Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

07.12.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:08
2 90 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:16
3 43 MOTYKA MALWINA Zepół Szkół Nr 20 we Wrocławiu 2014 K 00:01:20
4 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:21
5 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:33
6 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:38
7 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:48
8 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:51
9 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:01:55
10 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:02
11 203 WAWRZYNIAK KORNELIA 2014 K 00:02:04
12 288 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:08
13 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:13
14 230 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:02:19
15 235 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:20
16 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:26
17 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:33
18 220 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:40
19 223 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:42
20 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:45
21 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:06
22 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:08
23 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:22
24 236 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:32
25 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:47
26 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:17
27 270 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:04:18

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:10
2 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:12
3 11 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:18
4 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:21
5 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:21
6 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:23
7 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:24
8 204 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:24
9 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:25
10 202 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:25
11 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:26
12 270 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:28
13 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:33
14 256 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:33
15 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:45

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:15
2 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:15
3 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:27
4 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:28
5 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:29
6 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:30
7 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:33
8 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:34
9 107 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:42
10 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:55
11 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:02:55
12 127 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:02:56
13 90 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:00
14 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:04
15 126 KULPA LENA SP 18 Wrocław 2011 K 00:03:18
16 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:29
17 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:25

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 134 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:35
2 156 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:46
3 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:50
4 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:54
5 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:03:58
6 126 ZDOBYLAK ZOFIA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:06
7 133 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:08
8 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:17
9 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:22
10 140 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:25
11 136 GORZELAŃCZYK HANNA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:26
12 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:31
13 11 GŁÓD BARBARA SP21 2007 K 00:04:32
14 144 ADAMSKA JOWITA SP nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy 2007 K 00:04:33
15 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:39
16 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
17 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:48
18 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:54
19 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:54
20 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:04
21 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:07
22 45 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:08
23 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:14
24 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:26
25 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:29
26 128 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:44
27 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:05:45
28 137 MIERZWA LENA STĘPIŃ 2009 K 00:05:47
29 161 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:48
30 27 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:05:53
31 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:06:18
32 41 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:07:04

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 322 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 2004 K 00:07:59
2 332 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:08:06
3 317 KOPEĆ SYLWIA 2005 K 00:08:07
4 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:30
5 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:35
6 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:54
7 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:08:59
8 206 OWCZARZAK HELA UKS Olimpijczyk 2006 K 00:09:02
9 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:09
10 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:34
11 334 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:10:11
12 331 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:10:30
13 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:10:58
14 221 ROMANOWSKA OLIWIA lo8 2004 K 00:12:40
15 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:13:03
16 335 BIENIEK DOROTA SP 28 2006 K 00:13:04

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni