Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 25 Zentkowska Zofia Sp 20 2013 D0 1
00:01:12
1
00:01:11
1
00:01:14
2
00:01:21
1
00:01:07
1
00:01:27
6 4
2 14 Budnik Malwina Przedszkole nr 20 2014 D0 2
00:01:22
2
00:01:14
2
00:01:19
1
00:01:15
2
00:01:12

5 7
3 51 Orzechowska Gabriela 2013 D0
4
00:01:24
3
00:01:21
3
00:01:27
3
00:01:17
2
00:01:41
5 11
4 Czerwińska Urszula 2013 D0 3
00:01:25
3
00:01:24

4
00:01:35

4
00:01:53
4 14
5 Lichota Amelka SP 44 2013 D0
6
00:01:33

5
00:01:37
4
00:01:30
3
00:01:49
4 18
6 13 Kostkowska Jagoda Przedszkole nr 50 2013 D0 4
00:01:26
7
00:01:38
4
00:01:38
7
00:01:50


4 22
7 6 Lekki Maja Przedszkole UKŁADANKA 2013 D0 8
00:01:35
5
00:01:31


6
00:01:43
7
00:02:14
4 26
8 4 Kubica Zofia Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 D0 17
00:01:59
12
00:01:51
5
00:01:45
8
00:01:51

5
00:02:06
5 30
9 29 Murmyło Jadwiga 2013 D0 12
00:01:43
10
00:01:44

6
00:01:42
5
00:01:31

4 33
10 9 Nowaczyk Martyna 2013 D0 10
00:01:36
11
00:01:49
11
00:02:12
9
00:01:58
8
00:01:53
6
00:02:08
6 33
11 56 Najbar Alicja NAJ Team 2015 D0
15
00:02:11
10
00:02:11

9
00:02:01
8
00:02:36
4 42
12 50 Orzechowska Anna 2015 D0
21
00:03:05
15
00:02:36
11
00:02:18
11
00:02:12
9
00:02:39
5 46
13 Krukowska Julia MKS Siechnice 2013 D0 21
00:02:13
13
00:01:54

10
00:02:16
7
00:01:53

4 51
14 8 STANISZ ALICJA 2014 D0 16
00:01:58

8
00:02:09
13
00:02:22
17
00:02:38

4 54
15 33 Topolska Lilianna 2015 D0 25
00:02:24
16
00:02:16
12
00:02:15
17
00:02:35

10
00:02:58
5 55
16 18 Chodlewska Gabriela 2013 D0 18
00:02:00
14
00:01:55
13
00:02:16
16
00:02:34


4 61
17 Barteczka Kornelia Przedszkole nr 20 2015 D0 22
00:02:14
19
00:02:34


10
00:02:06
11
00:03:00
4 62
18 49 Zych Antonina Biedronki 2014 D0
18
00:02:31
16
00:02:40
15
00:02:32
13
00:02:21

4 62
19 Sapoń Katarzyna Przedszkole Awiatorek 2015 D0

20
00:03:03
21
00:03:07
18
00:02:38
12
00:03:07
4 71
20 Turula Aleksandra 2015 D0

17
00:02:49
20
00:03:02
20
00:02:47
16
00:03:17
4 73
21 Żurowska Zuzanna AZS AWF Wrocław 2015 D0

19
00:03:01
26
00:03:44
16
00:02:35
13
00:03:08
4 74
22 42 Bogner Maria 2014 D0 29
00:03:00
20
00:02:35

22
00:03:09
19
00:02:45
15
00:03:10
5 76
23 Krukowska Zuzanna MKS Siechnice 2015 D0 28
00:02:40
17
00:02:17

19
00:02:46
14
00:02:23

4 78
24 19 Chodlewska Weronika 2016 D0 26
00:02:33
22
00:03:06
18
00:02:51
14
00:02:23


4 80
25 5 Pajor Zuzanna Happy Bees 2015 D0 32
00:03:36
23
00:03:15


15
00:02:25
14
00:03:09
4 84
26 30 Jonko Marta Domowe 2016 D0 31
00:03:22
26
00:03:57
21
00:03:32
24
00:03:17

17
00:03:43
5 88
27 43 Bogner Zofia 2016 D0 36
00:06:24
29
00:05:08

29
00:05:50
21
00:02:50
18
00:04:57
5 97
28 36 Larkowska Natalia 2016 D0 34
00:04:32
27
00:04:03

27
00:04:08
22
00:03:51

4 110
29 32 Gala Ida 2016 D0 33
00:03:45
28
00:05:05

28
00:04:09
23
00:03:59

4 112

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 21 Niciejewska Antonina Przedszkole 20 2014 D0 11
00:01:37

7
00:01:47

12
00:02:14

3 30
2 39 Wesołowska Marysia 2014 D0 9
00:01:35
24
00:03:19

23
00:03:10


3 56
3 40 Wesołowska Zuzia 2016 D0 35
00:05:58
25
00:03:25

25
00:03:43


3 85
4 48 Tyburek Łucja Przedszkole Żak Oława 2014 D0 14
00:01:45

6
00:01:46



2 20
5 Małyszek Maria Przedszkole Mieszka I 2013 D0

9
00:02:10
12
00:02:21


2 21
6 57 Staszak Martyna Przedszkole nr 27 2015 D0 23
00:02:18


18
00:02:40


2 41
7 44 Hermansen Emma Tupiące Jeżyki 2013 D0 5
00:01:28





1 5
8 SYGIT Julia Przedszkole nr20 2013 D0 6
00:01:32





1 6
9 Sroka Alicja Tupiące Jeżyki 2013 D0 7
00:01:33





1 7
10 Sobiegraj Milena 2013 D0
8
00:01:40




1 8
11 Banasiak Emilia MKS MOS Wrocław 2013 D0
9
00:01:43




1 9
12 Wiśniewska Zofia Przedszkole 2014 D0 13
00:01:44





1 13
13 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 D0

14
00:02:18



1 14
14 Borek Emilia 2014 D0 15
00:01:54





1 15
15 Miara Natalia Przedszkole nr 20 Wrocław 2014 D0 19
00:02:02





1 19
16 16 Poznańska Iga Przedszkole 1 2015 D0 20
00:02:03





1 20
17 Cisło Aleksandra Przedszkole "To tutaj" 2013 D0 24
00:02:19





1 24
18 Millward Hanna Żłobek Klub Maluszka Tęcza 2017 D0



24
00:06:10

1 24
19 7 Chlebowska Maria 2015 D0 27
00:02:36





1 27
20 26 Góralewicz Apolonia Elephate Running Team 2015 D0 30
00:03:13





1 30
21 KOSIŃSKA ZOSIA GRUPA DBK WROCŁAW 2014 D0
PK
00:01:26




1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni