z

Aktualności

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie
13.12.2012

Grand Prix - w niedzielę biegamy w Olsztynie

Już w ten weekend po raz drugi będziemy biegać nad Jeziorem Długim. czym wyróżnia się nasza olsztyńska trasa? Przede wszystkim finiszem na moście łączącym brzegi jeziora. Zapisy elektroniczne są już zakończone, ale rejestracja będzie możliwa także w dniu imprezy.

W sobotę widzimy się w Trójmieście
11.12.2012

W sobotę widzimy się w Trójmieście

Podczas pierwszych zawodów Grand Prix Trójmiasto zBiegiemNatury była okazja, by stanąć na starcie z prawdziwymi zawodowcami - mistrzynią świata w kickboxingu i boksie zawodowym - Iwoną Guzowską oraz mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w wioślarstwie - Adamem Korolem. Tym razem będzie okazja sprawdzić formę najlepszego polskiego biegacza-amatora - Łukasza Gurfinkiela.

Zimowy weekend za nami
09.12.2012

Zimowy weekend za nami

No i doczekaliśmy się prawdziwej zimy! Może nie uwierzycie, ale naprawdę się cieszymy! ;) Każdy, kto nie rezygnuje z ruchu na świeżym powietrzu, gdy za oknem śnieg, a termometr pokazuje mniej niż zero stopni, wie dlaczego. A kto nie wierzy, niech spróbuje, by się przekonać, jak wiele przyjemności i satysfakcji daje uprawianie sportu w zimowych warunkach. Może zachęcą Was uczestnicy ostatnich spotkań i zawodów zBiegiemNatury? ;-)

Tak hartowaliśmy się we Wrocławiu
08.12.2012

Tak hartowaliśmy się we Wrocławiu

W iście zimowej aurze odbyły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Wcześnie rano, kiedy zaczynaliśmy przygotowania do biegu termometry pokazywały – 15 stopni. Mróz trochę zelżał, wyszło piękne słońce i … na starcie stanęło ponad 200 uczestników!

Edukatorzy leśni na START!
07.12.2012

Edukatorzy leśni na START!

Przedstawiciele środowiska edukatorów przyrodniczo-leśnych i współtwórcy akcji zBiegiemNatury mieli okazję do poznania się podczas imprezy biegowej „Edukatorzy leśni na START!”, zorganizowanej 6 grudnia w Rogowie w ramach XVII konferencji Współczesne Zagadnienia Edukacji Leśnej Społeczeństwa - CZAS W LAS! Miejsce konferencji było nieprzypadkowe. To właśnie w Rogowie od ponad 20 lat organizowany jest Bieg Leśnika.

Pierwszy miesiąc za nami
06.12.2012

Pierwszy miesiąc za nami

Mija miesiąc od inauguracji akcji zBiegiemNatury. Za nami kolejne spotkania z trenerami i kolejne ciekawostki dotyczące treningu biegowego. W sobotę odbyły się także drugie zawody w ramach Grand Prix Poznań zBiegiemNatury.

Jeden z najszybszych Polaków w historii gościem Grand Prix!
05.12.2012

Jeden z najszybszych Polaków w historii gościem Grand Prix!

20 sekund i 31 setnych to najlepszy wynik życiowy na koronnym dystansie 200 metrów gościa naszych kolejnych zawodów. Już w sobotę we Wrocławiu będziesz miał szansę stanąć z nim na linii startu! O kim mowa?

Już w sobotę Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury
02.12.2012

Już w sobotę Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

Chcesz powalczyć o zwycięstwo? Sprawdzić swoje możliwości? A może po prostu aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie? Zapraszamy na drugie zawody z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Rejestracja elektroniczna trwa do końca dnia w środę.

Mikołajkowe Nordic Walking
02.12.2012

Mikołajkowe Nordic Walking

W niedzielę (02.12) zBiegiemNatury odwiedziło Puszczę Kozienicką przy okazji Mikołajkowego Nordic Walking – cyklicznej imprezy organizowanej przez Lasy Państwowe Nadleśnictw Kozienice.

Ponad 700 uczestników Grand Prix Poznań zBiegiemNatury!
01.12.2012

Ponad 700 uczestników Grand Prix Poznań zBiegiemNatury!

Biegowa energia unosiła się nad Jeziorem Rusałka! Po raz drugi zwycięzcą zawodów z cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury - i jednocześnie liderem klasyfikacji generalnej w Poznaniu - został Maciej Muślewski. Najlepszą wśród pań okazała się Marzena Kłuczyńska. Nie zawiedli najmłodsi biegacze - na starcie biegu dzieci stanęło około 150 małych sportowców.

Jak nie zgubić się w lesie
30.11.2012

Jak nie zgubić się w lesie

Zanim wybierzemy się na spacer do lasu warto wcześniej przejrzeć mapę terenu, który mamy zamiar poznać bliżej. Można też sięgnąć do folderu przygotowanego przez leśników lub zajrzeć na stronę internetową nadleśnictwa.

Będzie rekord frekwencji?
28.11.2012

Będzie rekord frekwencji?

Wszystko zależy od Was! Na liście startowej drugich zawodów z cyklu Grand Prix Poznań zBiegiemNatury jest już blisko 550 osób. Ale zapisy będą także w dniu imprezy - w sobotę, 1 grudnia. Dla osób, które będą startować po raz pierwszy nad Jeziorem Rusałka mamy kilka ważnych informacji.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni