa Vege Runners 1992 K20







46
00:29:24
00:29:08


1 46
23 351 Borowiec Marta Lublin 1988 K20 54
00:30:34
00:30:28










1 54
24 508 Borowiec Zaneta Sieciechów 1994 K20



57
00:28:33
00:28:13






1 57
25 600 Suchanek Iwona Kraśnik 1991 K20







57
00:31:22
00:31:10


1 57
26 347 Winnicka Kinga Lublin Stay Insane 1989 K20 64
00:33:42
00:33:24










1 64
27 527 Bożyk Joanna Podedwórze 1988 K20



69
00:30:00
00:29:46






1 69
28 528 Skorupa Paulina Kraśnik Kraśnik Biega 1995 K20



76
00:31:11
00:30:48






1 76
29 545 Zalewska Aleksandra Jabłonna 1995 K20



77
00:31:08
00:30:52






1 77

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni