Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

07.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:07
2 115 GRZEGOROWSKI FRANCISZEK 2010 M 00:02:10
3 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:10
4 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:15
5 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
6 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:20
7 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
8 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:26
9 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:27
10 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
11 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:29
12 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:30
13 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:30
14 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:32
15 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:33
16 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:33
17 48 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:34
18 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:34
19 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:38
20 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:41
21 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:42
22 107 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:42
23 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:46
24 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:49
25 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:50
26 146 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:02:51
27 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:55
28 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
29 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:55
30 127 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:02:56
31 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:56
32 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:00
33 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:01
34 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
35 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:04
36 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:05
37 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:03:11
38 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
39 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
40 143 ŁOMNICKI SEBASTIAN SP 26 Wrocław 2011 M 00:03:16
41 126 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:18
42 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:23
43 139 RUPINSKI MILOSZ Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 M 00:03:24
44 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:29
45 138 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:34
46 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:59
47 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni