Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

04.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:08
2 90 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:18
3 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:21
4 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:34
5 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:43
6 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:44
7 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:45
8 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:01:55
9 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:56
10 292 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:01:59
11 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:02:06
12 289 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:12
13 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:12
14 235 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:17
15 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:26
16 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:44
17 14 GALA IDA 2016 K 00:02:52
18 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:02
19 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:03
20 230 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:03:08
21 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:29
22 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:36
23 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:43
24 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:51

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:12
2 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:13
3 11 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:13
4 202 RUPIŃSKA ALEKSANDRA SP Parnas 2010 K 00:01:15
5 47 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:17
6 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:21
7 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:21
8 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:24
9 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:24
10 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:25
11 262 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:30
12 22 KORZENIOWSKA JANINA Primus 2012 K 00:01:32
13 229 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:34
14 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:35
15 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:36
16 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:39
17 246 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:42
18 256 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:43
19 265 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:01:47
20 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:50
21 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:02:10

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
2 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
3 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:25
4 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
5 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:30
6 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:32
7 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:34
8 11 HOTAŁA ANTONINA OSM I Wrocław 2011 K 00:02:37
9 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:40
10 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:41
11 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
12 145 WNUK ALEKSANDRA SP 51 Wrocław 2011 K 00:02:44
13 142 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:45
14 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:47
15 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:01
16 157 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:03
17 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:07
18 126 FRĄCKOWIAK WERONIKA SP38 2011 K 00:03:18
19 153 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:26
20 154 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:30
21 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 163 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 na SP 22/MKS PARASOL 2007 K 00:03:48
2 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:53
3 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:56
4 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:13
5 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:21
6 157 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:23
7 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:28
8 165 KOZACZKIEWICZ EMILIA UKS Olimpijczyk 2009 K 00:04:29
9 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:30
10 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:32
11 38 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:50
12 42 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:51
13 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:53
14 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:57
15 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:04:57
16 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:58
17 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:59
18 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:05:03
19 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:23
20 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:29
21 24 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:05:31
22 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:31
23 140 JANC KORNELIA SP 65 2009 K 00:05:43
24 167 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:47
25 159 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:52
26 137 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:06:18
27 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:44

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 334 DĄBRÓWKA LENA KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 K 00:08:10
2 332 BIEGAŃSKA GABRIELA KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2005 K 00:08:16
3 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:19
4 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:24
5 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:30
6 335 CHMIELARZ SANDRA KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 K 00:08:38
7 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:09:24
8 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:10:00
9 338 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:10:21
10 211 KOWALSKA ANTONINA SP 22 Wrocław 2006 K 00:10:40
11 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:12:39
12 221 ROMANOWSKA OLIWIA lo8 2004 K 00:12:57
13 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:13:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni