Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2017/2018

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 9 Antoniewski Kacper SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 D2 1
00:02:11
1
00:02:09
1
00:02:12

1
00:02:09

4 4
2 11 Zaród Kajetan SP Chrząstawa 2008 D2 3
00:02:15
3
00:02:11

1
00:02:13
2
00:02:09
2
00:02:14
5 8
3 Szywała Bartosz KS Karkonosze 2009 D2 2
00:02:13
2
00:02:11
2
00:02:14


3
00:02:16
4 9
4 14 Niśkiewicz Wiktor SP Raszków 2008 D2 4
00:02:18
5
00:02:17
3
00:02:16
2
00:02:16
4
00:02:18
1
00:02:11
6 10
5 1 Kornaś Franciszek Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 D2 5
00:02:19
4
00:02:13
4
00:02:21
3
00:02:17
3
00:02:12
4
00:02:16
6 14
6 17 Najbar Piotr NajTeam 2008 D2 6
00:02:27
7
00:02:28
5
00:02:22
7
00:02:30

5
00:02:17
5 23
7 Putyra Antoni 2008 D2 9
00:02:39


6
00:02:29
7
00:02:25
7
00:02:30
4 29
8 3 Poliwoda Piotr POLIWODA TEAM 2008 D2 8
00:02:37
8
00:02:32

8
00:02:34

6
00:02:26
4 30
9 25 Popławski Jakub SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 D2
6
00:02:28
7
00:02:34

9
00:02:35
8
00:02:41
4 30
10 19 Górny Paweł PRO-RUN WROCŁAW 2009 D2
PK
00:00:00
10
00:03:01
12
00:02:56
12
00:02:51
9
00:02:48
5 43
11 2 Rybiański Mateusz SP24 Wrocław 2009 D2
15
00:03:03
11
00:03:02
14
00:02:57
14
00:02:55
10
00:02:48
5 49
12 Pieron Piotr 2009 D2 13
00:03:00
13
00:02:56
9
00:02:54
15
00:03:00


4 50
13 12 Kaczmarek Adam SP15 2009 D2
14
00:03:00
12
00:03:04
16
00:03:08
15
00:02:56
11
00:03:12
5 52
14 Żygadło Kacper Szkoła Podstawowa nr 118 2009 D2
18
00:03:18
13
00:03:28
18
00:03:36
16
00:03:37
12
00:03:52
5 59

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 23 Ptak Maksymilian Spartanie Dzieciom 2009 D2
10
00:02:33
8
00:02:43

11
00:02:43

3 29
2 15 Raczyński Jakub 2008 D2 12
00:02:59
16
00:03:09

13
00:02:57


3 41
3 Gaura Jacek SP 21 Wrocław 2009 D2


5
00:02:24
5
00:02:20

2 10
4 Dębski Tymon Grupa DBK 2009 D2 7
00:02:31

6
00:02:32



2 13
5 Mojka Stanisław Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu 2009 D2


10
00:02:47
10
00:02:40

2 20
6 21 Bieniek Mikołaj Sz. P. 28 2009 D2 10
00:02:47
11
00:02:39




2 21
7 26 Luchowski Filip Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2009 D2


11
00:02:52
13
00:02:52

2 24
8 Żelawski Łukasz PSP 11 Opole 2008 D2

14
00:04:38
19
00:04:35


2 33
9 24 Dudzik Mateusz Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław 2008 D2


4
00:02:20


1 4
10 20 Pabijańczyk Adam WLKS Wrocław 2009 D2



6
00:02:22

1 6
11 Kowalski Antoni Nadolice Wielkie 2008 D2



8
00:02:30

1 8
12 Wiktorski Michał SP 81 2008 D2
9
00:02:32




1 9
13 SŁUPINA WOJCIECH SP 24 2008 D2


9
00:02:35


1 9
14 Glądała Wojciech Sp 58 2008 D2 11
00:02:51





1 11
15 Luckowski Filip ZSP nr 5 Wrocław 2009 D2
12
00:02:49




1 12
16 13 Sarul Miłosz Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 2008 D2
17
00:03:12




1 17
17 Frysiak Karol Szkoła Podstawowa nr 10 2008 D2


17
00:03:33


1 17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni