Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

04.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:21
2 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:25
3 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:28
4 233 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:29
5 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:38
6 236 WNUK JAKUB SP 51 Wrocław 2014 M 00:01:39
7 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:51
8 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:01:55
9 231 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:55
10 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:03:59
11 31 OLACZEK DAWID 2018 M 00:04:38

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:07
2 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:09
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:09
4 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:12
5 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:12
6 31 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:01:15
7 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:18
8 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:18
9 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:19
10 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:20
11 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
12 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:21
13 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:21
14 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:23
15 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:25
16 257 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:27
17 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:34
18 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:40
19 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:44
20 10 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:44

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:10
3 151 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:12
4 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:15
5 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
6 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:29
7 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:30
8 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:37
9 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
10 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:42
11 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:43
12 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:48
13 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:49
14 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:52
15 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:53
16 150 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:03:00
17 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:01
18 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:03
19 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:04
20 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:06
21 156 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:09
22 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:10
23 127 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:10
24 146 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:12
25 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
26 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:13
27 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
28 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:03:24

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:31
2 152 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:42
3 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:44
4 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:47
5 133 JAKUSEK-SĄDKIEWICZ OLIWIER MKS Parasol 2008 M 00:03:51
6 155 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:55
7 158 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:09
8 125 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:11
9 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
10 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:24
11 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:25
12 166 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:36
13 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:51
14 145 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:20
15 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:24
16 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:32
17 164 KUNICKI JAKUB NOA 2008 M 00:05:41
18 143 KULPA TYMOTEUSZ SP 18 Wrocław 2009 M 00:07:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 317 MAJEWSKI ADAM 2004 M 00:06:46
2 330 MIELCAREK IGNACY SP 81 2005 M 00:07:27
3 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:34
4 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:23
5 205 PĄGOWSKI SŁAWOMIR 2005 M 00:08:37
6 337 MIERZWA KAROL STĘPIŃ 2005 M 00:08:47
7 208 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:09:10
8 339 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:09:50
9 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni