z

Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Duławski Wincent Przedszkole Galileo we Wrocławiu 2012 D0

1
00:01:24
1
00:01:23
1
00:01:23
1
00:01:21
4 4
2 24 Najbar Wojciech NajTeam 2012 D0 1
00:01:27
4
00:01:32
2
00:01:24
2
00:01:27

2
00:01:25
5 7
3 1 Szewczuk Antoni 2012 D0 2
00:01:29
2
00:01:29


2
00:01:23
4
00:01:30
4 10
4 16 Bogacz Cezary Sokół Smolec 2012 D0 4
00:01:33
3
00:01:31
3
00:01:28
3
00:01:31


4 13
5 Bondarewicz Kajetan Przedszkole 49 2012 D0
6
00:01:39

5
00:01:32
3
00:01:24
3
00:01:27
4 17
6 Jonko Franciszek 2012 D0 5
00:01:39
5
00:01:37
5
00:01:37
6
00:01:34
4
00:01:28

5 19
7 Krause Jakub 2012 D0 3
00:01:30
9
00:01:44
4
00:01:30
7
00:01:36


4 23
8 Pazdej Wiktor corobiczdzieckiem.pl 2012 D0 8
00:01:44
8
00:01:42
10
00:01:56
8
00:01:43
5
00:01:35
5
00:01:43
6 26
9 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 D0 12
00:01:55
13
00:01:54
6
00:01:39
15
00:02:17
7
00:01:39
7
00:01:47
6 32
10 Karwicki Filip Przedszkole 123 2013 D0
10
00:01:50
8
00:01:48
18
00:03:27
8
00:01:42
6
00:01:46
5 32
11 8 Wieteska Dominik City Kids 2012 D0 6
00:01:42
12
00:01:53
9
00:01:55
10
00:01:51
9
00:01:48

5 34
12 25 Ważny Maksymilian WAŻNY TEAM 2013 D0
14
00:01:57
11
00:01:58
11
00:01:53
10
00:01:49

4 46
13 MAJDAŃSKI Fabian 2012 D0 13
00:01:57
15
00:02:00
12
00:02:00


8
00:02:04
4 48
14 Majewski Jakub Pastelowe Przedszkole 2013 D0 17
00:02:13
16
00:02:01
13
00:02:03
17
00:02:29
6
00:01:39

5 52
15 Cieśla Bartosz 2012 D0 16
00:02:12

14
00:02:46

13
00:02:30
9
00:02:33
4 52
16 20 Rzeczkowski Filip Przedszkole 2013 D0 14
00:02:02
18
00:02:10

12
00:02:09
11
00:02:08

4 55
17 19 Ciąder Mateusz Przedszkole 2013 D0 15
00:02:08
17
00:02:08

14
00:02:17
12
00:02:12

4 58
18 2 Szewczuk Natan 2014 D0 19
00:02:38
23
00:02:36


14
00:02:39
11
00:03:26
4 67

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 14 Majer-Chojnacki Nicolas Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 D0 10
00:01:45
7
00:01:41

4
00:01:32


3 21
2 Olaczek Nikodem 2012 D0 7
00:01:43
11
00:01:51

9
00:01:44


3 27
3 Kosowicz-Stajkowski Kajetan GRUPA DBK WROCŁAW 2014 D0 21
00:04:19




10
00:02:46
2 31
4 Stankiewicz Aleksander Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu 2014 D0
22
00:02:34

16
00:02:21


2 38
5 Rokita Mateusz 2012 D0
1
00:01:28




1 1
6 Puterko Piotr 2012 D0

7
00:01:47



1 7
7 Klementowski Jan Klemens Team 2012 D0 9
00:01:45





1 9
8 12 Łopuszyński Franciszek TYGRYSKI 2013 D0 11
00:01:47





1 11
9 Banaszak Jerzy 2014 D0


13
00:02:13


1 13
10 Dojka Krzysztof 2013 D0 18
00:02:14





1 18
11 KRÓLIKOWSKI Mateusz 2013 D0
19
00:02:10




1 19
12 Krasulak Filip Przedszkole Niezapominajka 2013 D0
20
00:02:18




1 20
13 Mikołajczak Antoni Matner Running Team 2015 D0 20
00:03:19





1 20
14 Iwaszczyszyn Jan Przedszkole nr 55 2013 D0
21
00:02:22




1 21
15 Pieron Krzyś Żłobek nr 12 2015 D0 22
00:00:00





1 22
16 Sadowski Emil Przedszkole nr 149 we Wrocławiu 2014 D0
24
00:02:52




1 24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni