Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Jaworski Oliwier SP 19 Wrocław 2005 D3
1
00:04:51
1
00:05:06
1
00:05:04

1
00:05:04
4 4
2 1 PĄGOWSKI Sławomir SP 50 2005 D3 1
00:05:33
6
00:05:52
2
00:05:39
3
00:05:25
1
00:05:22

5 7
3 11 Ważny Artur MKS MOS Wrocław 2005 D3 3
00:05:43
3
00:05:34
3
00:05:43
4
00:05:27
2
00:05:24
3
00:05:45
6 11
4 14 Stankiewicz Filip Ninja Marudy 2006 D3 2
00:05:34
5
00:05:49

8
00:06:24

2
00:05:41
4 17
5 Rogala Filip SP65 Wrocław 2007 D3 4
00:06:06
12
00:06:27
4
00:06:01
5
00:06:10

5
00:06:07
5 18
6 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 D3 6
00:06:12
8
00:05:55
5
00:06:03

10
00:06:52

4 29
7 Dworniczak Mariusz Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 D3
10
00:06:14
9
00:06:39

5
00:06:37
8
00:06:49
4 32
8 5 Kluczka Mateusz SP nr 61 2006 D3
23
00:07:29
11
00:06:43
7
00:06:22
7
00:06:43
7
00:06:28
5 32
9 8 Hotała Jan SP1 Wrocław 2006 D3
11
00:06:20
8
00:06:21
9
00:06:30
9
00:06:51

4 37
10 13 Kuchta Tomasz 2005 D3 11
00:06:52
21
00:07:18
13
00:07:01

12
00:07:23
9
00:07:11
5 45
11 25 Szumacher Jan SP6 Brzeg Dolny 2005 D3 10
00:06:47
19
00:07:00

12
00:06:57
6
00:06:39

4 47
12 Wojtan Hubert Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 D3
17
00:06:50
14
00:07:20
13
00:07:07
14
00:07:27
10
00:07:20
5 51
13 Wojtan Alan Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 D3

12
00:06:58
15
00:07:15
15
00:07:30
11
00:07:23
4 53
14 3 Poliwoda Jerzy POLIWODA TEAM 2007 D3 9
00:06:46
18
00:06:54

14
00:07:11

13
00:07:41
4 54
15 Durał Mateusz Trening Ultrasa 2007 D3
24
00:07:44

17
00:07:54
16
00:07:36
14
00:08:48
4 71
16 31 Schilling Mateusz 2005 D3 16
00:09:21
25
00:08:20


18
00:08:12
15
00:08:57
4 74

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 23 Kuźmicki Piotr MKS Parasol 2006 D3
7
00:05:53


3
00:06:01
4
00:05:52
3 14
2 Gaura Tymoteusz SP 21 Osobowice 2006 D3

6
00:06:05
6
00:06:19
4
00:06:27

3 16
3 Wysocki Kacper SP 21 Wrocław 2006 D3
13
00:06:34
10
00:06:41

8
00:06:46

3 31
4 30 Ptak Kacper Spartanie Dzieciom 2007 D3
15
00:06:38
15
00:07:49

17
00:07:53

3 47
5 Gawłowicz Piotr SP 45 2006 D3
2
00:05:16

2
00:05:24


2 4
6 38 Waloszczyk Dominik ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 D3 5
00:06:09
9
00:06:02




2 14
7 KRYJOM Emanuel SP. 99 2006 D3

7
00:06:05
10
00:06:37


2 17
8 Kopacz Mikołaj 2007 D3 7
00:06:39
14
00:06:37




2 21
9 Wolski Wojtek DZIERŻONIÓW 2006 D3


11
00:06:55
11
00:07:09

2 22
10 17 Kłosowski Michał SP 34 2006 D3 8
00:06:40
16
00:06:46




2 24
11 Jarosiński Teodor 2006 D3 14
00:07:07




12
00:07:27
2 26
12 Olaczek Patryk 2006 D3 12
00:06:56


16
00:07:19


2 28
13 Szatkowski Patryk 2006 D3 15
00:07:42



13
00:07:24

2 28
14 34 MIERZWA Karol SP Borowa 2005 D3
4
00:05:43




1 4
15 KUKUCZKA MATEUSZ 2006 D3




6
00:06:11
1 6
16 Noworyta Karol Sp.nr83 Wrocław 2006 D3 13
00:07:00





1 13
17 Bednarski Jakub 2006 D3
20
00:07:05




1 20
18 Sadowski Wojciech SP83 we Wrocławiu 2007 D3
22
00:07:21




1 22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni