z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

07.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:08
2 90 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:16
3 43 MOTYKA MALWINA Zepół Szkół Nr 20 we Wrocławiu 2014 K 00:01:20
4 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:21
5 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:21
6 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:24
7 222 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:32
8 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:33
9 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:36
10 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:38
11 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:41
12 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:47
13 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:48
14 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:48
15 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:51
16 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:01:55
17 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:57
18 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:02
19 203 WAWRZYNIAK KORNELIA 2014 K 00:02:04
20 288 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:08
21 231 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:08
22 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:13
23 230 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:02:19
24 235 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:20
25 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:02:25
26 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:26
27 304 WAWRZYNIAK SZCZEPAN 2016 M 00:02:29
28 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:33
29 220 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:40
30 223 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:42
31 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:45
32 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:06
33 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:08
34 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:22
35 236 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:32
36 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:47
37 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:17
38 270 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:04:18
39 260 ZAKRZEWSKI IGNACY 2017 M 00:04:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:03
2 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:09
3 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:10
4 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:10
5 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:12
6 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:12
7 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
8 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:14
9 10 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:15
10 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:16
11 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:16
12 229 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:17
13 11 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:18
14 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:19
15 246 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:20
16 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:20
17 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
18 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:21
19 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:21
20 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:21
21 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:21
22 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:23
23 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:24
24 204 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:24
25 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:25
26 202 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:25
27 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:26
28 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:26
29 270 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:28
30 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:33
31 256 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:33
32 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:34
33 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:45
34 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:46
PK 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:43

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 115 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:10
3 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:10
4 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:15
5 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
6 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:20
7 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
8 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:26
9 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:27
10 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
11 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:29
12 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:30
13 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:30
14 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:32
15 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:33
16 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:33
17 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:34
18 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:34
19 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:38
20 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:41
21 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
22 107 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:42
23 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:46
24 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:49
25 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:50
26 146 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:02:51
27 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:55
28 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
29 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:55
30 127 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:02:56
31 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:56
32 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:00
33 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:01
34 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
35 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:04
36 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:05
37 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:03:11
38 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
39 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
40 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
41 126 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:18
42 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:23
43 139 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:24
44 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:29
45 138 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:34
46 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:59
47 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:30
2 132 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:34
3 134 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:35
4 156 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:46
5 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:49
6 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:50
7 139 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:53
8 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:54
9 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:03:57
10 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:03:58
11 152 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:00
12 145 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:00
13 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:02
14 126 ZDOBYLAK ZOFIA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:06
15 133 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:08
16 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:17
17 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:22
18 159 SZOŁTYS PAWEŁ SP 51 Katowice 2007 M 00:04:22
19 138 MAJCHER OLIWER Szkoła Diec Nysa 2008 M 00:04:23
20 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:23
21 140 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:25
22 157 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:26
23 136 GORZELAŃCZYK HANNA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:26
24 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:31
25 11 GŁÓD BARBARA SP21 2007 K 00:04:32
26 144 ADAMSKA JOWITA SP nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy 2007 K 00:04:33
27 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:39
28 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
29 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:43
30 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:45
31 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:48
32 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:54
33 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:54
34 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:04
35 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:07
36 158 BIENIEK MIKOŁAJ Wroclaw 2009 M 00:05:08
37 45 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:08
38 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:14
39 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:18
40 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:26
41 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:29
42 154 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:35
43 128 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:44
44 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:05:45
45 137 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:47
46 161 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:48
47 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:52
48 27 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:05:53
49 22 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:06:03
50 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:18
51 41 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:07:04

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 328 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:06:53
2 325 MAJEWSKI ADAM 2004 M 00:06:53
3 220 MIELCAREK IGNACY 2005 M 00:07:18
4 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:19
5 322 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 2004 K 00:07:59
6 332 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:08:06
7 317 KOPEĆ SYLWIA 2005 K 00:08:07
8 329 MIERZWA KAROL STĘPIŃ 2005 M 00:08:14
9 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:23
10 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:30
11 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:35
12 208 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:08:51
13 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:54
14 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:08:59
15 206 OWCZARZAK HELA UKS Olimpijczyk 2006 K 00:09:02
16 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:09
17 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:34
18 334 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:10:11
19 331 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:10:30
20 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:46
21 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:10:58
22 330 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:11:56
23 221 ROMANOWSKA OLIWIA lo8 2004 K 00:12:40
24 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:13:03
25 335 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:13:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni