Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

02.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 PYZIK SZYMON Wrocław SSP46 2007 M 00:03:34
2 46 KOSMALSKI MAREK SP 45 Wrocław 2007 M 00:03:43
3 105 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:46
4 113 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:54
5 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:57
6 125 ZARÓD KAJETAN SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 M 00:04:01
7 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:04
8 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:06
9 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:09
10 101 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:14
11 106 KARNAŚ ANNA MKS Parasol Wrocław 2008 K 00:04:16
12 2 MIŁEK ALEKSANDRA WLKS Wrocław 2009 K 00:04:17
13 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:18
14 30 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:20
15 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:24
16 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:26
17 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:29
18 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:32
19 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:33
20 108 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:34
21 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:35
22 32 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:38
23 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:39
24 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
25 16 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:44
26 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:04:49
27 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:52
28 111 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:53
29 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:56
30 120 KUSZNIR KONRAD SP 24 2007 M 00:05:07
31 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:08
32 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:14
33 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:20
34 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:23
35 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:26
36 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:05:30
37 103 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:34
38 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:36
39 121 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:39
40 29 SERAFIN BARBARA SP22 2009 K 00:06:44
41 48 JANOWIAK PRZEMYSŁAW Święta Katarzyna 2009 M 00:09:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni