Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

02.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:11
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:19
3 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:21
4 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:22
5 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:27
6 46 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP47 2011 M 00:02:28
7 15 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 Wrocław 2010 M 00:02:29
8 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:29
9 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:30
10 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
11 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:35
12 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:36
13 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
14 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:38
15 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:39
16 50 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:39
17 53 BIENIAS NATALKA SP 5 Dzierżoniów 2011 K 00:02:40
18 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:42
19 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
20 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:43
21 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:47
22 111 FRANCZYK ALEKSANDRA SP22 2011 K 00:02:49
23 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:49
24 121 PELOWICZ LILIANA SP Sułów 2011 K 00:02:50
25 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:50
26 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:52
27 119 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:54
28 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:02:55
29 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
30 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:02:56
31 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:02:57
32 124 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:00
33 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:03:01
34 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:03:03
35 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:03:07
36 115 KAWAŁKO LILIANA SP 50 2010 K 00:03:11
37 125 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:11
38 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:15
39 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:16
40 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:18
41 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:19
42 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:19
43 102 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:20
44 107 KRÓLIKOWSKI MIKOŁAJ SP 53 2011 M 00:03:21
45 126 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:26
46 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni