Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 13 Bób Joanna ZP nr1 2012 D0 1
00:01:14
1
00:01:19

1
00:01:16
1
00:01:13

4 4
2 Putyra Janina 2012 D0 3
00:01:28

1
00:01:21
2
00:01:24
3
00:01:29

4 9
3 Hajdasz Nadia 2012 D0 7
00:01:40
3
00:01:35
3
00:01:34
4
00:01:32


4 17
4 Budnik Malwina 2014 D0 5
00:01:37
5
00:01:51

6
00:01:36
4
00:01:38

4 20
5 Zabawa Jadwiga 2012 D0 6
00:01:39
4
00:01:38
4
00:01:44
7
00:01:39


4 21
6 18 Lekki Maja Przedszkole UKŁADANKA 2013 D0 8
00:01:45


9
00:01:52
7
00:01:48
2
00:02:14
4 26
7 9 Kostkowska Jagoda Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz 2013 D0 11
00:01:58

5
00:02:08
11
00:01:53
9
00:02:08
1
00:02:03
5 26
8 10 Żurowska Zosia AZS AWF Wrocław 2012 D0 9
00:01:55


10
00:01:53
10
00:02:08
3
00:02:17
4 32
9 17 Wesołowska Marysia Przedszkole 2014 D0 10
00:01:55
9
00:02:08
10
00:03:27
18
00:02:40

8
00:02:31
5 37
10 5 Murmyło Jadwiga Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2013 D0 12
00:02:07


15
00:02:04
8
00:02:00
4
00:02:23
4 39
11 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 D0
16
00:03:04
6
00:02:35

12
00:02:36
10
00:02:48
4 44
12 Cieśla Barbara 2012 D0 18
00:03:09

8
00:02:46

11
00:02:28
9
00:02:33
4 46
13 Rapalska Klaudia 2015 D0 14
00:02:17
10
00:02:26
9
00:02:54

15
00:02:46

4 48
14 Kowalik Emilia Prymusek II 2013 D0 17
00:02:31
11
00:02:27
7
00:02:38
17
00:02:38


4 52
15 6 Chodlewska Gabriela Przedszkole 2013 D0 21
00:04:15
12
00:02:31

16
00:02:38

7
00:02:29
4 56
16 Bogner Maria 2014 D0 19
00:03:12
17
00:03:13

19
00:03:10
13
00:02:39

4 68
17 Staszak Martyna 2015 D0 20
00:03:23
18
00:03:21
11
00:03:39
20
00:03:26


4 69
18 7 Chodlewska Weronika Przedszkole 2016 D0 23
00:05:13
19
00:04:33

21
00:03:35

11
00:04:02
4 74
19 11 Żurowska Zuza 2015 D0 24
00:05:14


23
00:04:14
16
00:03:47
12
00:04:07
4 75
20 Jonko Marta 2016 D0 22
00:04:58
20
00:04:45

22
00:04:02
17
00:04:03

4 81

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 3 Markowska Emilia Błękitne Ślimaczki 2012 D0

2
00:01:32
3
00:01:28
2
00:01:25

3 7
2 21 Stanisz Alicja Przedszkole nr 20 2014 D0
15
00:02:59


14
00:02:44
5
00:02:24
3 34
3 Krzaczkowska Hanna Dziki Wrocław 2012 D0
2
00:01:31

5
00:01:33


2 7
4 Obrok Aleksandra Nr 56 Niezapominajka 2012 D0


8
00:01:40
5
00:01:40

2 13
5 Obrok Maja 2014 D0


12
00:01:54
6
00:01:47

2 18
6 Dąbrowska Aurelia 2014 D0
8
00:02:05

14
00:01:57


2 22
7 Kucharczyk Oliwia Kucharczyk Family 2012 D0 2
00:01:23





1 2
8 Łuszczyk Klara ENTE 2012 D0 4
00:01:35





1 4
9 Srokowska Natalia 2012 D0
6
00:02:03




1 6
10 Donderowicz Pola Grupa DBK Wrocław 2013 D0




6
00:02:28
1 6
11 Nietubyć Tola 2013 D0
7
00:02:04




1 7
12 Zabawa Hanna 2015 D0

12
00:04:42



1 12
13 Banaszak Michalina 2012 D0


13
00:01:56


1 13
14 Pietraszewska Joanna 2013 D0 13
00:02:12





1 13
15 Czerwińska Urszula Przedszkole nr 82 2013 D0
13
00:02:35




1 13
16 Srokowska Nina 2013 D0
14
00:02:44




1 14
17 Kosińska Hanna 2012 D0 15
00:02:21





1 15
18 Kosińska Zosia 2014 D0 16
00:02:22





1 16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni