Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

04.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:31
2 152 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:42
3 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:44
4 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:47
5 163 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 na SP 22/MKS PARASOL 2007 K 00:03:48
6 133 JAKUSEK-SĄDKIEWICZ OLIWIER MKS Parasol 2008 M 00:03:51
7 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:53
8 155 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:55
9 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:56
10 158 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:09
11 125 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:11
12 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:13
13 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
14 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:21
15 157 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:23
16 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:24
17 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:25
18 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:28
19 165 KOZACZKIEWICZ EMILIA UKS Olimpijczyk 2009 K 00:04:29
20 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:30
21 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:32
22 166 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:36
23 38 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:50
24 42 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:51
25 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:51
26 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:53
27 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:57
28 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:04:57
29 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:58
30 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:59
31 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:05:03
32 145 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:20
33 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:23
34 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:24
35 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:29
36 24 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój Wrocław 2008 K 00:05:31
37 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:31
38 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:32
39 164 KUNICKI JAKUB NOA 2008 M 00:05:41
40 140 JANC KORNELIA SP 65 2009 K 00:05:43
41 167 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:47
42 159 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:52
43 137 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:06:18
44 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:44
45 143 KULPA TYMOTEUSZ SP 18 Wrocław 2009 M 00:07:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni