Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

07.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:30
2 132 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:34
3 134 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:35
4 156 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:46
5 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:49
6 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:50
7 139 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:53
8 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:54
9 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:03:57
10 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:03:58
11 152 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:00
12 145 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:00
13 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:02
14 126 ZDOBYLAK ZOFIA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:06
15 133 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:08
16 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:17
17 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:22
18 159 SZOŁTYS PAWEŁ SP 51 Katowice 2007 M 00:04:22
19 138 MAJCHER OLIWER Szkoła Diec Nysa 2008 M 00:04:23
20 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:23
21 140 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:25
22 157 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:26
23 136 GORZELAŃCZYK HANNA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:26
24 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:31
25 11 GŁÓD BARBARA SP21 2007 K 00:04:32
26 144 ADAMSKA JOWITA SP nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy 2007 K 00:04:33
27 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:39
28 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
29 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:43
30 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:45
31 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:48
32 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:54
33 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:54
34 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:04
35 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:07
36 158 BIENIEK MIKOŁAJ Wroclaw 2009 M 00:05:08
37 45 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:08
38 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:14
39 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:18
40 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:26
41 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:29
42 154 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:35
43 128 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:44
44 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:05:45
45 137 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:47
46 161 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:48
47 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:52
48 27 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:05:53
49 22 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:06:03
50 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:18
51 41 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:07:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni