z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

04.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:08
2 90 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:18
3 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:21
4 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:21
5 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:25
6 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:28
7 233 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:29
8 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:34
9 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:38
10 236 WNUK JAKUB SP 51 Wrocław 2014 M 00:01:39
11 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:43
12 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:44
13 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:45
14 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:51
15 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:01:55
16 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:01:55
17 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:56
18 292 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:01:59
19 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:02:06
20 289 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:12
21 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:12
22 235 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:17
23 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:26
24 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:44
25 14 GALA IDA 2016 K 00:02:52
26 231 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:55
27 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:02
28 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:03
29 230 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:03:08
30 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:29
31 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:36
32 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:43
33 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:03:59
34 31 OLACZEK DAWID 2018 M 00:04:38
35 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:07
2 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:09
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:09
4 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:12
5 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:12
6 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:12
7 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:13
8 11 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:13
9 202 RUPIŃSKA ALEKSANDRA SP Parnas 2010 K 00:01:15
10 31 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:01:15
11 47 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:17
12 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:18
13 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:18
14 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:19
15 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:20
16 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
17 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:21
18 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:21
19 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:21
20 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:21
21 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:23
22 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:24
23 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:24
24 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:25
25 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:25
26 257 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:27
27 262 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:30
28 22 KORZENIOWSKA JANINA Primus 2012 K 00:01:32
29 229 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:34
30 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:34
31 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:35
32 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:36
33 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:39
34 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:40
35 246 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:42
36 256 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:43
37 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:44
38 10 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:44
39 265 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:01:47
40 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:50
41 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:02:10

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:10
3 151 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:12
4 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
5 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:15
6 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
7 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
8 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:25
9 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
10 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:29
11 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:30
12 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:30
13 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:32
14 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:34
15 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:37
16 11 HOTAŁA ANTONINA OSM I Wrocław 2011 K 00:02:37
17 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:40
18 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:41
19 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
20 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
21 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:42
22 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:43
23 145 WNUK ALEKSANDRA SP 51 Wrocław 2011 K 00:02:44
24 142 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:45
25 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:47
26 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:48
27 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:49
28 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:52
29 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:53
30 150 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:03:00
31 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:01
32 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:01
33 157 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:03
34 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:03
35 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:04
36 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:06
37 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:07
38 156 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:09
39 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:10
40 127 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:10
41 146 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:12
42 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
43 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:13
44 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
45 126 FRĄCKOWIAK WERONIKA SP38 2011 K 00:03:18
46 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:03:24
47 153 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:26
48 154 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:30
49 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:31
2 152 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:42
3 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:44
4 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:47
5 163 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 na SP 22/MKS PARASOL 2007 K 00:03:48
6 133 JAKUSEK-SĄDKIEWICZ OLIWIER MKS Parasol 2008 M 00:03:51
7 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:53
8 155 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:55
9 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:56
10 158 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:09
11 125 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:11
12 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:13
13 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
14 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:21
15 157 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:23
16 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:24
17 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:25
18 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:28
19 165 KOZACZKIEWICZ EMILIA UKS Olimpijczyk 2009 K 00:04:29
20 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:30
21 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:32
22 166 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:36
23 38 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:50
24 42 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:51
25 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:51
26 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:53
27 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:57
28 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:04:57
29 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:58
30 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:59
31 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:05:03
32 145 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:20
33 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:23
34 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:24
35 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:29
36 24 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:05:31
37 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:31
38 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:32
39 164 KUNICKI JAKUB NOA 2008 M 00:05:41
40 140 JANC KORNELIA SP 65 2009 K 00:05:43
41 167 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:47
42 159 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:52
43 137 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:06:18
44 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:44
45 143 KULPA TYMOTEUSZ SP 18 Wrocław 2009 M 00:07:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 317 MAJEWSKI ADAM 2004 M 00:06:46
2 330 MIELCAREK IGNACY SP 81 2005 M 00:07:27
3 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:34
4 334 DĄBRÓWKA LENA KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 K 00:08:10
5 332 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:08:16
6 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:19
7 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:23
8 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:24
9 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:30
10 205 PĄGOWSKI SŁAWOMIR 2005 M 00:08:37
11 335 CHMIELARZ SANDRA KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 K 00:08:38
12 337 MIERZWA KAROL STĘPIŃ 2005 M 00:08:47
13 208 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:09:10
14 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:09:24
15 339 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:09:50
16 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:10:00
17 338 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:10:21
18 211 KOWALSKA ANTONINA SP 22 Wrocław 2006 K 00:10:40
19 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:50
20 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:12:39
21 221 ROMANOWSKA OLIWIA lo8 2004 K 00:12:57
22 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:13:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni