Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 D1 1
00:01:01
1
00:01:01
1
00:01:01
1
00:00:59
1
00:00:57
1
00:00:59
6 4
2 2 Bartosik Kosma Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 D1 2
00:01:02
2
00:01:04
3
00:01:03


2
00:01:04
4 9
3 22 Stanisz Jakub SP22 2010 D1
3
00:01:05

2
00:01:04
2
00:01:03
3
00:01:06
4 10
4 8 PĄGOWSKI Arkadiusz SP 50 2010 D1 3
00:01:03
4
00:01:06
2
00:01:03
3
00:01:05
3
00:01:07

5 11
5 6 Kornaś Jan Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 D1 5
00:01:10
12
00:01:15
5
00:01:11
4
00:01:10
5
00:01:09
4
00:01:09
6 18
6 16 Bogacz Ryszard Sokół Smolec 2010 D1 4
00:01:09
7
00:01:10
4
00:01:10
6
00:01:13


4 21
7 Antoniewski Mateusz SP 11 Jelenia Góra 2010 D1
9
00:01:12
6
00:01:13

4
00:01:08
5
00:01:15
4 24
8 Olaczek Michał 2010 D1 6
00:01:14


7
00:01:14
8
00:01:12
7
00:01:18
4 28
9 29 Kubczak Daniel SP25 Wrocław 2010 D1 7
00:01:16
14
00:01:16
7
00:01:17
8
00:01:17


4 36
10 21 Sosnowski Adam Przedszkole 2011 D1 9
00:01:16
11
00:01:14

11
00:01:19
9
00:01:13

4 40
11 Trefler Szymon SP 71 Wrocław 2010 D1 11
00:01:20
19
00:01:20

9
00:01:18

6
00:01:17
4 45
12 26 Rabsztyn Dominik 2011 D1 12
00:01:22
16
00:01:17

13
00:01:20
6
00:01:10

4 47
13 38 Sułkowski Jan 2011 D1

15
00:01:25
21
00:01:27
11
00:01:20
8
00:01:21
4 55
14 Hajdasz Oskar 2010 D1 10
00:01:20
22
00:01:27
9
00:01:19
16
00:01:22


4 57
15 Bondarewicz Dominik SP 23 2010 D1
20
00:01:23

17
00:01:22
12
00:01:20
9
00:01:25
4 58
16 35 Bobyk Karol Mamka i Syn 2011 D1
17
00:01:17
12
00:01:21
22
00:01:27

13
00:01:37
4 64
17 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 D1 18
00:01:31
23
00:01:28
8
00:01:19
24
00:01:33
15
00:01:28

5 64
18 Pieron Łukasz Szkoła Primus 2011 D1 15
00:01:28
21
00:01:25
13
00:01:22
15
00:01:21


4 64
19 5 Murmyło Franciszek Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław 2011 D1 22
00:01:38

17
00:01:32
25
00:01:39
16
00:01:28
11
00:01:30
5 66
20 Moszumański Filip 2011 D1 19
00:01:31
28
00:01:33
16
00:01:29
23
00:01:28
13
00:01:21

5 71
21 32 Staszak Tomasz Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 D1 13
00:01:22
25
00:01:30
14
00:01:22
19
00:01:23


4 71
22 Synowiec Adam Wesołe Nutki 2011 D1 14
00:01:24
24
00:01:28

20
00:01:26
14
00:01:22

4 72
23 18 Stodółka Konrad Leniwiec 2011 D1
29
00:01:33
20
00:01:51
18
00:01:23

10
00:01:26
4 77
24 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 D1 23
00:01:48
30
00:01:42
18
00:01:44
26
00:01:40
17
00:01:39

5 84
25 23 Caban Wojciech Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 D1
31
00:01:45
21
00:01:51
27
00:01:41
18
00:01:42

4 97
26 Kowalik Aleksander SP 118 2010 D1 21
00:01:35
33
00:01:48
19
00:01:44
29
00:01:51


4 102

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 36 Luchowski Dawid Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 D1
6
00:01:09

5
00:01:10
7
00:01:11

3 18
2 Gaura Stanisław 2011 D1

11
00:01:20
14
00:01:21
10
00:01:19

3 35
3 27 Wasiukiewicz Filip 2011 D1 17
00:01:29
26
00:01:30

28
00:01:49


3 71
4 33 Schilling Krzysztof 2011 D1 24
00:01:49
32
00:01:48


19
00:01:46

3 75
5 28 Łomnicki Sebastian Wsoła gromadka 2011 D1 8
00:01:16


10
00:01:18


2 18
6 37 Smyrnov Maksym Szkoła nr 16 2010 D1

10
00:01:19
12
00:01:20


2 22
7 Meyer Jan SP Mieszka I 2011 D1
5
00:01:09




1 5
8 Przzemysławski Borys SP 6 2010 D1
8
00:01:11




1 8
9 KRÓLIKOWSKI Michał 2010 D1
10
00:01:13




1 10
10 HOŁDYŃSKI MATEUSZ 2010 D1




12
00:01:35
1 12
11 Krasulak Aleksander ZSP 15 Wrocław 2010 D1
13
00:01:15




1 13
12 KRUKOWSKI MATEUSZ GRUPADBK WROCŁAW 2010 D1




14
00:01:49
1 14
13 Sadowski Miłosz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna we Wrocławiu 2010 D1
15
00:01:16




1 15
14 Adamus Michał Szkoła Nr 22 2011 D1 16
00:01:29





1 16
15 Gorzelańczyk Mikołaj ZSP 10 2011 D1
18
00:01:20




1 18
16 Mikrut Patryk 2011 D1 20
00:01:33





1 20
17 Wiktorski Maciej SP 16 2010 D1
27
00:01:31




1 27
18 Ilków Bartek Szkoła nr 7 w Oleśnicy 2011 D1


30
00:01:58


1 30
19 Iwaszczyszyn Kazimierz SP 12 2011 D1
34
00:02:10




1 34
20 Szewczyk Dawid SP 50 Wrocław 2009 D1



PK
00:01:05

1 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni