z

Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Karwicki Filip SP83 2013 D0 6
00:01:29
3
00:01:22
3
00:01:29
2
00:01:25
1
00:01:16
1
00:01:38
6 7
2 47 Łakomy Jakub Bergson Team Run 2013 D0 1
00:01:16
2
00:01:21

3
00:01:26

2
00:01:40
4 8
3 37 Tynecki Henryk 2013 D0 3
00:01:25
6
00:01:30
6
00:01:36
9
00:02:01
2
00:01:26
3
00:01:47
6 14
4 Hołub Adam SP 22 2013 D0
10
00:01:36
2
00:01:28
5
00:01:33
3
00:01:31
5
00:01:48
5 15
5 11 Ważny Maksymilian Olympic Wrocław 2013 D0 4
00:01:27
8
00:01:33
4
00:01:30
4
00:01:29


4 20
6 41 Jeliński Adam NOA - Run Your Life 2013 D0 7
00:01:31
7
00:01:31
5
00:01:31
6
00:01:36


4 25
7 Ratajczak Igor 2014 D0

8
00:01:44
7
00:01:56
6
00:01:51
7
00:02:01
4 28
8 23 Bielawa Adam Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 D0 9
00:01:33
9
00:01:34


4
00:01:34
8
00:02:02
4 30
9 20 Flisiński Tobiasz Przedszkole nr 20 2014 D0 12
00:01:38
13
00:01:48
7
00:01:43

5
00:01:46
6
00:01:59
5 30
10 3 Kubica Filip Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 D0 17
00:01:58
14
00:02:01
11
00:02:02
8
00:01:59

9
00:02:07
5 42
11 12 NYCZKA KACPER 2013 D0 20
00:02:02
16
00:02:08
10
00:01:57
10
00:02:06

10
00:02:18
5 46
12 1 Szewczuk Natan 2014 D0 21
00:02:09
17
00:02:08

13
00:02:15
7
00:01:55
11
00:02:33
5 48
13 2 Ciąder Mateusz MKS Siechnice 2013 D0 14
00:01:41
12
00:01:45
9
00:01:47
14
00:02:28


4 49
14 35 Kolebuk Antoni Rodzina Kolebuków 2015 D0 19
00:02:01


11
00:02:08
8
00:01:59
12
00:02:38
4 50

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Smoliński Dominik Przedszkole 109 2013 D0 2
00:01:17
1
00:01:17




2 3
2 27 Siciński Wiktor Przedszkole Stumilowy Las 2013 D0 5
00:01:27
4
00:01:24




2 9
3 22 Rzatkiewicz Wiktor Publiczne Przedszkole Prymusek II 2013 D0 8
00:01:32

1
00:01:26



2 9
4 Uramek Kajetan 2013 D0
5
00:01:27



4
00:01:47
2 9
5 31 Markowski Franciszek wesoła kraina 2013 D0 10
00:01:36
11
00:01:39




2 21
6 Uramek Gustaw 2015 D0
18
00:02:28



13
00:03:17
2 31
7 28 Pieron Krzysztof Przedszkole Króla Maciusia I 2015 D0 23
00:02:32
20
00:03:17




2 43
8 Dąbrowa Franciszek Navigo 2013 D0


1
00:01:23


1 1
9 Zatoń Julian 2015 D0



9
00:02:06

1 9
10 Millward Jas Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety 2014 D0



10
00:02:11

1 10
11 17 Poznański Tymon Przedszkole 68 2013 D0 11
00:01:37





1 11
12 Choniawko Jakub Akademia Pana Kleksa Wrocław 2013 D0


12
00:02:12


1 12
13 Pragłowski Tomasz Tupiące Jeżyki 2013 D0 13
00:01:39





1 13
14 Łuć Michał Przedszkole 25 Słowiańskie Maluchy 2013 D0 15
00:01:41





1 15
15 Stankiewicz Aleksander Przedszkole 125 2014 D0
15
00:02:03




1 15
16 52 Polański Roman Romek Team 2014 D0


15
00:03:03


1 15
17 46 Baranowski Fabian 2013 D0 16
00:01:54





1 16
18 Kazimierski Lucjan 2013 D0


16
00:03:46


1 16
19 Cisło Maciej Przedszkole "To tutaj" 2014 D0 18
00:01:59





1 18
20 Sołdan Olaf 2016 D0
19
00:03:05




1 19
21 10 Mikołajczak Antoni Matner Running Team 2015 D0 22
00:02:15





1 22
22 Łuć Piotr Przedszkole 25 Slowiańskie Maluchy 2015 D0 24
00:02:39





1 24
23 45 Hermansen Oskar Tupiące Jeżyki 2015 D0 25
00:03:01





1 25
24 Sroka Wojtek Złote Krople 2016 D0 26
00:03:02





1 26
25 Chrapowicki Filip 2016 D0 27
00:03:05





1 27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni