Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 2 Stankiewicz Filip Ninja Marudy 2006 D3 2
00:05:19
1
00:05:33
1
00:05:20


1
00:05:27
4 5
2 9 Pyzik Szymon SSP 46 2007 D3 1
00:05:12

2
00:05:31
3
00:05:33
2
00:05:32
2
00:05:29
5 7
3 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 D3 3
00:05:24

3
00:05:46
15
00:06:20
3
00:05:42
4
00:05:47
5 13
4 1 Kornaś Franciszek Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 D3

5
00:05:56
4
00:05:36
1
00:05:29
3
00:05:35
4 13
5 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 D3 4
00:05:36

4
00:05:48
8
00:06:08
4
00:05:47
5
00:05:56
5 17
6 3 Kuźmicki Piotr Kiku Run Team 2006 D3 5
00:05:38
2
00:05:39

6
00:05:44
5
00:05:52

4 18
7 24 Ratajczak Eryk SP22 2007 D3 12
00:06:04
4
00:05:48
8
00:06:03
7
00:06:03
6
00:05:53
7
00:06:08
6 24
8 Oko Wojciech SP 71 2006 D3 10
00:05:57
6
00:06:06


10
00:06:20
8
00:06:19
4 34
9 7 Grys Mateusz SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 D3 9
00:05:50
5
00:06:03
12
00:06:37
13
00:06:17


4 39
10 Grzeszczakowski Oliwier SP Gminy Oleśnica 2006 D3

11
00:06:26
11
00:06:11
9
00:06:19
9
00:06:27
4 40
11 16 Poliwoda Piotr Poliwoda Team 2008 D3 18
00:06:29
11
00:06:22

9
00:06:10
8
00:06:11

4 46
12 50 Najbar Piotr NAJ Team 2008 D3
9
00:06:12

17
00:06:22
11
00:06:24
10
00:06:31
4 47
13 15 Poliwoda Jerzy Poliwoda Team 2007 D3 17
00:06:27
7
00:06:10

19
00:06:32
7
00:05:55

4 50
14 8 Grys Wojciech SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 D3 11
00:06:02
14
00:06:42
14
00:06:44
20
00:06:33
13
00:06:48

5 52
15 14 Kluczka Mateusz SP nr 61 Wrocław 2006 D3 15
00:06:18
12
00:06:25
13
00:06:41
12
00:06:14


4 52
16 46 Żyła Julian 2008 D3 21
00:06:54
PK
00:02:41
21
00:07:26
26
00:09:18
16
00:08:25
13
00:09:42
6 71
17 Czaja Robert SSP 46 Wrocław 2008 D3

20
00:07:24
24
00:07:12
15
00:07:26
12
00:08:03
4 71
18 45 Semiczek Krzysztof SP w Kiełczowie 2008 D3 23
00:07:00
17
00:06:55
18
00:07:19
25
00:07:46


4 83

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Syposz Dominik SP 93 2006 D3
16
00:06:54
17
00:07:18

12
00:06:34

3 45
2 18 Ptak Kacper Spartanie Dzieciom 2007 D3 19
00:06:45
15
00:06:52


14
00:06:58

3 48
3 Karpiak Bartosz SP 5 Bolesławiec 2007 D3
3
00:05:43
9
00:06:08



2 12
4 6 Kobylecki Jan Ninja Marudy 2006 D3 7
00:05:47

7
00:06:03



2 14
5 Kurdziel Szymon SP 93 Wrocław 2006 D3

16
00:07:07


6
00:06:02
2 22
6 Bartłomiejczyk Kamil SP 65 Wrocław 2008 D3

19
00:07:21
16
00:06:21


2 35
7 Weller Mika Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 D3 22
00:06:57
13
00:06:33




2 35
8 Danielewicz Maciej SP22 2006 D3 20
00:06:52


21
00:06:43


2 41
9 11 Olaczek Patryk 2006 D3
18
00:07:09

23
00:07:09


2 41
10 Ładowski Kacper 2008 D3
21
00:08:37
23
00:10:31



2 44
11 Pachnik Jędrzej SP Orientpark.pl 2006 D3


1
00:05:14


1 1
12 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 D3


2
00:05:26


1 2
13 Trzcinka Mikołaj UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 D3


5
00:05:43


1 5
14 Gajewski Franciszek Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 D3 6
00:05:39





1 6
15 Gaura Tymoteusz SP 21 2006 D3

6
00:05:58



1 6
16 Buszewski Eryk WKK 2007 2007 D3 8
00:05:49





1 8
17 Łakomy Szymon SP 65 Wrocław 2007 D3
8
00:06:11




1 8
18 Trzcinka Kamil UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 D3


10
00:06:10


1 10
19 Wójcik Kosma TS Regle 2007 D3

10
00:06:15



1 10
20 Kociuba Wiktor MKS MOS Wrocław 2008 D3
10
00:06:22




1 10
21 Landau Dawid UKS Orzeł Katowice 2007 D3




11
00:07:55
1 11
22 13 Kłosowski Michał SP34 2006 D3 13
00:06:12





1 13
23 Gajewski Stanisław Fundacja Edukacji Międzynarodowej 2006 D3 14
00:06:15





1 14
24 Roszko Dominik 2007 D3


14
00:06:19


1 14
25 Anioł Kacper SP 93 Wrocław 2007 D3

15
00:07:04



1 15
26 Domański Mikołaj SP 22 Wrocław 2006 D3 16
00:06:19





1 16
27 Wiktorowski Michał SP 81 2008 D3


18
00:06:31


1 18
28 Kłoś Kacper SP 93 2008 D3
19
00:07:45




1 19
29 Marciniak Weron SP 93 2007 D3
20
00:07:59




1 20
30 Górski Franciszek SP Salezjanie 2008 D3


22
00:06:52


1 22
31 Wojtan Alan SP Gminy Oleśnica 2006 D3

22
00:07:32



1 22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni