z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

02.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:10
2 206 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:18
3 43 MOTYKA MALWINA Zepół Szkół Nr 20 we Wrocławiu 2014 K 00:01:22
4 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:27
5 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:28
6 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:34
7 236 NIESTIORUK PAWEŁ 2014 M 00:01:39
8 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:40
9 229 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:41
10 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:42
11 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:45
12 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:46
13 231 MALEC ANNA Przedszkole nr 62 2015 K 00:01:49
14 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:54
15 230 KRÓLIKOWSKI MACIEJ 2014 M 00:01:55
16 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:55
17 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:04
18 41 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:02:04
19 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:05
20 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:06
21 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:17
22 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:24
23 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:27
24 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:02:32
25 203 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:43
26 232 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:50
27 212 ZABAWA HANNA 2015 K 00:03:04
28 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:07
29 42 KWIATEK ROKSANA Przedszkole nr 20 2016 K 00:03:17
30 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:18
31 235 BOGUNIA TYMON 2016 M 00:03:23
32 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:37
33 22 DWOJAK DAWID Przedszkole NR 7 2016 M 00:03:44
34 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:04:01
35 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:43
36 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:05:15
37 17 PAZDEJ TYMON ŻYWIOŁ 2017 M 00:05:16

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:11
2 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:12
3 50 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:12
4 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
5 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:14
6 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:15
7 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:16
8 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:16
9 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:17
10 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:20
11 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:21
12 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:22
13 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:23
14 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:23
15 203 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:24
16 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:24
17 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:25
18 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:25
19 219 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:25
20 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:26
21 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:26
22 231 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:27
23 3 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:28
24 209 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:28
25 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:29
26 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:29
27 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:30
28 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:30
29 224 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:31
30 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:31
31 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:32
32 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:33
33 229 NESTIORUK NATALIA 2012 K 00:01:33
34 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:34
35 215 TESZNAR POLA 2012 K 00:01:34
36 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:35
37 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:36
38 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:38
39 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:40
40 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:41
41 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:47
42 44 MALEC NATALIA Przedszkole nr 62 2013 K 00:01:47
43 204 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:01:54
44 226 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:02:39

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:11
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:19
3 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
4 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:22
5 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:27
6 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:28
7 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:29
8 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:29
9 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:30
10 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
11 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:35
12 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:36
13 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
14 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:38
15 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:39
16 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:39
17 53 BIENIAS NATALKA SP 5 Dzierżoniów 2011 K 00:02:40
18 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:42
19 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
20 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:43
21 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:47
22 111 FRANCZYK ALEKSANDRA SP22 2011 K 00:02:49
23 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:49
24 121 PELOWICZ LILIANA SP Sułów 2011 K 00:02:50
25 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:50
26 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:52
27 119 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:54
28 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
29 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
30 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:02:56
31 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:02:57
32 124 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:00
33 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:01
34 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:03
35 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:03:07
36 115 KAWAŁKO LILIANA SP 50 2010 K 00:03:11
37 125 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:11
38 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:15
39 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:16
40 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:18
41 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:19
42 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:19
43 102 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:20
44 107 KRÓLIKOWSKI MIKOŁAJ SP 53 2011 M 00:03:21
45 126 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:26
46 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:28

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:34
2 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:43
3 105 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:46
4 113 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:54
5 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:57
6 125 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:04:01
7 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:04
8 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:06
9 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:09
10 101 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:14
11 106 KARNAŚ ANNA MKS Parasol Wrocław 2008 K 00:04:16
12 2 MIŁEK ALEKSANDRA WLKS Wrocław 2009 K 00:04:17
13 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:18
14 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:20
15 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:24
16 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:26
17 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:29
18 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:32
19 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:33
20 108 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:34
21 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:35
22 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:38
23 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:39
24 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
25 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:44
26 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:04:49
27 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:52
28 111 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:53
29 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:56
30 120 KUSZNIR KONRAD SP 24 2007 M 00:05:07
31 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:08
32 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:14
33 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:20
34 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:23
35 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:26
36 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:05:30
37 103 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:34
38 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:36
39 121 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:39
40 29 SERAFIN BARBARA SP22 2009 K 00:06:44
41 48 JANOWIAK PRZEMYSŁAW Święta Katarzyna 2009 M 00:09:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 216 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:07:07
2 305 MIELCAREK IGNACY 2005 M 00:07:18
3 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:31
4 314 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:08:06
5 310 BIENIADA PIOTR Technikum nr 18 2004 M 00:08:07
6 205 PĄGOWSKI SŁAWOMIR 2005 M 00:08:22
7 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:23
8 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:08:30
9 315 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:08:38
10 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:45
11 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:46
12 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:10
13 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:09:18
14 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:21
15 201 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:09:21
16 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:11:17
17 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:12:00
18 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:12:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni