Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

04.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:10
3 151 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:12
4 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
5 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:15
6 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
7 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
8 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:25
9 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
10 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:29
11 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:30
12 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:30
13 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:32
14 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:34
15 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:37
16 11 HOTAŁA ANTONINA OSM I Wrocław 2011 K 00:02:37
17 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:40
18 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:41
19 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
20 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
21 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:42
22 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:43
23 145 WNUK ALEKSANDRA SP 51 Wrocław 2011 K 00:02:44
24 142 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:45
25 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:47
26 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:48
27 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:49
28 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:52
29 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:53
30 150 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:03:00
31 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:01
32 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:01
33 157 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:03
34 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:03
35 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:04
36 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:06
37 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:07
38 156 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:09
39 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:10
40 127 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:10
41 146 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:12
42 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
43 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:13
44 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
45 126 FRĄCKOWIAK WERONIKA SP38 2011 K 00:03:18
46 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:03:24
47 153 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:26
48 154 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:30
49 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni