Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

07.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:21
2 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:24
3 222 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:32
4 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:36
5 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:41
6 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:47
7 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:48
8 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:57
9 231 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:08
10 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:02:25
11 304 WAWRZYNIAK SZCZEPAN 2016 M 00:02:29
12 260 ZAKRZEWSKI IGNACY 2017 M 00:04:58

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:03
2 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:09
3 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:10
4 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:12
5 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
6 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:14
7 10 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:01:15
8 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:16
9 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:16
10 229 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:17
11 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:19
12 246 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:20
13 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:20
14 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
15 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:21
16 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:21
17 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:26
18 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:34
19 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:46
PK 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:02:43

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 115 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:10
3 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:10
4 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:20
5 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
6 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:26
7 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:30
8 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:32
9 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:33
10 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:34
11 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:38
12 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:41
13 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
14 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:46
15 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:49
16 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:50
17 146 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:02:51
18 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
19 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:56
20 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:01
21 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
22 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:05
23 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:03:11
24 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
25 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
26 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
27 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:23
28 139 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:24
29 138 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:34
30 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:59

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:30
2 132 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:34
3 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:49
4 139 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:03:53
5 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:03:57
6 152 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:04:00
7 145 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:00
8 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:02
9 159 SZOŁTYS PAWEŁ SP 51 Katowice 2007 M 00:04:22
10 138 MAJCHER OLIWER Szkoła Diec Nysa 2008 M 00:04:23
11 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:23
12 157 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:26
13 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:43
14 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:45
15 158 BIENIEK MIKOŁAJ Wroclaw 2009 M 00:05:08
16 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:18
17 154 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:35
18 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:52
19 22 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:06:03

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 328 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:06:53
2 325 MAJEWSKI ADAM 2004 M 00:06:53
3 220 MIELCAREK IGNACY 2005 M 00:07:18
4 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:19
5 329 MIERZWA KAROL STĘPIŃ 2005 M 00:08:14
6 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:23
7 208 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:08:51
8 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:46
9 330 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:11:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni