Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 210 Raszeja Filip MKS MOS Wrocław 2002 D4 1
00:09:22
2
00:08:59
1
00:09:10

2
00:09:16

4 6
2 202 Grela Rafał Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu 2002 D4 3
00:10:25

2
00:10:08

6
00:09:52
6
00:10:06
4 17
3 Rogala Kacper Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 D4
6
00:10:33
3
00:10:47
7
00:11:35
8
00:10:43
7
00:10:15
5 23
4 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 D4 5
00:12:13
7
00:12:03
6
00:12:16
8
00:11:48
9
00:10:58
8
00:10:58
6 26
5 Śmiałowski Jędrzej MKS -MOS Wrocław 2004 D4
8
00:12:05
7
00:12:17
9
00:12:24
12
00:12:12

4 36
6 Dworniczak Wojtek Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 D4
9
00:14:04
5
00:12:00

13
00:13:04
10
00:13:08
4 37
7 Hajduk Karol MKS MOS 2000 D4 PK
00:09:28
PK
00:09:33

PK
00:10:03
PK
00:09:49

4 -

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Strugarek Łukasz Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 D4


4
00:09:46
3
00:09:26
4
00:09:23
3 11
2 Bielicki Dominik Gim. Nr 1 Wrocław 2003 D4
4
00:09:53


5
00:09:48
5
00:09:59
3 14
3 Mosejko Maks Gim. Nr 16 Wrocław 2002 D4
1
00:08:47

1
00:08:41


2 2
4 Majewski Adam MKS Parasol 2004 D4



1
00:09:04
1
00:08:54
2 2
5 Polak Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 D4



4
00:09:30
2
00:09:11
2 6
6 Toborek Jakub Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 D4


5
00:10:21
7
00:10:32

2 12
7 208 Pabijańczyk Patryk WLKS Wrocław 2004 D4 4
00:11:30



11
00:11:58

2 15
8 Błauciak Maciej Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2002 D4


2
00:09:12


1 2
9 Bielecki Dominik MKS Parosol Wrocław 2003 D4 2
00:09:30





1 2
10 209 Andrzejczak Stanisła Gimnazjum 24 2003 D4
3
00:09:04




1 3
11 Łagoda Franciszek Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 D4




3
00:09:13
1 3
12 Biernat Kamil SP 5 AGROS Żary 2003 D4


3
00:09:33


1 3
13 Roszko Mateusz PZS 1 Trzebnica 2002 D4

4
00:11:36



1 4
14 207 Mosur Wiktor Gimnazjum nr 24 2003 D4
5
00:09:53




1 5
15 Plezia Mikołaj Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 2003 D4


6
00:11:27


1 6
16 Delendowski Tycjan UKS Piast Bolków 2004 D4




9
00:11:56
1 9
17 Bogusz Stanisław Judo Tigers 2003 D4



10
00:11:08

1 10
18 Koczura Szymon Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych 2004 D4
10
00:14:40




1 10
19 Puterko Maciej MKS Parasol Wrocław 2001 D4

PK
00:09:08

PK
00:09:01

2 -
20 Jędrzejkowski Adam 2001 D4 PK
00:10:47
PK
00:10:03
PK
00:10:08



3 -

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni