Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Kozłowski Michał SP Piwonii 2011 D1 1
00:01:02
1
00:01:02

1
00:01:04

1
00:01:21
4 4
2 32 Rabsztyn Dominik Navigo 2011 D1 4
00:01:06
5
00:01:09
1
00:01:06

1
00:01:04
2
00:01:23
5 8
3 Gaura Stanisław SP 21 Osobowice 2011 D1 2
00:01:05
2
00:01:05
2
00:01:08
2
00:01:07
3
00:01:08
4
00:01:26
6 8
4 5 Stodółka Konrad Leniwiec 2011 D1 3
00:01:05
4
00:01:08
3
00:01:11
4
00:01:10
2
00:01:06
3
00:01:25
6 11
5 41 Synowiec Adam KLUB SP 22 2011 D1 5
00:01:07
7
00:01:12

3
00:01:09

6
00:01:29
4 21
6 47 Kagan Franciszek Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 D1
8
00:01:13

5
00:01:14
4
00:01:11
11
00:01:46
4 28
7 51 Najbar Wojciech NAJ Team 2012 D1
12
00:01:19
5
00:01:15
6
00:01:16
10
00:01:14
7
00:01:32
5 28
8 25 Świdkiewicz Szymon SP 22 2011 D1 11
00:01:14

4
00:01:13

5
00:01:11
15
00:01:54
4 35
9 19 Raczyński Radosław SP 22 2011 D1 17
00:01:16

7
00:01:17
8
00:01:18
6
00:01:12

4 38
10 34 SOSNOWSKI Adam SP 22 2011 D1 12
00:01:14
13
00:01:19


8
00:01:13
5
00:01:27
4 38
11 Moszumański Filip SP 21 Wrocław 2011 D1 10
00:01:13
11
00:01:16

7
00:01:17
12
00:01:15

4 40
12 33 Krause Jakub Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 D1 19
00:01:16
18
00:01:22
6
00:01:16
10
00:01:20
9
00:01:13

5 43
13 1 Szewczuk Antoni 2012 D1 13
00:01:15
16
00:01:21

11
00:01:21
11
00:01:14
9
00:01:40
5 44
14 43 Bondarewicz Kajetan P49/bondziki 2012 D1 16
00:01:18
27
00:01:33
8
00:01:18
13
00:01:26
13
00:01:22
12
00:01:47
6 46
15 9 Bobyk Karol Mamka i Syn 2011 D1
21
00:01:25
10
00:01:26

7
00:01:12
10
00:01:42
4 48
16 49 Żyła Gabriel 2012 D1 18
00:01:19
14
00:01:20
17
00:01:37
17
00:01:35
20
00:01:33
16
00:01:55
6 64
17 10 Flisinski Tymoteusz SP 22 Wrocław 2012 D1 27
00:01:31
19
00:01:23
16
00:01:35

16
00:01:26
13
00:01:49
5 64
18 6 Olaczek Nikodem 2012 D1 20
00:01:20
22
00:01:25
14
00:01:29
14
00:01:27


4 70
19 31 Ślusarczyk Mateusz Happy Kids 2012 D1 21
00:01:21
23
00:01:28


14
00:01:22
14
00:01:49
4 72
20 52 Kalinski Szymon Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 D1

18
00:01:54
18
00:01:36
17
00:01:27
19
00:02:05
4 72
21 39 Ilków Bartek Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 D1 30
00:01:41

12
00:01:28
15
00:01:32
19
00:01:32

4 76
22 45 Pazdej Wiktor ŻYWIOŁ 2012 D1 22
00:01:21
25
00:01:30
13
00:01:28


17
00:01:56
4 77
23 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 D1 24
00:01:24
26
00:01:31
15
00:01:30

18
00:01:29

4 83
24 44 Caban Wojtek Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 D1
28
00:01:34

22
00:01:53
22
00:01:45
18
00:02:04
4 90
25 36 Larkowski Mateusz SP 36 2011 D1 31
00:01:48
29
00:01:44

16
00:01:34
15
00:01:26

4 91

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 27 Jonko Franciszek Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 D1

9
00:01:19
12
00:01:24

8
00:01:38
3 29
2 Zoga Jakub KLUB SP 22 2011 D1 6
00:01:08
3
00:01:08




2 9
3 53 Staszak Tomek SP 66 2011 D1 7
00:01:09


9
00:01:18


2 16
4 24 Pieron Łukasz Szkoła Primus 2011 D1 8
00:01:11
9
00:01:14




2 17
5 46 Duławski Wincent Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 D1 14
00:01:17
17
00:01:22




2 31
6 Oskroba Michał 2012 D1 9
00:01:12
24
00:01:29




2 33
7 12 Adamus Michał SP 22 2011 D1 23
00:01:23
15
00:01:21




2 38
8 Kawecki Filip SP 21 2011 D1


19
00:01:37
21
00:01:36

2 40
9 14 Kielar Alan 2012 D1 26
00:01:27
20
00:01:24




2 46
10 4 Ratański Kuba SP22 Wrocław 2011 D1 29
00:01:39


21
00:01:52


2 50
11 Łomnicki Sebastian 2011 D1
6
00:01:11




1 6
12 50 SOBCZAK ADAM SP1 BRZEG DOLNY 2011 D1
10
00:01:15




1 10
13 Królikowski Mikołaj Sp 53 2011 D1

11
00:01:27



1 11
14 42 kusal piotr szkola podstawowa nr 22 ul.karpnicka wroclaw 2011 D1 15
00:01:15





1 15
15 Dąbrowa Michał SP Navigo 2012 D1


20
00:01:39


1 20
16 18 Pańczyk Jakub SP 22 Wrocław 2012 D1 25
00:01:26





1 25
17 11 Pięta Filip Grupa Pana Tolka 2012 D1 28
00:01:35





1 28
18 23 Cieśla Bartosz GRUPA DBK OPOLE 2012 D1
30
00:02:00




1 30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni