Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Polak Bartosz Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 D4 1
00:09:22
2
00:08:59
2
00:09:06

1
00:09:03

4 6
2 215 Bielicki Dominik SP5 2003 D4
3
00:09:39
3
00:09:29
3
00:09:15
2
00:09:18

4 11
3 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 D4
4
00:09:51
4
00:09:31
4
00:09:18
3
00:09:20

4 15
4 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 D4 5
00:10:22
5
00:09:56
6
00:10:10
10
00:10:34
4
00:10:07

5 20
5 222 Szmagaj Mateusz MKS MOS Wrocław 2004 D4 PK
00:05:33
11
00:10:43
9
00:10:25


3
00:11:25
4 23
6 202 Ważny Artur MKS MOS Wrocław 2005 D4 3
00:09:55
9
00:10:13
8
00:10:14
7
00:09:44


4 27
7 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 D4 9
00:10:53
12
00:11:07
12
00:10:55
11
00:11:27
6
00:10:41
4
00:11:26
6 30
8 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 D4 7
00:10:38
10
00:10:14
11
00:10:55
9
00:10:05
5
00:10:10

5 31
9 208 Wójcik Dominik 2003 D4 11
00:11:07

13
00:11:04
12
00:11:29
7
00:10:59
1
00:11:01
5 31
10 220 Gielarowski Mateusz MKS MOS Wrocław 2004 D4
PK
00:05:07
15
00:12:53

10
00:13:46
6
00:20:39
4 31
11 217 Śmiałowski Jędrzej SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 D4 10
00:10:59
13
00:11:11
14
00:11:27

8
00:11:46
2
00:11:16
5 33
12 207 Kuchta Tomasz 2005 D4 13
00:13:39
14
00:12:31
16
00:12:59
13
00:13:13
9
00:13:34
5
00:13:21
6 40

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Majewski Adam SP 5 Parasol 2004 D4
1
00:08:06
1
00:08:19
1
00:08:27


3 3
2 209 Łoziński Mikołaj Parasol 2005 D4 4
00:10:17
6
00:10:05




2 10
3 Cywka Jakub SP nr 2 Ząbkowice Ślaskie 2004 D4

5
00:09:48
8
00:09:51


2 13
4 Mocek Jakub Wolves Cross Country 2004 D4 6
00:10:25
7
00:10:06




2 13
5 216 Jeliński Jan NOA - Run Your Life 2004 D4 12
00:13:38
15
00:15:31




2 27
6 Jaworski Oliwier MKS Parasol Wrocław 2005 D4


2
00:08:58


1 2
7 Czempas Batołomiej 2004 D4 2
00:09:52





1 2
8 Paś Dominik Gimnazjum nr 7 Wrocław 2003 D4


5
00:09:31


1 5
9 Śpiewak Aleksander MKS Parasol Wrocław 2004 D4


6
00:09:42


1 6
10 Szczerba Hubert SP 83 Wrocław 2004 D4

7
00:10:11



1 7
11 Szczerba Konrad SP 83 Wrocław 2010 D4
8
00:10:09




1 8
12 Lojtek Kacper 2004 D4 8
00:10:39





1 8
13 Karpiak Szymon SP 5 Bolesławiec 2003 D4

10
00:10:27



1 10
14 Żelawski Piotr PSP nr 16 Opole 2004 D4

17
00:13:28



1 17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni