Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Szywała Bartosz SP Bolków 2009 D2 1
00:02:02
1
00:02:04
1
00:02:06
1
00:02:02


4 4
2 9 Krawczyk Jędrzej UKS 55 2009 D2 2
00:02:04
2
00:02:06
2
00:02:07
2
00:02:08
2
00:02:19
1
00:02:15
6 7
3 12 Budnik Paweł sp 22 2010 D2 3
00:02:06
3
00:02:11
3
00:02:09
3
00:02:08
1
00:02:08

5 10
4 Gaura Jacek SP 21 Osobowice 2009 D2 4
00:02:13
4
00:02:20
5
00:02:26
5
00:02:21

2
00:02:18
5 15
5 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 D2 7
00:02:21
6
00:02:27
8
00:02:32
7
00:02:33
5
00:02:31

5 25
6 18 Skulimowski Tomasz SP 22 2009 D2 6
00:02:20
15
00:02:38
15
00:02:42

3
00:02:23
3
00:02:20
5 27
7 14 Pągowski Arkadiusz SP 50 2010 D2 8
00:02:24
8
00:02:31
7
00:02:30


4
00:02:24
4 27
8 54 Jarosz Kacper SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 D2 13
00:02:30
11
00:02:34
9
00:02:33


6
00:02:40
4 39
9 21 Bieniek Mikołaj SP 28 2009 D2 12
00:02:30
10
00:02:34
10
00:02:38


8
00:02:47
4 40
10 27 Górny Paweł PRO-RUN WROCŁAW 2009 D2
14
00:02:37
13
00:02:40
8
00:02:33
7
00:02:39

4 42
11 1 Kornaś Jan Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 D2
16
00:02:38
16
00:02:43
9
00:02:36

5
00:02:32
4 46
12 11 Olaczek Michał 2010 D2 14
00:02:31
17
00:02:39
11
00:02:39
10
00:02:40


4 52
13 35 Ślusarczyk Kuba im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 D2 19
00:02:42
19
00:02:46


8
00:02:46
7
00:02:45
4 53
14 31 Hajdasz Oskar 2010 D2 17
00:02:40


15
00:02:53
13
00:02:58
13
00:03:12
4 58
15 43 Bondarewicz Dominik SP23/bondziki 2010 D2 23
00:02:50
21
00:02:53
18
00:02:48
14
00:02:48
14
00:03:00
12
00:03:05
6 58
16 17 Bomirski Tomek SP109 Wrocław 2010 D2 24
00:02:51
24
00:03:04
22
00:03:07
18
00:02:56
11
00:02:53
10
00:02:51
6 61
17 29 Raczyński Przemysław SP 22 2010 D2 22
00:02:47

19
00:02:49
16
00:02:54
9
00:02:47

4 66
18 25 Kaczmarek Adam SP15 2009 D2 26
00:02:54

17
00:02:47
12
00:02:45
12
00:02:55

4 67
19 Cichosz Jan SP Gminy Oleśnica 2009 D2 30
00:03:12


19
00:02:57
16
00:03:37
14
00:03:39
4 79
20 8 Rybiański Mateusz SP 24 Wrocław 2009 D2 25
00:02:52
22
00:02:53
21
00:03:01
17
00:02:55


4 85
21 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 D2 28
00:02:57
25
00:03:04
20
00:02:59

15
00:03:12

4 88

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 20 Ptak Maksymilian Spartanie Dzieciom 2009 D2 10
00:02:28
13
00:02:36


4
00:02:28

3 27
2 Lichota Tymoteusz SP44 2010 D2


13
00:02:47
10
00:02:50
9
00:02:51
3 32
3 Kaleta Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 D2 11
00:02:29
12
00:02:35
12
00:02:40



3 35
4 48 Sołtys Tymek 2010 D2 5
00:02:14

4
00:02:13



2 9
5 4 Bartosik Kosma Night Runners Wrocław Kids 2010 D2
7
00:02:28

6
00:02:25


2 13
6 Boroch Nikodem SP Gminy Oleśnica 2009 D2 9
00:02:25

6
00:02:29



2 15
7 23 Kubczak Daniel SP 25 Wrocław 2010 D2 15
00:02:34
9
00:02:33




2 24
8 Gałka Bartosz SP 80 2009 D2
20
00:02:47


6
00:02:37

2 26
9 Grabowski Szymon SP 83 2010 D2 16
00:02:35

14
00:02:41



2 30
10 Małyszek Stanisław SP Osobowice 2009 D2



17
00:03:56
15
00:03:54
2 32
11 32 Pieron Piotr Szkoła Primus 2009 D2 27
00:02:56
23
00:02:54




2 50
12 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl Iwiny 2010 D2


4
00:02:15


1 4
13 Mojka Stanisław 2009 D2
5
00:02:26




1 5
14 Ćwiek Dominik SP Gminy Oleśnica 2009 D2


11
00:02:44


1 11
15 Mynarski Adam UKS Orzeł Katowice 2009 D2




11
00:02:58
1 11
16 Malinowski Marcin SP 50 Wrocław 2009 D2 18
00:02:41





1 18
17 Lichota Tymek SP 44 2010 D2
18
00:02:45




1 18
18 Smyrnow Maksym SP 16 Wrocław 2010 D2 20
00:02:42





1 20
19 Wiktorski Maciej SP 16 2010 D2


20
00:03:07


1 20
20 Miara Patryk KLUB SP 22 2010 D2 21
00:02:43





1 21
21 Szczerba Konrad SP 83 Wrocław 2010 D2
26
00:03:13




1 26
22 HOŁDYŃSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 D2
27
00:03:25




1 27
23 Bartczak Miłosz SP 50 Wrocław 2009 D2 29
00:03:03





1 29
24 Bożek Oskar SP Gminy Oleśnica 2009 D2 31
00:04:35





1 31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni