Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

02.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:27
2 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:28
3 236 NIESTIORUK PAWEŁ 2014 M 00:01:39
4 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:40
5 229 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:41
6 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:42
7 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:46
8 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:54
9 230 KRÓLIKOWSKI MACIEJ 2014 M 00:01:55
10 235 BOGUNIA TYMON 2016 M 00:03:23
11 22 DWOJAK DAWID Przedszkole NR 7 2016 M 00:03:44
12 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:05:15
13 17 PAZDEJ TYMON ŻYWIOŁ 2017 M 00:05:16

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:11
2 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:12
3 50 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:12
4 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
5 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:14
6 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:15
7 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:16
8 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:20
9 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:21
10 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:22
11 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:23
12 203 BRYŁKA-NADOLSKI ARTUR SP 50 Wrocław 2012 M 00:01:24
13 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:24
14 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:25
15 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:26
16 231 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:27
17 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:29
18 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:34
19 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:38
20 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:40

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:11
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:19
3 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
4 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:27
5 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:28
6 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:29
7 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:30
8 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:36
9 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
10 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:38
11 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:39
12 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:42
13 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:43
14 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:49
15 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:50
16 119 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:54
17 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
18 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
19 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:02:57
20 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:01
21 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:03
22 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:03:07
23 125 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:11
24 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:15
25 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:16
26 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:19
27 102 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:20
28 107 KRÓLIKOWSKI MIKOŁAJ SP 53 2011 M 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:34
2 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:43
3 105 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:46
4 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:57
5 125 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:04:01
6 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:06
7 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:20
8 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:24
9 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:26
10 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:38
11 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:44
12 111 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:53
13 120 KUSZNIR KONRAD SP 24 2007 M 00:05:07
14 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:20
15 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:23
16 48 JANOWIAK PRZEMYSŁAW Święta Katarzyna 2009 M 00:09:15

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 216 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:07:07
2 305 MIELCAREK IGNACY 2005 M 00:07:18
3 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:31
4 310 BIENIADA PIOTR Technikum nr 18 2004 M 00:08:07
5 205 PĄGOWSKI SŁAWOMIR 2005 M 00:08:22
6 315 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:08:38
7 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:09:18
8 201 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:09:21
9 210 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:11:17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni